Skip to main content

Nuostabi Senas Stilius Gyvenamasis kambarys Patarimai

Senas Stilius kodėl

Su kinkuoti į praeitį, bet tvirtai pasodinti į dabartį, troba stiliaus namų projektavimas siūlo madinga būdas pasiekti nesenstantis nustatymą. Ir nepaisant to, kad bendras savybes-kaip iš neutralių spalvų ir organinių medžiagų-šiandienos troba stiliaus naudoti taip pat apima modernias atnaujinimus, todėl yra patraukli galimybė visiems namų tipams. Jei jūsų svetainė yra reikalinga pertvarkymas, įtraukti keletą pakeitimų atidaryti koncepciją čia svirnas durys ten-už išvaizdą, kad toli gražu vieno dydis tinka visiems.

Atviro samprata Kaimo turizmas Gyvenamasis kambarys

Patogus atvira koncepcija troba svetainė

Troba stiliaus ne visada turi atrodyti paprasti. Iš tiesų, daugelis namų savininkai vartojate eilė-of-the-ojo amžiaus namus ir atverti interjerą mesti natūralią šviesą į savo erdvę. Šis kambarys Jennifer Robbins Interjerai rodo, kaip atviras Concept Living ir valgomasis, visiškai su stiklo Kvadratus sienos, modernizuoja tradicinį uždarą-požiūris. Patogūs baldai, pramoniniai šviestuvai, ir vertikali shiplap suteikti šią erdvę troba atrodo, kad ne per-top.

Eklektiška Kaimo turizmas Gyvenamasis kambarys

Spalvinga ir ecletic troba svetainė

Troba stilius yra labai lengvai pritaikomi ir gali būti derinami lengvai su daugeliu kitų namų dekoro tendencijas. Meno Deco veidrodį ir korinio atspalvių pora gerai su horizontalia shiplap ir persų kilimas, kad tai gyvenamasis kambarys Judith balis Interjerai tiek tradiciniais, tiek pereinamojo laikotarpio. Pridėti modernią sofa ir žurnalinis staliukas už švarią išvaizdą, kad manimi patraukli akiai.

Perdirbtos medienos Lubų Gyvenamasis kambarys

Kaimo turizmas svetainė su akmens sienoms perdirbtos medienos lubas

Turinti organinių statybines medžiagas į vidaus erdvės leidžia kambarį kalbėti pati už save. Tai Kelly ir Co dizaino šou kambarys, kaip naudotis troba konstrukciniai elementai šalyje mūrinis namelis. Diegiant originalius atributus kosmoso kaip apsinuodijęs akmeninė siena ir medienos lubų leidžia tekstūrų derinys akims nutūpti. Tada, paprastas dekoro ir būsto apstatymo reikmenys modernizuoti erdvę.

Tradicinė Kaimo turizmas Gyvenamasis kambarys

Klasikinis tradicinė troba stiliaus gyvenamasis kambarys

Troba stilius yra visa informacija apie atsipalaidavęs paprastumo ir patogumo. Taigi, jūs neturite eiti didelis su prapūsti iš lubų ir brangių medžiagų nagų išvaizdą. Šis kambarys, sukurta Bartlett, pasirenka komfortą per atvirą, erdvus jaustis. Žemos lubos atneš šilumą šaltą žiemos vakarą ir atsipalaidavęs, bet elegantiškas, baldai pasiūlyti “kriaukle teisę” jaustis. Atnaujintas svirnas lenta židinys, visiškai su regeneruoto medienos, dar labiau išryškina tradicinį pobūdį kambarį.

Vienspalvė Kaimo turizmas Gyvenamasis kambarys

Švarus ir aiškus troba svetainė monochromatinės

Šiuolaikinio stiliaus gyvenamasis kambarys gali būti transformuota į prašmatnus troba trauktis įtraukiant shiplap aplink židinys, regeneruota mediena sijos ir toninė baldai ir aksesuarai. Iš tiesų, beveik bet kambaryje (taip, net ir tie, su 80s vibe) gali būti skiriamas troba nuojauta, pridedant tik keletą detalių. Šis modernus troba gyvenamasis kambarys nuo dizainerio Sophie Metz yra tiek sudėtingas ir patogiai.

Pramonės Kaimo turizmas Gyvenamasis kambarys

Senas gyvenamasis kambarys su pramonės krašto

Iš troba stiliaus paprastumas gali gana lengvai imtis pramonės posūkį. Ši svetainė nuo Risinger & Co. leidžia kambario Architektūros detalės išsiskirti, o tada papildo juos su modernių baldų, metalo barstools, ir veikiami viryklė vamzdžio. Karvės odos kilimas prideda Vakarų jaustis, kaip besiūlių mišinys pati dviejų stilių dovanomis.

