Skip to main content

12 Perfect Studio Apartmán rozvržení do Inspire

Jen proto, že vaše studio je menší než 600 čtverečních stop, neznamená, že to musí připadat jako malé koleji. Ve skutečnosti existuje velké množství tvůrčích způsobů využití prostor jste některý dělat to cítit více otevřený a dostatek. Samozřejmě, nemůžete magicky rozšířit váš byt má stopu (pokud srazit zdi vašeho souseda). Ale s trochou plánování prostoru a pravým dekorem, můžete maximalizovat každý čtvereční palec místě vašeho vytvořit dospělý domov si zaslouží-Zákaz přestavby potřebné!

V bytě rozložení níže ukazují, jak snadné je pracovat s tím, co máte, a úspěšně zdobí malý prostor. Možnosti jsou neomezené a to i s nedostatkem záběry náměstí.

Udělat Nadměrné sledování Better


Udělej si svůj byt cítit obrovská vytvořením oddělený obývací prostor. Ale kolik rozlohou byste měli přiřadit každé části?

Podívejme se, co by se vám šťastnější doma.

Chcete pozvat přátele na Netflix? Ten, kdo žije v tomto studiu New Yorku vytvořila velký obývací pokoj hodné strany se díváte tím, že obětuje nějakou ložnici a jídelní prostor.

Pokud není dovoleno malovat zdi, tady je další nápad ukrást z tohoto bytu – Odnímatelný, kůry a držet tapetu. Je to snadná instalace, a to bude oblékat fádní zdi, aniž by byla ohrožena na kauci.

Proměňte svůj Studio do Boutique Hotel


Pokud jste stále na cestách a doma je jen místo, kde se osprchovat a spát, proč ne styl svůj byt jako hotelovém pokoji butiku?

Například to 300 čtverečních stop dům je vybaven funkcemi nalézt na módních jiných ubytovacích kapacit, jsou všechny umístěné jen pár kroků od postele, včetně elegantní kuchyňský kout, pár kusů retro nábytku a samozřejmě zaposlouchejte minibar (je to na parapetu).

Ale hvězda tohoto bytu, as najdete v každém stylovém hotelovém pokoji, je pohodlná postel vyzdobil v high vlákno počítat listů.

Ozdobit jako blázen


Pokud jde o malé vesmírné zdobení, nic nepřekoná magický prostor rozšiřující pravomoci nízký profil, polovině století nábytku.

Ve srovnání s mnoha současných stylů polovině století konstrukce sedět mnohem blíže k podlaze, což stropy a okna se zobrazí vyšší. Tak je tomu v tomto slunném 270 čtverečních stop ateliéru na Montmartru v Paříži.

vznešené aspirace


Pokud máte vysoké stropy, můžete magicky vybičovat více obyvatelný záběry náměstí s loft posteli.

Je to vítězný nápad, který transformuje tento 193 čtverečních stop studio ve Stockholmu do jedné ložnice duplex -viz útulném obývacím pokoji.

Ale druhá úroveň není jediný důvod, proč se zdá mnohem větší než jeho skutečné velikosti této Scandinavian hadů. Stěny a výzdoba jsou oba galerie bílá. Společně rozmazání kde strop začne vytvářet otevřený a vzdušný efekt. Pokoj oteplování akcenty na kov a kůže udržet jasný, bílý interiér z pocitu antiseptikum.

Pokud jste posedlí s úložným prostorem, další vzrušující rysem je schodiště s vestavěnými zásuvkami. Nicméně, pokud si ukrást tuto myšlenku, prosím, přidejte zábradlí z hlediska bezpečnosti.

Double Duty Pohovka


Tato železnice byt ve švédském Göteborgu, je menší než 190 čtverečních stop. Zde je návod, jak chytře umístěna dekor proměnil miniaturní obydlí do malého komfortní příbytek.

První pořadí obchodu bylo vytvořit multifunkční prostor jak pro spaní a socializaci. Krásně zařízené postel, která slouží jako sedačka vybojoval perfektní místo. Dlouhonohá stůl a také dva stolky, které nesnižují otevřenosti místnosti přidat funkci.

Perfektní dokončovací dotek v tomto malém hnízdě je útulný marocký koberec.

Presto, Change-o Layout


Pokud jde o optimalizaci ťuťu-ňuňu studia, Graham Hill je průvodce na to, aby se cítili alespoň dvojnásobek jejich velikost. Jeho společnost, LifeEdited, spolupracuje s architekty a vývojáře při vytváření ultra obyvatelný mikro-byty.

