Skip to main content

Niesamowite Black & White Dining Rooms, że praca Ich Monochrome Magii

Integralną przestrzeń dla każdego obiadu rodzinnego, jadalnia jest niezbędna – ale często pomijany – część domu. Wypełnienie przestrzeni pomiędzy salonem i kuchnią, to często działa jako pośrednik projektowej, nie doprowadzi. Korzystanie repliki monochromatyczne wnętrze może nadać znaczenie jadalni. Drop żyrandol oświadczenie na środku swojej stołem, zaznaczając miejsce na jedzenie i śmiech. Kształtować przestrzeń niezwykle zakrzywione krzesła, wokół stołu w nowoczesnym wykończeniem. Malować ściany w odcieniach filmu noir, aby stworzyć atmosferę w centrum Twojego domu za rozrywkę. Spójrz na naszych najlepszych pokoi trzydzieści gastronomicznych że oślepiania w czerni i bieli.

kołowy zawieszka wazon zieleni światła czarno-białego pokoju jadalnym

A znaki koło miejsca, gdzie rodzina jest razem. Ten lekki i biały pokój sprawia żyrandol oświadczeniu geometryczne ultra nowoczesne krzesła kuchenne oraz wyskakuje żywych zielonych możliwości.

różnie nachylone podłoga drewniana czerni i bieli pokój jadalny

Dokonać repliki zamiaru subtelny, stosując teksturowane materiałów w pokoju jadalnym. Ten czysty konstrukcja tworzy ukośne rowki w drewnianej podłodze, kąciki w swoich krzesłach silikonowych i przydymione szyby w zbiorowej wystawie wiszące mini światła wisiorek.

wypolerowane podłogi zasłony szyfonowe monochromatyczny jadalnia

Wszelkie guru wie, że oświetlenie światła Panton VP6 to biznes. Te unikalne wisiorki stołowe mogą łatwo podkreślenia tematu kolorów i tej czarnej wypolerowanej drewnianej podłodze, białego szyfonu kurtyny i piwonia pęczek kombi nie jest wyjątkiem.

oprawione wydruki monochromatyczne Pod krzesła jadalnia

Wykończenie monochromatyczny nie musi być ściśle czerni i bieli. Pokój ten oferuje krzesła w stylu skandynawskim węglem oraz szereg druków sepii pasujące do butelek wina i zawieszka do kuchni.

betonowy filar bicie monochromatyczny oświetlenie jadalnia

Semi wisiorek światło dodaje dramatyzmu i sztukę do posiłku. Złóż wejście do jadalni z klasycznych białych szczotkowane podłogi, meble i czystego światła nisko wiszące w nietypowym kształcie.

wzornik żyrandol kafelki podłogowe monochromatyczny jadalnia

materiały różniące można łączyć, aby stworzyć pokój, nie kolidują z nim. Ten mały montaż zamszu krzesła i pajęczyna żyrandol dopasować kolory kuchni podczas tworzenia wizualnego ostrość. Garnek zieleń dodaje atmosferę.

pół biuro pół jadalnia monochromatyczny jedzenia przestrzeń

Jadalnie nie zawsze muszą być krzykliwe. Drewniany tabeli węglem belki działa jako czytanie, śniadanie, badaniu i stołem pokojowej, a cienkie linie węgiel półek ścian.

minimalistyczne oświetlenie kamera jadalnia monochromatyczny

Zachować klasyczny w prostych monochromów. Pęczek trzy kamery świeci wiązkę aż dwóch czarnych i białych paneli w tym bloku kolorze nowoczesnym projektowaniu kuchni.

biała latarnia monochromatyczne czarne ściany jadalni

Napełnij swoje jadalnię o smaku Wschodu, z parą olbrzymich chińskich lampionów. Otoczony gładkich czarnych ścianach i sufitach, multi-rowkowane podłodze i wiklinowe krzesła z trzciny cukrowej dodają charakteru i tekstury.

Światło tabeli drewniane i podłogi czerni i bieli pokój jadalny

Chcesz połączyć wiktoriańskiej z nowoczesnym jadalni? Używać podstawowych białe ściany, dwa dramatyczne aksamitne fotele i dopasowanie cylindrycznych wisiorki odbijane przez lustro.

białe francuskie okna monochromatyczne jadalnią

Skandynawskie jadalnie może zrobić wygląd konstrukcja światło monochromatyczne, jasne i otwarte. Kilka francuskie okna, pomalowane na biało podłogi i wyskakuje czarnej szafki zrobić to wspólna kuchnia i jadalnią marzenie szefa kuchni.

latarnie góry nogami stożkowe betonowa podłoga monochromatyczny jadalnia

Wykorzystaj maksymalnie wydłużonej przestrzeni jadalnej, projektując w czerni i bieli. Konkretny wiąże podłogowe strapiony czarne krokwie, białe krzesła na saszetki i dwa dramatyczne cylindrycznych żyrandole do idealne miejsce do zabawy.

drewniane nogi rośliny doniczkowe nowoczesne czarno-biały jadalnia

Małe wyskakuje z drewna sprawiają, czarne i białe cieplej. Nogi krzesła i pale drewniane podłogi z tej klasycznej jadalni wygląd ukraść show pośród doniczkach stając na zielono.

Mieszanina świateł wiszących Monochromatyczny jadalnia

Posiłki w pad kawalerskim nigdy lepiej wyglądało. Tablica z czarnymi zawieszki zwisają nad czarnym i białym stole, jako minimalistyczny salon i kuchnia zgłaszających się rzadkością.

wisiorek światło poziome czarne i białe stołówce

Już fanem białych kuchniach? Place wyskakuje czarny pasek czarnych krzeseł Cubby, lampy sufitowe, wstawiony i duży monochromatyczny abstrakcyjne, aby Państwa jadalny czerni i bieli.

origami światło wypolerowana podłoga czarny i biały jadalnia

Keep it simple z białym światłem origami na stole. Obszar ten funkcjonuje na śniadanie, lunch i kolację, podczas gdy wazon z kwiatami próbuje rozciągnąć do jego wysokości. Czarna cecha konstrukcja drewniana dodaje charakteru.

 

You may also like