Skip to main content

Gražios gyvenamasis kambarys Apšvietimo idėjos

Apšvietimas svetainė

Gyvenamieji kambariai reikalauja trijų rūšių apšvietimą: ambient, uždavinys, ir akcentas. Aplinkos šviesos suteikia kambarys su bendru apšvietimu, užduotis apšvietimas nukreipia šviesos tam tikrų darbo zonose, o akcentas žibintai išryškinti specifinius objektus. Per šių pagrindinių reikalavimų yra galimybių pasaulis. Nesvarbu, ar norite ką nors įdomus, kaip šio kambario Jonathan Adler, ar kažkas daugiau sumažėjusi, ten beveik begalinis tiekimo svetainė apšvietimo idėjų kiekvienos skonį ir aplinkoje.

Tvirta Asortimentas

Įvairių tipų apšvietimo derinys, dedamas skirtingu kambarį, yra būtina sukurti tinkamą svetaine apšvietimo schemą. Nors pirmas dalykas, jūs linkę matyti šį kambarį Londono Cheyenne Terrace yra pagrindinis teiginys šviesos šviestuvas, taip pat yra trys stalinės lempos, viena-toršeras, penki puodai žibintai ir akcentas apšvietimas lubose ant lango pusėje kambarys. Jie visi sujungti sukurti sluoksnių ir tvirtą apšvietimo schemą, be šešėlių.

Du viename

Kai jis ateina į pridėtinių (aplinkos) apšvietimo, tai visada puiki idėja naudoti dviejų skirtingų rūšių. Šiuo elegantiškas kambarį pagal ŠU Hodges interjeras, šveitimo žibintai suteikia šviesos dauguma (kuri yra išplito visoje lubų), o pereinamasis kabantis šviestuvas pabrėžia svetainės zona, atsižvelgiant į kambario centrą.

keli Šviestuvai

Dideliame kambaryje, vienas virš galvos šviestuvas gali nepakakti. Daugeliu atvejų, šveitimo žibintai yra geras sprendimas, bet jei nišoje apšvietimas yra ne jums yra kita galimybė. Apsvarstykite kabinti kelis armatūra visoje patalpoje, kaip dizaineris Kari Wilbanks čia padarė. Jie raktas į šią išvaizdą darbas yra klijuoti su gana paprasta armatūra, kurios turi švarius siluetai ir pakabinkite juos ant grotelių, o ne atsitiktinių dėmių visoje lubų.

lubų akcentas

Apšvietimas aplink lubų perimetrą gali suteikti akcentas šviesą, taip pat unikalią detalę neturi nieko bendro su dauguma gyvenamųjų kambarių. Ne tik akcentas šviesos Šiame kambaryje iš kūrybos Vakarų architektų paryškinti architektūros detales lubų, bet jis prideda elegancijos aurą, kad šį sudėtingą erdvės. Kai jis ateina į svetaine apšvietimo idėjų, nebijokite galvoti už langelio ribų.

Apsvarstykite lanku

Nėra lubų šviestuvai? Jokiu problemu! Jūs vis dar galite sukurti centrinę šviesos šaltinį su lanku toršeras. Lankai ant šių tipų lempoms paprastai gana aukštas, užtikrinant, kad niekas guzas jų išgirsti, kai vaikščioti po, bet laikoma vieta yra vis dar svarbus. Atminkite, kad šie šviestuvai yra gana modernus ir geriausiai veikia šiuolaikinių nustatymus.

skulptūriniai Sconces

Padaryti drąsus pareiškimas su unikalių sconces. Šiuolaikinės sconces šiame kambaryje diskinio interjeras yra reguliuojamas, kad vartotojas galėtų pakeisti dydį, taip pat, kur šviesa yra nukreipta. Dar svarbiau, jie suteikia unikalų, skulptūrinis elementas, kuris nustato modernią toną erdvėje.

Built-in akcentas

Įskaitant akcentas žibintai built-in lentynų yra puikus būdas pabrėžti specialius objektus ir aksesuarai. Šiame kambaryje nuo Juliette Byrne, akis tuoj pat atkreipiamas į apšvietė lentynose, todėl už šviesus ir gražus židinio sienos.

vaizdo balansas

Nors tai malonu turėti pabaigos lentelę abiejų sofos galuose, tai ne visada įmanoma (ar geriau). Kai šiuo atveju jūs vis dar galite turėti vizualiai subalansuotą užduočių apšvietimas naudojant stalo lempa vienoje pusėje ir toršeras ant kito, kaip matyti čia šį Nuotrauka mandagumo Barbara Brown Photography. Tai kaip žmonės sėdi ant abiejų sofos pusių gauti vienodą kiekį šviesos.

Sumaišoma ir suderinti

Gyvenamieji kambariai reikalauja skirtingų šviesos šaltinių daug, bet nėra taisyklė sako jie visi turi sutapti. Nuoroda Šiame kambaryje pagal SPS Dizaino kad sietynas ir sconces yra klasika, bet stalinės lempos yra modernus. Maišymo sena ir nauja, yra puikus būdas suteikti kambariui nesuprantamų charakterį ir asmenybę, todėl nereikia bijoti maišyti stilių ir epochų.

Pakabinti pareiškimą pirmenybių

Gyvenimas kambariai su aukštomis lubomis, gali būti sunku papuošti ir šviesos. Kad dauguma aukšto lubų apsvarstyti dideliu centriniu stendo imk pranešimas stiliaus. Raktas į kabinti armatūra kambarių su aukštomis lubomis yra įsitikinkite, kad jie yra pakankamai mažas, kad jie jaučiasi jie dalį kambario ir jūs neturite padermė savo kaklo ieškoti ir juos matyti. Sputnik “liustra šiame svetaine Robert Dana dizainas yra pakankamai didelis ir pakankamai mažas, kad ji jaučiasi iš svetainės zonos dalis.

Maksimaliai padidinti erdvę ir funkcijos

Šukavimas šviesos šviestuvas su lubų ventiliatorius gali būti puikus būdas padidinti erdvę ir funkciją. Nors ventiliatoriai tikrai nėra toks populiarus, kaip jie vieną kartą buvo, šiltesnio klimato jie kartais reikia. O ne bandyti ją persistengti ir įdiegti tiek šviestuvų ir gerbėjų, apsvarstyti dviejų in-One “galimybes, siekiant padidinti erdvę. Šiuo vidurio amžiaus modernią kambarys, senamadiškas ventiliatoriai tilptų teisus.

Pažymėkite architektūrinės detalės

Pažymėkite architektūros detales su nišoje arba juostelių apšvietimu. Šiuo svetainė K2 dizainas, puikūs coffered lubos paryškina akcentas apšvietimas, kuris atkreipia dėmesį į savo gražių detalių.

Pasitikėkite savo instinktais

Kai jis ateina į gyvenimo patalpų apšvietimas svarbiausias dalykas, tai yra šiek tiek pasilinksminti ir pasitikėti savo stilistinius instinktus. Nors šiame kambaryje Jonathan Adler žibintai yra visi šiek tiek laukinių, jie dirba kartu gražiai kaip šioje įdomus, eklektiškas kambaryje.

You may also like