Skip to main content

Byt zdobení nápady od nuly a na rozpočet

Stěhování do svého prvního bytu je velký. Takže je seznam úkolů, a to zejména pokud jste zdobení od nuly – a na rozpočet. Předtím, než dělat něco, ujistěte se, že změnit svou adresu s USPS . Poté, co jste udělal, že budete chtít přemýšlet o zdobení svůj nový byt. Tyto byt zdobení nápady se základním nákupní seznam, abyste mohli začít. Tento seznam se zaměřuje na prvky v každém pokoji, které vytvářejí největší zaplacená svého rozpočtu.

Při stěhování do nového bytu, první úkolem je vybrat dvě mezery, které chcete upřednostnit první. Obývací pokoj a ložnice jsou pravděpodobně dvě nejdůležitější místa ve vašem místě. Mohou být také dva pokoje, které vyžadují největší investici. Bez ohledu na to, které místnosti chcete řešit nejprve představit, jak budete používat místnost, aby jej zařídit. Zaměřit se na kvalitu před kvantitou. Začněte tím, že se podívat na těchto bytů zdobení nápady a zjistit, které vám nejvíce inspirace.

Obecně byt zdobení nápady

Byt zdobení nápady od nuly a na rozpočet

Existuje několik prvků, měli byste zvážit přidání do každé místnosti v bytě. Jsou cenově dostupné, a dělají velký rozdíl ve vzhledu místnosti.

Obecně nákupní seznam pro váš nový byt:

 • ošetření okno pro každou místnost
 • Dvě svítidla za pokoj

ošetření okenní

Nic nedává pokoj pohled nedokončený rychleji než holá okna. Nemluvě o tom, budete chybět v soukromí. Ať už se žaluziemi nebo jednoduché závěsy a záclony tyč, ujistěte se, že přidat povrchové úpravy oken do každé místnosti ve svém novém bytě. Nevím, jaký druh koupit? Vyberte si jednoduchý neutrální odstín. Vždy se můžete přidat druhý opona panel v geometrickém tisku nebo tučnou barvou.

Osvětlovací tělesa

Záměnu nudné, základní svítidla může mít obrovský rozdíl v tom, jak váš pokoj vypadá a funguje. Některé Svítidlo nápady zahrnují:

 • závěsná svítidla
 • Více stylový, výměna stropní svítidlo
 • nástěnné svítidla
 • Stolní lampy
 • Stojací lampa
 • Bateriovým napájením, LED pod skříňky osvětlení

Jako pravidlo, pokusit se mít dva různé světelné zdroje v každém pokoji. Například, přidejte stojací lampu a stropní svítidla ve vašem obývacím pokoji, stolní lampy a přívěsek ve vaší ložnici a stropní svítidla a pod-skříň osvětlení ve vaší kuchyni.

Prodám veškeré příslušenství najednou vytvořit pocit proudění v bytě. Pokud jste po ruce, můžete jim nainstalovat sami. Nebo, pokud nechcete pracovat s elektřinou, zavolejte elektrikáře nebo využít Amazon novém domově přípojky.

Byt zdobení nápady pro váš nový vchod

Máte určený vjezd? Využít prostor tím, že přidá nějakou funkci na něj.

Vjezd nákupní seznam:

 • Úzký stůl, skříň nebo lavice
 • Zrcadlo
 • nástěnné háky

Úzký stůl, skříň nebo lavice

Toto bude vaše vchod ohniskem a catch-all pro klíče, kabelky a pošty. Úzký položka bude mít plochu z pocitu uzavřený-in. Podívejte se na kus, který má další úložný prostor, jako zásuvkami, police nebo skříňky. Pokud potřebujete místo k sezení a odstranit nebo dát na své boty, zvažte přidání lavičku, který může pracovat jako vstupní stůl a toaletním lavici. Vyberte si jeden s úložným prostorem, nebo jeden s vysokými nohami, kde si můžete zastrčit do košů na botách a dalších objektů.

Zrcadlo

Pověsit zrcadlo nad stůl nebo lavici. Zrcadlo přidává vertikální výšku nastavení a umožní vám dát si šek, když jste přicházeli a odcházeli. Zrcadla také udělat skvělou práci rozšiřování malých prostor.

nástěnné háky

Přidejte sérii nástěnných háčků nebo nástěnné police v předsíni organizovat bundy a batohy. Pokud máte spoustu menších položek, jako jsou deštníky a klobouky, pověsit plátěnou tašku na jednom z háčků na držet.

Byt zdobení nápady pro obývací pokoj

Jak budete používat obývací pokoj? Je pravděpodobné, že budete potřebovat kvalitní pohovkou a někam kopat si nohy nahoru. Bude k dispozici televize ve svém obývacím pokoji? Kde se vaše zařízení jít?

Obývací pokoj nákupní seznam:

 • Gauč
 • Konferenční stolek nebo taburet
 • Wall art
 • TV stolek / knihovna

Gauč

Pohovka je hvězdou obývacího pokoje, takže opatrně investovat. Je moudré zvolit největší ten, který se vejde do prostoru. Netrap se, pokud máte co do činění s malým obývacím pokojem; existuje spousta malých bytových sedacích souprav, které jsou, stejně jako elegantní a pohodlné jako ty větší. Pokud je váš rozpočet je omezený, jít antikvární nakupování na pohovce. Starší nebo historických pohovky jsou dobře udělaný, a můžete vždy hodit slipcover na jednom osvěžit to.

