Skip to main content

Zvyk, prostorově úsporné Příčky Transform malém bytě v Tel Avivu

Prostor je skutečně relativní, a to, co se může zdát jako přetížené a malých interiéru pro některé z nich mohou cítit jako pohodlný domov pro ostatní. Ale 67 metrů čtverečních není příliš velký prostor pro práci s bez ohledu na to, jakým způsobem se na to díváte, a otáčení tento omezený prostor v útulnou doma může být náročné vyhlídky. Nástupu do tohoto úkolu a dodává ve velkém stylu jsou Mayan Studio, Michal Tchwella & Amir Navon, který vykouzlil a přivedl k životu tento cool Tel Aviv bytu . Kombinující některé ze stávajících architektonických prvků s moderním, na míru řešení pro úsporu místa, byt se zdá oba veselý a elegantní, a to i při maximalizaci k dispozici prostor.

Obývací pokoj a ložnice malých Tel Aviv bytu se skleněnou přepážkou

Většina drobné domácí půdorysy spoléhají na centrální obytný prostor, který zahrnuje také kuchyň a jídelní kout, a to Tel Aviv Byt není v tomto ohledu příliš odlišná. Obytný prostor je vyplněn s minimálním dekorem a otočné TV stojan (spíš kovového sloupu) zajišťuje, že objemné skříně nebo zábavní centra jsou prostě není nutné. Dokonce i regál s kovovými trubkami a dřevěnými policemi posílit tuto filozofii, jako kuchyňský ostrůvek s prodlouženou deskou slouží jako jídelna. Tato centrální zóna je srdcem domu, se dvěma ložnicemi, koupelnou a balkonem vyplňující bytu.

Ocelové trubky dát v obývacím pokoji TV stojan a poličky neformální atmosféru

Ocelové trubky dát v obývacím pokoji TV stojan a poličky neformální atmosféru

Rozšířená kuchyňský ostrůvek působí jako chladný jídelní stůl a také pomáhá vymezit prostor

Malý Tel Aviv byt spojuje kuchyň a jídelní prostor

Pohled do obývacího prostoru z ložnice s nádechem bytu

Okno v kuchyňských skříněk umožňuje průchod přirozeného světla do ložnice

Dřevěné niky obklopené zakázku skříně u vchodu do bytu

Dokonce i konstrukce z ložnic je zajímavé s jedním z pokojů oddělena od obývacího prostoru s použitím skleněnou stěnu, zatímco druhý je úhledně zastrčený za kuchyňských skříněk na druhé straně! Přirozené světlo z balkonu infiltrovala do obou místností, díky chytře umístěna okna. Zakázkové vestavěné skříně v ložnici a poutavých dřevěné niky v obývacím pokoji přidat estetický půvab moderní a mistrné člověka, který by měl inspirovat mnoho z našich čtenářů znovu podobné šikovné malé prostorové vlastnosti.

Sněhobílý cihlové zdi uvnitř malého současné ložnice

Skříně na míru v ložnici, aby to elegantní moderní vzhled

Custom ložnice skříň s jedinečně umístěných rukojetí

Tónovaná skla dveří spojuje ložnici a koupelnu

Prosklené stěny oddělit ložnici od koupelny

Půdorys malého Tel Aviv bytu

You may also like