Skip to main content

10 pomysłów na ścianach Jadalnia

Nasze ściany jadalnia stanowią jedną przestrzeń w naszym domu, które daje nam twórcze licencji zrobić coś zupełnie nieoczekiwanego. Nawet najmniejsze stołówek może obsłużyć wzorzyste tapety i ciemne kolory ścian. Tak, jadalnia dzielone z rodziną i gośćmi, ale najczęściej to stoi pusty. Dobrą wiadomością jest to, że ponieważ jadalnia nie jest używany 24/7, możesz być bardziej oszczędny z kolorem i wystrojem. Kochamy się pomysł, że nasze jadalnie miejsce, w którym chcemy spędzić więcej czasu. Oto 10 naszych ulubionych pomysłów na stworzenie wymarzonego jadalnię z twórczych inspiracji ściennych:

1. Rozgrzewka swoją jadalnię z regeneracji drewna

Jest to wyzwanie, aby rozgrzać otwartą przestrzeń jadalną lub przynieść charakter zwykłego pokoju. Zregenerowane akcenty drzewne są na tendencji już teraz, a może centrum otwartą przestrzeń jadalną z kolorem i fakturą. Dla zwykłego jadalni, ściana drewno akcent dodaje bardzo potrzebne element architektoniczny.

2. Metalowe tapeta dodaje glam do neutralnego jadalni

Jeśli chcesz zachować swoją jadalnię patrząc neutralny, fakturę i wzór jest tajemnicą, aby go interesujące. Metaliczny tapety druku w współczesny i graficzne wzory przynieść światło w pokoju i podkreślić swoje opraw oświetleniowych. Nawet najbardziej neutralne lub minimalistyczne korzyści pokojowe z przebłyskiem akcentów metalicznych, tak długo, jak zachować swoją paletę kolorów proste.

3. Zaznacz detali architektonicznych z kolorem

jadalnia Zabudowy daje możliwość dodawania ładne kolory akcent bez malowania ścian ci żadnych. Brak wbudowanego w szafach? Nie ma problemu! Szafy Chiny, gryzoni, a nawet regały mogą być dostosowane kolorem. Będziemy chcieli, aby wybrać kolor akcent, który wyskakuje z szafki naprawdę pokazać je. Posypać kolor akcent wokół pokoju z bielizny stołowej i grafiką na profesjonalnie zaprojektowanego stylu.

4. Dodaj kolor do swoich gastronomicznych ścianach pokoju z zasłonami

Nie zawsze jest to możliwe, aby malować ściany jadalni. Czy jesteś lokator lub po prostu nie mają czasu, aby stawić czoła projektu farby, draperie można uzyskać kolor trzeba. Drukuj lub wzorzyste draperie można dodać wiele kolorów do jadalni, co daje dużo kolorów na palecie akcent dekoracji. Najlepsza rada dla korzystania draperie udekorować ściany ma być hojny z nich – to oznacza, dodając dodatkowy zestaw do pręta wypełnić ściany. Jeśli chcesz korzystać z draperie jadalnia jako punkt zainstalować pręt drapery znacznie szerszy niż okno i wypełnić dodatkową przestrzeń z dodatkowymi zasłonami.

5. Jazz Up Your przypadkowy  d ining pokój z paskami

Kochamy paski, szczególnie na ścianie. Odważne poziome pasy można zrobić mały jadalny wydają się większe i dają złudzenie detali architektonicznych. Będziemy chcieli, aby zachować swoje pasy proste z kilku kolorów, zwłaszcza jeśli masz małą jadalnię. Grafika w paski jadalni wygląda najlepiej, gdy jest to proste i duże – małe lub zajęty grafika ginie w ścianie paski.

6. Różne kolory i wzory, aby naprawić nudne jadalnię

Nie wstydź się o mieszanie wzorów i kolorów podczas dekoracji jadalnia. Masz więcej twórczych możliwości najsłabiej wykorzystywane pomieszczeniach domu, więc być nieustraszony w swoich wyborów. Jeśli chcesz mieszać wzory (jak paski i kwieciste), ale nie chce iść za burtę, monochromatyczne palety kolorów może pomóc. Dekoracja w różnych odcieniach tego samego koloru daje subtelną paletę kolorów i jest miły dla każdego rodzaju wzorców w tej palecie kolorów – najlepsze z obu światów.

7. realistyczne zdjęcia mural otwiera małą jadalnię

Zdjęcie mural na ścianie może uczynić swój wygląd jadalni, jakby to już na zawsze. Kojący plaża scena mural daje gościom relaksujący widok na korzystanie z kolacji. Traktuj swoje fototapetę jako ściany akcent, ciągnąc za palecie kolorów dekoracji. 

8. Nie bój się odważnych kolorów na ścianach jadalni

Uwielbiamy odważne kolory, a jadalnia jest doskonałym miejscem, aby pokazać je. Jak pokój w proszku, jadalni może obsługiwać swój ulubiony kolor łatwo. Jeśli nie są gotowi zobowiązać się do malowania każdą ścianę w swoim ulubionym kolorze pogrubienie, niech detale architektoniczne jadalni będzie twoim przewodnikiem. Szyny krzesła, boazeria i formowania ścian dać łatwo oddzielić przerwy w kolorze ściany. Jeśli jadalnia nie mają już Detale, które współpracują z dwóch stonowanych ścian, należy rozważyć dodanie formowania lub prosty pas oddzielający dwa kolory.

9.   Tworzenie dramat z sufitu jadalni

Wiemy, że nasze jadalnie cztery ściany, ale nie wiesz, że istnieje piąty ścienne do dekoracji? Sufit jadalnia jest ważną częścią planu dekoracji. Świecznik często jest centralnym punktem przestrzeni jadalnej, stawiając wszystkie oczy na suficie. Można skorzystać z tej dodatkowej ściany dodając kolor akcent, regeneracji drewna, a nawet tapety. Sufit jest pustym płótnie.

10. Bold tapety + duży kolorowy akcent = rockstar jadalnia

Uwielbiamy kuchenne z tym „wow czynnik.” To prostsze niż myślisz, aby stworzyć wspaniały współczesny jadalnia w domu z tapety i koloru. Jednym z najprostszych sposobów tworzenia oświadczenie o swoim gastronomicznych ścianach pokoju jest tapeta z graficznym wzorem. Czarne, szare i białe wzory daje jasną paletę dodawania żywe kolory akcent. Prosty paleta kolorów pozwala tapetę na połysk i kolor akcent do odegrania rolę pomocniczą.

You may also like