Šiuolaikinio Kaimo turizmas Gyvenamasis kambarys

Senas šiuolaikinės architektūros ir baldų

Nepaisant nostalgija dažnai susijęs su troba stiliaus mėgėjams šiuolaikinio dizaino tikrai dar gali pasinaudoti savo geriausių savybių. Paimkite šį šiuolaikinį troba kambarį pagal Northworks architektų ir projektuotojų, pvz. Liežuvio ir griovelio lubos pasakyti “troba”, tačiau baldai ir atvira koncepcija erdvė yra nieko, bet.

Nauja statyba Kaimo turizmas Gyvenamasis kambarys

Nauja namo su troba stiliaus architektūra

Namas neturi būti istorinis perimti tradicinius troba stilių. Tai naujai pastatyta namo suprojektuotas Tomas Meany Architektas apima požymiai kaip spindi lubų, stiklinta langai ir didelis akmens židinys sukurti modernų namą su klasikiniu troba patogumais.

Suderinti lauke

Gyvenamasis kambarys moderniame troba su sulankstoma sienos

Ryšys su gamta yra pasikartojanti tema šiuolaikinėje troba dizainas. Ši svetainė nuo Joseph Farrell architektūros yra sulankstomas sienos langų meld interjero erdvę su lauko terasą. Ekologiški elementai, pavyzdžiui, džiuto kilimas ir gyvi augalai ir toliau atstovauti gyvenamasis plotas, kad jaučiasi laisvai ir nevaržomai iki nyksta in su out.

Naudokite Shiplap

Šeimai troba svetainė su shipslap

Nuo mediena buvo naudojama taip stipriai į sodybas iš praeities, shiplap dailylentės yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip suderinti stilių į naujus namus. Montuojant, pasirinkite lentos, kurios slapyvardžiai ir įbrėžimų, nes jie atkartoti ilgametis naudojimo išvaizdą ir sukelti istorijos jausmą. Šiame kambaryje iki atnaujinimas Properties, tamsintas medžio židinys mantijos kompensuoja shiplap sukurti kontrastingą jaustis.

Pridėti Farmhouse spalva

Šviesiai mėlynos Kaimo turizmas Gyvenamasis kambarys

Lengvas ir gaivus spalvų paletė yra visada geras pasirinkimas troba stiliaus kambarių. Bet jūs ne visada turi eiti balta. Vietoj to, Įtraukti šviesiai mėlynos į tarpus per mantija ir knygų lentynų akcentais. Bafalas Mediena pavyzdys šį spalvų pasirinkimas derinant ją gražiai su baltais baldais ir šviesaus medžio apdailos. Šviesiai pilka ir šiltas avižiniai taip pat gerai dirbti paprastą ir nesudėtingą išvaizdą.

Įtraukti Autentiški Savybės

Klasikinis troba stiliaus įtraukti Autentiški Įranga

Dalis to, ką daro troba stiliaus toks patrauklus yra komfortas, kuris ateina iš gabalų istorija. Tad kodėl juos apriboti? Ši svetainė yra pripildytas antiquey puošmenų kaip nelaimę baldai, tradicinių ūkių kėdės, ir vištienos vielos spintos. Žmonės turto pardavimo ir blusų rinkose nekilnojamojo spręsti, ar parduotuvėje naujų aksesuarų, kad Embrace troba estetiškas.

Pridėti gatava sofa

Kaimiškas stilius gyvenamasis kambarys su sofa-lova kuoduotųjų

Kas sako, troba gyvenamasis negali pasiūlyti prabanga užuominą? Žaisdami su dekoro, galite etape tradicinį kambarį ieškoti tiek patogi ir pritaikyta. Ši sodyba svetainė iki šaltinio kambarių porų klasikinių elementų su elegantiška kuoduotųjų sofa netikėtas (bet labai laukiami) rafinuotumas.

Naudokite Barn Durys

Barn durys suteikti bet kokią erdvę tradicinį ūkio jaustis. Be to, jie puikiai erdvė užsklandos mažų kambarių ir gali lengvai išskaidyti atviro samprata grindų planą. Kai kuriais atvejais, dvi svirnas durys yra net geriau nei viena! Tai neįprastai formos kambarys, mandagumo Edward Ira Schachner, naudoja Barn duris komplimentas židinys ir sustiprinti troba išvaizdą.

 

You may also like