Skip to main content

Jak wybrać idealny Rug Jadalnia

Jak trudne to może być naprawdę do wyboru jadalni dywan ? Jest to jeden z pierwszych reakcji można uzyskać z domów, którzy jeszcze nie rozpoczęli zakupy do jednego. Ale wkrótce sobie sprawę, że to jest rzeczywiście dużo trudniejsze niż się wydaje, a to wymaga znacznie więcej niż tylko estetyki. Wybór odpowiedniego jadalni dywan wymaga sporo planowania, zrozumienie potrzeb, i oczywiście, że równowaga między nieuchwytny formy i funkcji, które każdy z nas po.

Obecnie staramy się, aby ten wybór o wiele łatwiejsze i mniej kłopotliwy, wskazując w dobrym kierunku z kilku inteligentnych wskazówek “dywanik handlowych. Przy świątecznym niosąc ze sobą jakieś niewiarygodne oferty, jest to zdecydowanie najbardziej odpowiedni czas na zakupy do tego stylowego i praktycznego jadalni dywan zawsze chciałeś. Więc na co czekać?

1. Dobór Up jadalni

Podobnie jak w przypadku wybranie właściwej stół lub mieszka kanapy w pokoju, to jest dobry pomysł, aby rzeczywiście zmierzyć wielkość pokoju jadalnym i istniejący stół przed rozpoczęciem przeglądania wielu chodników w ofercie. Dywan musi wynosić co najmniej 24-28 cali większy niż rozmiar stołu, aby pomieścić krzesła stołem również. Większy jadalnia z większą przestrzeń między ścianami i stołu pozwala zdecydować się na jeszcze większą dywanie, które wykraczają poza te minimalne wymagania.

Odstęp po prostu prawo w jadalni z dywanu

Kto mówi, dywany stołowe muszą być proste i nudne

2. Montaż w z atmosferą

Jeśli chcesz, aby pokazać, że piękny drewnianej podłogi w jadalni podczas dodawania dywanik do niego, a następnie pozostawiając trochę miejsca między dywanie i ścianach pokoju jest idealnym kompromisem. Jest to także preferowany wygląd w najbardziej ekskluzywnych stołówek, a to z pewnością przyczynia się do atmosfery w otoczeniu. Rozważmy stylu jadalni, kształtu stołem i istniejącego wystroju w pokoju przed wyborem stylu samego dywan. Pamiętaj, że nie ma żadnego twardego i szybki przepis , który mówi, kwadratowy stół działa tylko z kwadratowym dywanu i okrągły stół przechodzi z jednej rundzie!

Biały i niebieski dywan uzupełnia styl plaży jadalni doskonale

Niekonwencjonalny układ w jadalni pozwala połysk poprzez dywan

3. Łatwy do czyszczenia

Może to nie brzmi jak ważny drobiazg kiedy kupował dywanik, ale wkrótce okazuje się, że dywan, który jest łatwiejszy do czyszczenia przetrwa do bardziej błyszczącą odpowiednika z grubym splocie, który wymaga dużo konserwacji. Syntetyczny, indoor-outdoor dywanik o płaskim splocie jest bezpieczny i wytrzymały opcja w przestrzeni jadalnej z dużą ilością ruchu, a bardziej formalne jadalni, które jest używane sporadycznie może udostępniać więcej utrzymania wysokiej dywan. Dywaniki wykonane z włókien naturalnych są także dość łatwe do czyszczenia, co warte dodatkowych ciasto wydać na wprowadzenie jednego domu.

Płaski splot dywan dodaje prosty wzór i styl do jadalni

Multi kolorowy dywan zwraca uwagę natychmiast

4. Zacznij dywanie!

Podczas gdy rozmawialiśmy wcześniej o zakupie dywanu, który pasuje do schematu styl i kolor swojej istniejącej przestrzeni jadalnia (lub otwartą częścią dzienną), przeciwległy podejście do tych całkowicie remontowo ich jadalni jest świetnym rozwiązaniem także. Start z dywanie w jadalni i niech to wiązać ze sobą poszczególne elementy, które zostały dodane do ustawienia po tym. To na pewno sprawia, że ​​zakupy na nowy dywan jadalni dużo bardziej opływowym z jasną wizją dokładnie to, co chcesz i co będzie działać w jadalni.

jadalnia bierze kolorystykę i kij z pięknym dywanie

styl rzemieślnik jadalnia z pięknym miejscem dywanie

5. Wzór i Hues

Dyskusja na temat wyboru nowego dywanu, a większość z nas najpierw porozmawiać o kolor, wzór i kosztów. Zgadza się; bardziej istotne aspekty, takie jak rozmiar, materiał, splot i konserwacji zawsze tylnym siedzeniu do oczywistych estetyki. Jest to zrozumiałe, tendencja, ale po raz kolejny sugeruje, że najpierw przejść przez pierwszych kilka istotnych kroków przed skokiem do koloru i wzoru. Stałe kolorowe dywany i dywaniki overdyed obecnie gorący trend, i pozwalają na łatwe dodawanie koloru neutralnego, współczesnym jadalni. Klasyczne dywany śródziemnomorska z marokańskim inspirowane wzorami lub współczesnych arcydzieł z abstrakcyjnych wydruków przyjść następny w kolejce.

Fantastyczny overdyed dywan w genialny purpurowy kradnie show tutaj

Kolorowy sposób zakotwiczyć eklektyczna jadalnia

6. wyznaczać w stylu

Odnotowano wiele razy, kiedy rozmawialiśmy o powolnym upadku ekskluzywnej sali jadalnej, a większość współczesnych domów wydają się tylko chcesz swobodna przestrzeń jadalną, który siedzi obok kuchni z salonem. Piękny i kolorowy dywan jest doskonałym sposobem definiowania i wyznaczenia tego obszaru, nadać mu odrębną tożsamość, i to bez większych remontów, stałych urządzeń lub nawet wygórowanych kosztów. To także pozwala na stworzenie wyspy egzotyczne, odrębnego stylu w większej przestrzeni życiowej, która jest wyraźnie nowoczesny.

Vintage patchwork dywan na przestrzeni jadalnej w otwartą częścią dzienną

Prostym sposobem na dodanie koloru akcent do jadalni

7. Lifestyle wybór!

Jak często korzystasz z jadalni? Czy to zobaczyć aktywność tylko w okresie wakacyjnym, czy jest ona wypełniona przyjaciół, rodziny i gości niemal w każdy weekend? Ci, którzy używają ich jadalni oszczędnie może zdecydować się na puszyste, przytulne wyglądający dywan w kolorze białym lub lżejszych odcieni szarości lub śmietany. Jest to dobre podejście także w domach, gdzie jadalnia jest używane bardziej jako domowego biura lub gabinet lub rzemiosła pokoju dziecięcym. Jeśli zakupy na dywanie dla tej małej jadalni, która będzie regularnie stosowany, lub jeśli po prostu nie może utrzymać pawed przyjaciela od dywanu, mniej kosztowne i wytrzymały wybór jest droga naprzód.

Współczesny jadalnia z odrobiną szarości i niebieskiego światła kolorowego dywan

Delos pluszowy dywanik do przejściowego jadalni

 

You may also like