Skip to main content

11 Eco-Friendly sekcijos, kurios atneša kūrybiškumo jūsų Living Room

Projektavimas puikus gyvenamasis kambarys yra visa informacija apie išvadą, kad idealus balansas tarp formos, funkcijos ir nepagaunamas “it” faktorius. Renkantis tinkamus atspalvius ir dekoratyvinės detalės yra esminė visa tai, lentynos ir spintos, kad Suvyniokite netvarka ir padėti sukurti tobulą šakotuvą visiems savo pramogų poreikius, taip pat yra absoliuti turi. Apjungiantį elegantiškas, ekologiškų baldų ir pritaikomų sienų vienetų, kurie siūlo sudėties laisvę tendencijas, B_Green diena sistema nuo Alf grupės žada pakeisti savo kambarį atmosferą amžinai! Pagamintas iš unikalaus “Eco Wood” , šie išskirtiniai vienetai pridėti tiek tekstūrą ir modelio erdvėje.

11 Eco-Friendly sekcijos, kurios atneša kūrybiškumo jūsų Living Room

Per pastaruosius kelis mėnesius matėme kai kurių stulbinančių modulinių sienų vienetų ir malonus svetaine rodo, kad pasukti namą į dizaineris ir leisti jam įsivaizduoti gana daug bet jo pasirinkimas sudėtį atvykimą. B_Green tęsia šią inovacijų tendencijos ir individualų dekoro sprendimus su savo bazių, be rankenėlių mažiau saugojimo vienetų ir išskirtinių gabalų, tokių kaip SEVEN . Šie atskiri moduliai gali būti derinami mados mažas spintos, sukrauti lentynose, Pasakų Knygų spintos ir sienos sistemas, derinti atvirų ir uždarų lentynų įvairovė.

Pritaikomas gyvenamasis kambarys sekcijos su spintos ir pramogų konsolių

Pasakų apšvietimas paverčia Sieninis lentynos į showstopper

Spalvingas ekologinio medžio formos stilingą ir tvarias sandėliavimo lentynos

Keli Septyni vienetai naudojami formuoti stilingą kompoziciją

Atvirųjų ir uždarųjų sekcijos ir bazės formuoti pramogų įrenginį ir diena sistemą

Smart B_Green gyvenamasis kambarys vienetai pasiūlyti sudėties laisvę

Paprasta, tiesios linijos, švarus dizainas ir tvarkyti mažiau frontuose užtikrinti, kad kiekvieno iš vienetų puikiai dera su aptakus, šiuolaikinio stiliaus, kad daugelis gyvenamieji kambariai, atrodo, apkabinti. Universalus sistema taip pat leidžia visiškai išnaudoti vertikalios erdvės pasiūla, ir jūs netgi galite atlikti keletą šių vienetų į virtuvę, siekiant užtikrinti, kad yra dizaino darna tarp įvairių sričių Atviro išplanavimo gyvenamasis plotas. Puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško formuoti nepriekaištingą namus!

Gražus ir ergonomiškas svetainė dieną sistema nuo Alf

Elegantiškas naudojimas pilkos ir žalios į kambarį

Subtilus modelis ir tekstūros grožį stiprinti sienos vienetų skundą

Rožinis pagyvina kūrybinio gyvenimo kambario sienos vienetas

You may also like