Konferenční stolek

V další kousek, aby zvážila by mělo sloužit dvojí povinnost: konferenční stolek. Necítí omezen slovem „stůl“, a to buď; osmanská je skvělá náhrada. Je-li prostor dovolí, vyberte úzký obdélníkový Ottoman, který pracuje jako lavici nebo stůl. Můžete přidat zásobník na vrcholu nastavit nápoje dál. Navíc, mnoho gauč přijít s vnitřní úložiště pro deky a časopisy.

Wall art

Pravděpodobně máte velkou bílou zeď za vaši rozkládacím prostoru řešit. Pokud jste pronájem, malování nebo tapetování nemusí být možné. Avšak strategicky umístit kolekci objektů nebo zarámovaných fotografií, galerie stylu, může být vše, co potřebujete. Nebo pověsit koberec nebo gobelín na zdi přidat nějaké barvy a textury do vašeho obývacího pokoje.

TV skříňka

Mediální nebo TV skříňka je velký kus nábytku zahrnout do svého původního obývací pokoj zdobení plánu, i když se pro montáž na zeď televizoru. Dodává ukládání do vašeho obývacího pokoje na víc, než jen vaše média. Zvolit úzký styl s velkým množstvím polic, dveří a zásuvek pro optimální využití prostoru.

Byt zdobení nápady pro kuchyň / jídelna

Můžete mít určený jídelní kout, nebo třeba jen malou snídani kout nebo kuchyň s ostrůvkem a barové stoličky. Ať tak či onak, existuje několik základy pro výrobu co nejvíce ze svého jídelnou a kuchyní.

Kuchyň / jídelna, nákupní seznam:

 • Stůl a židle
 • Tabulka běžec

Stůl a židle

Vyberte si univerzální tabulku, která může sloužit mnoho účelů – budete používat často. Marnotratnost na stole a hledat antikvární židlemi, pokud si nemůžete dovolit obojí. Pokud je vaše kuchyně bude sloužit jako jídelna, taky, zvažte přidání jednoho z těchto kuchyňský ostrůvek nápady s stoličky nebo vysoké barové tabulky namísto jídelním stolem. Vyšší nastavení tabulka může sloužit jako jídelna a jídelního stolu, jídlo prep a úložné místo a mini kancelářských prostor.

Tabulka běžec

Tabulka běžec je dlouhý pruh látky, která přidává pop barvy nebo styl na váš stůl. Na rozdíl od ubrus, která pokrývá celý povrch, tabulka běžec přidává proužek dole v tabulce pro více moderní pocit. Jednoduše včetně běžec může přidat smysl návrhu do svého stolu a provést nastavení váš stůl zajímavější.

Byt zdobení nápady pro ložnici

Vaše ložnice by měla být vaše útočiště. Zaměřit na udržení prostor přehledný, pozvání a pohodové. Nespadají do pasti včetně celé ložnice set; je lepší mít úžasné postel a jeden nebo dva noční stolky, než k ložnici sady přetížené, šest kusů.

Nový byt nákupní seznam pro ložnice:

 • Matrace
 • Čelo
 • Noční stolek (nebo dva)
 • Skříň organizace položek

Matrace

Investovat do nejlepších a nejpohodlnější matrace si můžete dovolit. Koneckonců, budete trávit více času na matraci, než kdekoliv jinde ve svém novém bytě. Uložit své tvůrčí sestavování rozpočtu na zbytek místnosti.

Čelo

Čelo postele je v pohodě, moderní a ideální pro malé ložnice. I v případě, že nemáte prostor nebo rozpočet pro bedframe, nikdy vynechat čelo; dokončí vzhled vaší ložnici, jako nic jiného. Pokud hotovost je těsný, podívejte se na tyto pelest nápady.

Noční stolky

V závislosti na velikosti vaší nové ložnici, můžete si vybrat malý odkládací stolek nebo tradiční noční stolek. Nemají pocit, že musíte dostat odpovídající dvojice, a to buď; míchání a odpovídající noční stolky je zábavný výběr designu.

organizace skříň

Pokud nechcete používat svůj šatník efektivně, oblečení, boty a různé předměty budou nevyhnutelně skončí ve vaší ložnici prostoru. Několik položek skříň organizace, aby zvážila, jsou:

 • Visí boty organizátor (skvělé pro více než jen boty)
 • Boxy nebo koše
 • Dveřní montáž pořadatelé
 • regály
 • háčky

Pro další nápady, jak organizovat svůj šatník, a to zejména pokud se jedná o malý, podívejte se na tyto drobné skříni a žádné šatnu nápady.

Začněte s těmito náležitostmi a žít s nimi na chvíli. Jak poznáte svůj nový byt, budete přijít s nápady na co jiného můžete potřebovat. Nadále vrstva svůj prostor s více položek, jako je váš rozpočet dovolí. Které místnosti bude zdobit jako první ve svém novém bytě?