Skip to main content

12 Dynamic gyvenamasis kambarys kompozicijos su universaliomis Sienų vienetas sistemų

Per pastaruosius keletą metų matėme kategoriška perėjimą nuo senosios, uždarame gyvenamojo kambario dizainas į gyvenamojo ploto su atviro išplanavimo kad kviečia sąveiką tarp įvairių erdvių. Nors atviro plano gyvenamasis plotas turi daug privalumų, ji taip pat sukuria savo unikalų rinkinį dizaino problemas. Dėl užkandžių, jūs turite aiškiai apibrėžti kiekvieno plotas nepaisant Virtuvė ir valgomasis srityse tariamas kaip natūralus pratęsimo gyvenamojo ploto. Naujos Motus gyvenamasis kambarys kompozicijos iš Scavolini gauti tai ir daug daugiau nuveikti su lengvumu. Designed by Vittore Niolu, tai pritaikomas gyvenamasis kambarys dizaino ateiti su išimtinei Fluida sienos sistema , kuri leidžia savo kambarį daug smagiau ir daugiafunkcinis!

Kūrybinis būdas atskirkite erdves atviros livig zona išmaniųjų saugojimo sistemos

Fluida sienos sistema yra širdis ir siela Motus serija, kuri siekia suburti į kambarį ir virtuvę tiek estetiškai ir ergonomiškai. Kad būtų galima pasirinkti įvairių rinkinį atvirų ir uždarų vienetų, kurie lengvai įsilieja vienas su kitu, galite improvizuoti formuoti unikalius ir vaizduotės sienų sistemas, kurios plinta gerokai už kambarį. Šie Smart papildymai taip pat dvigubai kaip elegantiškas pertvarų sistema tarp patalpų, o išleisti kiekvieną turimą colių erdvės baigti naudoti.

Fluida sienelę sistema, naudojama kaip pertvarą tarp virtuvės ir svetaine

"Smart gyvenamasis kambarys sienos sistema visi balti su spalvingas mėlynas fonas

Kreiptis į medienos backpanels už elegancijos į kambarį

Elegantiškas pilkos gyvenamasis kambarys sekcijos siūlome aptakus rafinuotumas

Atviros knygų spintos ir entertianment pultai formuoti madinga sienos vienetas

Malonus gyvenamasis kambarys sprendimas su išmaniųjų sienų elementai

Reagavimas į jūsų kasdienių poreikių, papildomų vienetai gali būti lengvai pridedamas prie esamo Fluida sienos sistemą, siekiant užtikrinti, kad ji auga kartu su savo šeimos poreikiams. Ši išradinga modalumas yra tai, ką nustato Motus svetainė kompozicijos, išskyrus kalbant apie forma ir funkcija.

Blend atvirų ir uždarų vienetų dinaminio gyvenamasis kambario sienos sistema

Briliantas purslų oranžinės pagyvinti neutralią kambarį

Gyvenamasis kambarys sienos vienetas su universaliomis saugojimo sprendimai

Fluida lenta sistema į Tundra Gray už kambarį

Motus gyvenamasis kambarys dizainas nuo Scavolini siūlo prisitaikyti kompozicijas

 

You may also like