Současný projekt Hill je 350 čtverečních stop studio, které sdílí se svým partnerem a dvěma psy. Udržení rozvržení tekutinu je klíčem k tomu, aby své domovské multifunkční.

Double nábytek režim umožňuje. Mnohostranné kousky jako modulární pohovku a rozšiřující stolku může rychle proměnit Hillovo obývacího pokoje do jídelny. Podívejte se na stěnu úložného naproti televizi? To skrývá Murphy postel.

Práce každý kout


Tento malý hnízdo umožňuje maximálně využít každou skulinu vytvořit tři samostatné obytné prostory.

Malé vybrání v rohu vytváří ideální místo pro postel a extra skladování.

Před vchodem v kuchyni, náplast na zeď prostor stává útulný snídaně kout.

Napříč od jídelního stolu je láska sedadla, která zavádí do obývacího pokoje. Kobereček před zvyšuje pocit oddělení všech tří oblastí.

Přehodnotit nohách postele


Umístěním nábytku u paty postele je další skvělý způsob, jak vytvořit malou oddělení mezi obývací a spací částí. Můžete použít pohovku nebo psací stůl, nebo obojí, jak je uvedeno v této světlé a barevné mikro-podkroví v centru Los Angeles.

Má vaše studio má předsíň vjezd? Udržujte svůj hlavní obytný prostor bez rušení udržováním ukládání a vystavení nábytku v předsíni.

Konstrukční cíle stojí za investici


Pokud vlastníte svoji garsonku, zvážit investice do chytrých vestavěnými spotřebiči a flexibilního nábytku. Rysy, jako jsou tyto bude nejen váš prostor cítit obrovská, ale může také přidat hodnotu do svého domova, když je čas prodat.

Zde jsou některé designové cíle inspirovat. Toto studio v první mikro-bytového domu NYC navržený nArchitects funkce transformaci nábytek a integrovanou paměť, která maximalizuje záběry náměstí.

Vestavěná skříň zeď za pohovkou skrývá Murphy postel. Jednotka pod obrazovkou poskytuje další prostor, jak udržet věci z dohledu. Inovativní řešení, jako je dvojité povinnost konferenčním stolkem a rozšiřující kuchyňským konzoli vytvořit větší prostor pro stolování nebo pracovat.

Nízkým stropem? Žádný problém!


Dělící prostor pro různá použití v krabici ve tvaru studiu s nízkými stropy zdá náročné pouze.

Trik je pomocí pravého nábytek. Tento San Francisco micro-loft zdobí mix nízkým profilem a dlouhonohý nálezů. Vybavení nezabírají mnoho vertikálního prostoru, takže strop se zdá vyšší.

Tento snadno kopírovat rozložení umístí plné velikosti lůžko u nízkým profilem pohovkou vytvořit další místa k sezení. Místnost dělič v čele postele je nejvyšší objekt v bytě. To vyjímá jídelní kout zdobí průmyslovou inspirovaný nábytku.

Závěsy? Ano prosím!


Sick of pohledu na kuchyni, zatímco v posteli? Můžete si vytvořit svůj pokoj pocit, více soukromých přepážkou.

Existuje celá řada věcí, které se bude hotová práce, ze skládacích obrazovek vestavěné posuvné dveře. Ale dáváme přednost jednoduchosti tohoto paraván opony spatřen v bytě na bílý kámen Studios ve Phoenixu.

Tento 450 čtverečních stop obydlí má také 200 čtverečních stop dvoře.

Dobrý den, s jednou ložnicí

Otáčet Vykrojení studio v elegantní apartmá s jednou ložnicí je docela dobře možné, až na několik klíčových kusů. Tři standout položky transformovala tento bývalý crash pad do pokladnice domova.

Za prvé, je knihovna IKEA Kallax (stojí jen $ 200!), Který vybojoval v ložnici. Pokud hledáte řešení, které nebude blokovat sluneční světlo vám tento přístroj je ideální malý prostor oddíl. To také poskytuje praktický úložný prostor, který téměř každý garsoniéra potřebuje.

Next, krásný, velký ikat koberec ukotvuje obývací pokoj. Vzhledem k tomu, že zdi jsou holé, barevné podlahová krytina je velký stylový prohlášení.

Co je to kus de odpor ? Odkládací Lucite hrudníku. Vzhledem k tomu, že položka je zcela jasné, že nezdá se, že zabírají místo na podlaze.

You may also like