Skip to main content

Amazing būdai papuošti Odiniai baldai

Amazing būdai papuošti Odiniai baldai

Modernus, šiuolaikinis, arba tradicinio Nesvarbu jūsų namuose dabartinį stilių, odiniai baldai gali pridėti nesenstantis, jaukus, ir net prabangus Tvist į savo dekoro. Kaip taip gali jums galvoti? Nuo Yummy karamelės energingas kaštoninės spalvos, odos gabalai yra prieinama jaukių spalvų, pridėti tiek grožį ir gylį bet erdvėje.

Bet tai nereiškia, kad jūs turite užpildyti kambarys su odiniais baldais. Viskas ko jums reikia yra sofa ar galbūt kėdės ar du odos sušilti kambario nesvarbu savo spalvų schemą. Dar geriau, todėl iš odos baldas atitiktų jūsų dekoro poilsio yra taip paprasta, kaip pridedant keletą dekoratyvinių aksesuarų, tokių kaip akcentas pagalvės ar mesti. Pasiruošę sužinoti daugiau? Šios idėjos pasidalinti kaip Puošiame savo erdvę su odiniais baldais.

Handwoven Oda Akapulkas Kėdė

Handwoven odos Akapulkas kėdė prideda tiek stilių ir praktinę funkciją, neatsižvelgiant per daug vizualiai erdvę šioje mažoje kambarį Kalifornijos remiantis interjero dizaineris Haley Weidenbaum. Kartu su medžio lukštu konsolės, prašmatnus SEAT skolina balansas patalpoje yra daugiausia kietas spalvų schemą.

Prancūzų butas su Odiniai baldai

Kambarių šyla atspalvių rudos taisyklių šioje Paryžiaus bute prancūzų interjero dizainerė Marion Alberge. Sienos yra minkštas atspalvis Mocha. Šokolado rudos sofos yra neįtikėtinai pakviesti. Pasirodo aukso ir geltonos kaip šalutinis kėdės ir dekoratyvieji žalvario priedai skolinti kambarys šviesinantis kontrastą. Akcentas pagalvė su geltonomis pagerina kambario anketa darni išvaizdą purslų.

Juodos odos Pagalvėlė Inkarai Tai Miegamojo

Mes mylime tarpus, kad mišinys tradicinio stiliaus su kitais elementais, kaip nurodyta šiame miegamasis Ashley Bell interjeras įsikūrusi Dalasas, Teksasas. Juodos odos Pagalvėlė yra pamatai gabalas, kad inkarai erdvę. Tai gražiai dirba su kitais pagrindiniais baldais įskaitant midcentury indaujos ir kilim austi kilimas.

Apsvarstykite Įperkamos Vintage odiniai baldai

Kai jis ateina į tracking iš kambario su unikaliu dekoru, nieko visai, kaip patenkinti kaip taškų prašmatnus derliaus baldus ne derėtis rūsio kainas. Mūsų mėgstamiausia, pavyzdžiui, tai yra kaštoninės spalvos odos ponaitis į teensy kambarį rodoma Homepolish, internetinė namų dekoravimo paslaugas. Jos šiltas Hue poros gražiai su apelsinų midcentury sofos, kartu suteikiant dramatišką kontrastą su Minty žalios sienos.

Derlius rudos odos gultai šiuolaikinėje White Living Room

Vintage odiniai vienetų pridėti patvarus stilių šiame moderniame Šiaurės kambarį rodoma Alvhem Makleri. Dėl gerokai teisė yra 1960 Safari odos kėdė švedų dizainerio Arne Norell. Pirmame plane yra 1970 chromas kuoduotųjų odos krėslas amerikiečių dizainerio Cy Mann. Nors kėdės yra ne tas pats, spalvos, nes jie abu yra rudos spalvos, neutralus atspalvis, jie dirba šioje daugiausia baltos gyvenamojo ploto.

