Skip to main content

4 sposoby urozmaicić swoje Dining Room w sprawie budżetu

Formalne jadalnie może szybko stać się monotonny i przestarzałe. Ponieważ większość z nas spożywa większość naszych posiłków przy stole w kuchni, łatwo przeoczyć tę przestrzeń, kiedy nadszedł czas wyremontować.

Na szczęście, nie trzeba ogromny budżet, aby zaktualizować swoją jadalnię. Oto cztery proste sposoby, aby wystroić się formalne jadalnia i mają swoich gości ooh-ing i aaa-ing, bez rozbijania banku.

Dodaj ścianę akcent

Czy malować ścianę śmiały nowy kolor, albo zdecydować się na nowoczesne podejście do tapet, dodając ścianę akcent natychmiast odświeżyć wygląd swojej przestrzeni jadalnej. Plus, ponieważ zarówno farby i tapety są dość przystępne, a aplikacja jest łatwa do wykonania, ten projekt jest prosty sposób, aby utworzyć centralny punkt bez podejmowania żadnych remontów.

Zacznij od wyboru którego ściany do akcentu. Zazwyczaj ściany akcent będzie pierwszą ścianę można zobaczyć po wejściu do pokoju: mur, który znajduje się najdalej od drzwi. Idealnie, to będzie także mur, który nie ma żadnych drzwi lub okna, tak że nowy akcent ściana naprawdę wyróżnia się, bez włamania.

Nie bój się do złożenia oświadczenia: ściany akcent mają być efektowne! Teraz jest czas, aby zagrać z nadrukami i wzorami, aby dodać kilka metaliczne akcenty, lub nawet stworzyć galerię ścianę przy użyciu kilka zdjęć rodzinnych. Wszystko idzie tak długo, jak upewnić się, aby przeciwstawić swoją ścianę akcent od reszty pomieszczenia.

Idź eklektyczny

Koordynowanie każdy element swojej jadalni można uzyskać kosztowne. Nie bój się używać eklektyczny projekt, aby łączyć ze sobą różne style, produkuje nawet okresy. Robi pozwala na większą swobodę umieścić together projekt, który jest w swoim budżecie.

Mimo to, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc zapewnić, że projekt pozostaje spójny. Pamiętaj: przede wszystkim przestrzeń powinna pozostać funkcjonalne. Sporządź plan dla swojego projektu przed rozpoczęciem, i jak najlepiej, aby utrzymać funkcję na czele. Nie bój się zmieniać jak przejść. Jeśli istnieją kiedykolwiek tak wielu elementów obecnych, że robi się trudne do zidentyfikowania funkcjonalność na pierwszy rzut oka, najlepiej jest usunąć mniej niezbędne kawałki aż funkcjonalność staje się znowu jasne.

Warto również, aby utrzymać pokój zunifikowane. Prace nad znalezieniem kilka drobnych szczegółów-kolory, kształty, wzory, które można powtarzać w różnych aspektach swojego projektu. Gwarantuje wszystkich elementów czuć zamierzone, zamiast przypadkowo rzucony razem.

Rozważmy oświetlenie oświadczenie

Najprostszym sposobem, aby wystroić się swoją jadalnię na budżet jest w handlu swoje podstawowe urządzenie światła dla funkcji oświetlenia stwierdzenie. Z dużymi wisiorki do unikalnych żyrandole, nie ma nic złego estetyczne. Będziemy chcieli, aby wybrać utwór, który czuje autentyczny do poczucia stylu. Powiedział, że istnieje kilka funkcjonalnych rad, które należy wykonać, aby upewnić się, czy urządzenie działa z pokoju.

Po pierwsze, należy rozważyć proporcje pomieszczenia. Będziemy chcieli, aby uwzględnić wielkość stolika i proporcjach swoim pokoju sama. Jeśli formalny jadalni siedzeń 10 osób, można zajrzeć do rzędu pasujących wisiorki. Ale, jeśli tylko Twój pokój może pomieścić czteroosobową rodzinę, być może jeden żyrandol rade. Co do zasady, czy urządzenie światło powinno obejmować 2/3 stołu.

Dodatkowo, należy do warstwy swoje oświetlenie tak, że jedynym źródłem światła nie jest to pojedyncza oprawa. Pomyśl o dodanie w pewnym świetle otoczenia w postaci zagłębionej oświetlenie, plus kilka Oprawy akcent rozjaśnić jakieś ciemne kąty. Od jadalnie są o atmosferę, można również zajrzeć do oświetlenia, które jest w stanie umieścić na ściemniacz.

Nie zapomnij o akcesoria

Accessorizing pokój jest jak stawianie wiśnia na szczycie lody. To robi różnicę. Nie trzeba zwariować, ponieważ cel jest nadal aktualizować swoją jadalnię na budżet, ale dodając kilka wykończenia przechodzi długą drogę.

Staraj się korzystać z miejsca mądrze. Nikt nie chce bałaganu, zwłaszcza w obszarze, który oznaczał posiadać wiele osób naraz. Duży bufet jest piękne, ale działa tylko wtedy, gdy przestrzeń pozwala. Jeśli nie masz dużo miejsca do pracy, lepszym wyborem jest zdecydować się na mniejsze akcesoria, takie jak prosty, kwiatów Centrum lub antyczne bar koszyka.

Wreszcie, baw się z nim! Twój dom powinien odzwierciedlać kim jesteś i co chcesz, więc nie bój się do zaparzenia pokój z twojej osobowości. Zatrzymaj się w sprzedaży garażu i podnieść niektóre dekoracyjne szklane butelki, albo malować szyszki z dziećmi wypełnić szklanej misce jako centralny. Cokolwiek wybierzesz, pokochasz widząc formalne jadalnia przekształcić, jeśli masz zabawy robią.

Podając swoje formalne jadalnia makeover nie musi rozbić bank. Musimy wymyślić czterech prostych sposobów, aby wystroić się swoją jadalnię na budżet. Po dać te pomysły spróbować zaprosić przyjaciół na kolację i zobaczyć, co zauważą o swoim nowym wyglądem.

 

You may also like