Skip to main content

Gražios Living Rooms su integruotu lentynos

Kodėl Built-Ins?

Gyvenamasis kambarys built-in galite pridėti stilių ir asmenybę, taip pat saugojimą. Ir dėl to, built-in gali būti sukurta siekiant patenkinti konkrečius jūsų namų poreikius, galimybės yra beveik neribotos. Šis pavyzdys ateina iš trapumą architektų, su Photography by Rob Karosis. Jei norite sukurti uždarą saugojimą, atvirą ekrano plotą, arba atkreipti dėmesį į konkrečias detales Custom Built-in gali pasiūlyti geriausią sprendimą.

Maksimaliai padidinti erdvę

A-karkasiniai namai gali kelti tam tikrų komplikacijų, kai bando papuošti ir padidinti erdvę. Sienų kampas gali būti sunku naudoti surenkamus spintos nesukeliant vizualinį pertraukos. Tokiu atveju užsakymą gyvenamasis kambarys built-in gali suteikti puikią išeitį. Čia jie buvo atvežti visą kelią iki lubų, maksimaliai erdvę ir piešimo akis aukštyn.

Dvi tonas spalva

Pritaikymas built-in lentynos neturi sustoti su matavimais. Tapyba įmontuota ins, kad jie sugretinti ar komplimentas kitos spalvos į kambarį yra puikus būdas pridėti palūkanas į kambarį ir sukurti židinio siena.

Laikykite jį Klasikinis

Tradiciniai baltos built-in su uždara saugojimo ant dugno ir atvira viršuje yra toks universalus, kad jie gali tilpti į beveik bet kokio svetainė stilių. Pasirinkimas paprastas kabineto stilių užtikrins, kad jei jūsų skoniai keičiasi ir jūs nuspręsite perdažyti, Built-in visada tilptų.

vaikjuostės Lentynos

Iš pastatytas-ins grožis yra tai, kad jie gali būti pritaikyti, kad tiktų namo ar namą specifinius poreikius. Šiame kambaryje nuo Wendt Design Group, lentynos wrap visame kambaryje, teikiant laikymui ir eksponavimui vietos toną. Tuščias plotas liko virš sofos leisti sconces ir meną. Kontrastingos spalvos sugeba sukurti centrą į visų lentynų viduryje.

Mažiau yra daugiau

Gyvenamasis kambarys built-in neturite būti pernelyg dekoratyvus ar įmantrus padaryti pareiškimą. Supaprastintas siluetas vienetas interjero dizaino Angela Free dizainas yra ryškus geometrinio paprastumo ir prideda prie bendro šiuolaikinės jaustis kambarį.

Trumpas ir saldus

Kai jis ateina į gyvenimo kambarį įmontuota ins, nereikia visada statyti nuo grindų iki lubų. Šiuo atveju, pagamintas iš Orren Pickell Building Group, built-in spintos buvo įdiegta maždaug pusiaukelėje iki sienos, po langais iš abiejų židinio pusės. Jie sugeba padidinti turimą erdvę, o kadravimo centrą, o ne blokuoja šviesą.

Paryškinkite kolekcija

Built-in lentynos ateina visų formų ir dydžių. Ir jie neturi į namus tik knygas. Branginama kolekcijos ir dailus priedai gali imtis centras etape, kai rodomas kruopščiai ir pabrėžta akcentas apšvietimas. Šis pavyzdys iš Wilson Apšvietimas rodo jį išjungti puikiai.

architektūros Paryškinti

Custom Built-in gali būti skirtos pabrėžti ir papildyti architektūros detales, pavyzdžiui, tai vienas iš Keith Bruns. Čia lentynos buvo paimtas beveik prie lubų ir suderinti su lubų arkos plotis. Bent iš lentynos viršuje finials veikti kaip jungiamoji jėga tarp pastatytų-ins ir arkos, todėl jiems atrodo beveik kaip vienas vienetas.

Talis ir siauras

Kartais mažiau yra daugiau, ypač patalpose, kuriose nėra sieninių daug erdvės. Aukščio siaura įmontuota ins kaip parodė Michael Abrams dizainas gali padėti suformuluoja židinys ir stiprinti centrą, o dar teikia tam tikrą ekrano ar saugojimo vietos. Akcentas apšvietimas padeda atkreipti akis į kur jis turėtų eiti.

Iš šono

Nors simetrija yra natūraliai patraukli akiai, tai ne visada teisingas atsakymas. Šiame kambaryje iki Portico dizainas, built-in vienetą buvo įdiegta vienoje pusėje židinio į namus televizorių ir kitus daiktus. Vietoj židiniu Būdamas vienintelis centrą, jis tampa trikampio formos židinio srityje su meno aukščiau kabo, ir televiziją.

Pastatytas Sėdimų

Terminas “built-in” ne tik kreiptis į lentynos. Sėdimų taip pat gali būti komponentas. Tai built-in vieneto padarytos MK plėtra geriausias abiejų pasaulių, su uždarų spintelių, vienoje pusėje yra įmontuotas sėdynė su stalčiai po kita.

Plūduriuojantis Lentynos

Sukurti šiuolaikinę išvaizdą su paprastais plaukiojantieji lentynos. Aparatūros ir dekoratyvinių puošmenų trūksta išlaiko išvaizdą švarus, o tamsios spalvos prideda dramą. Komandos State Street Design atrodyti taip yra gana lengva atkartoti naudojant medienos gabalai supjaustyti pagal nustatytus matmenis, tačiau gauti išvaizdą būti tikri, kad tapyti sienelės panašią spalvą lentynų.

Pagalvokite Už sienos

Built-in ne visada turi būti nuo sienos. Kartais jie gali būti įtrauktas į kitų sričių tokiu būdu, kuris daro daug daugiau prasmės kambaryje. Šios lentynos, kad yra pastatytas į laiptinę yra puikus panaudojimas erdvėje Avenue B raidą. Jie neturi primesti kambario poilsio ir pateikti pakankamai saugojimo knygų ir aksesuarai.

Ne maivymasis Built-Ins

Kartais paprastumas yra geriausia. Šie ne-maivymasis, berėmės built-in pagal Memar Architektų Inc suteikia daug saugojimo, o stiprinant šiuolaikinę estetiką. Švarios linijos suteikia gražią kontrastą į kreivų linijų baldų, kuris yra svarbus kuriant gylio jausmą.

You may also like