Mini Chesterfield sofa mažame bute

Odiniai baldai ateina visų dydžių ir tipų. Byla punkte, Šis mini Chesterfield stiliaus sofa bakalauro trinkelėmis New York City dizaino įmonė Labl Studio. Žaidžia nuo sofos anketa mažo dydžio yra didelis toršeras, panašus į milžinišką stalas lempa.

Sušvelninti odinė sofa su dekoratyviniu akcentai

Plonas ir elegantiškas gatava odinė sofa daro dauguma šio teensy kambarį pagal Homepolish interjero dizaineris Candace Rein. Sofos minkštas spalva neturi sukrėsti erdvus spalvų schemą. Dirbtiniais avikailių antklodė ir kreminės akcentas pagalvės padaryti odos baldas dar patraukli.

Oda drugelis Kėdė

Tai Kalifornijos butas San Franciskas dizaino įmonė IDF Studio skleidžia SCANDI cool mandagumo bohemišką akcentais, pavyzdžiui, nesenstantis odos drugelis kėdės.

Konjakas odinė sofa iš Trendy Living Room

Čia konjako odinė sofa yra sveikintinas Be šio stilingo Skandinavijos kambarį matė ant Alvhem Makleri. Sofos anketa rausvai violetinės atspalvio koordinuoti su rožinės ir tamsiai bijūnų tapetai. Accent pagalvės skirtingų tekstūrų ir neutralių tonų skolinti norimą kontrastą.

Odiniai baldai iš juodo kambaryje

Viržių, Dekoras tinklaraštininkas už Augantys erdvėse, gavo laive su juoda kambario tendencija. Ji sako, kad dažai spalva sukūrė idealią jos derliaus odinė sofa. Dirbtiniais avikailių antklodė, grietinėlė kilimas, ir lapinės Dekoratyviniai augalai visi Pagalba imtis pranašumą nuo tamsių spalvų.

Mažyčiai Namas su juoda odinė sofa

Labai apdaila derliaus odinė sofa yra puikiai tinka šio mažyčio namus pagal interjero dizainerio Kim Lewis iš Austin, Texas. Iš pagalvės derinys iš kontrastingų spalvų ir tekstūrų padeda didelis baldas derinimasis su dekoro poilsio.

Atnaujinti Senas odinė sofa su gana Pagalvės

Šioje nedidelėje neutrali svetainė pastebėtas Havenly, internete interjero dizaino paslaugos, dekoratyviniai mėlynos pagalvės riesti nosį švelniai dėvėti tan odinė sofa.

Derlius Oda Kėdė suporuotas su dauginti Baldai

Jeigu esate kaip ir mums, autentiški midcentury baldai garsių dizainerių nėra jūsų dekoravimo biudžetą. Bet jei jūs turite turėti, kad atrodo, neturi baimės. Grafinis dizaineris už dienoraščio dizainas Atraktorius puošia savo erdvę naudojant prieinamą reprodukcijos vienetų koše kartu su nebrangūs tarpa saugoti radinių, pavyzdžiui, karamelė odos ponaitis mišinį. Ji koordinuoja gražiai su medienos atspalvių konsolės ir žurnalinis staliukas.

Odinės gultai Lend Stilingas šilumą

Du odiniai gultai skolinti šilumą į šią neutralią kambarį sklidina šaltų atspalvių gintaro interjeras iš Calabasas, Kalifornijoje. Kėdės natūralios spalvos atkreipia dėmesį į medienos baldai.

Oda Segmentiniai sofos vyriškas Vibe

Sietlas, Vašingtonas įsikūrusi bendrovė Lindsay Pincus dizainas stiprinti šį gyvenamasis kambarys anketa vyrišką pranašumą su odos skerspjūvio sofos. Rudos odos drugelis kėdė pramuša viską su kontrastingos pavėsyje. Multihued pagalvės lūžti sofos su malonus spalvų, kurie atitinka rankomis rišti vilnos kilimas, geltonos užuolaidos, ir raudona konsolę.

You may also like