Skip to main content

Malém bytě v černé a bílé Charms S prostorově úsporný design

Nejlepší způsob, jak navrhnout malých prostor je často tím, že drží zbytečné kudrlinky a doplňky na absolutní minimum. Tento elegantní byt v Rusku navrhl výtvarník a designér Natalia Akimov je především o maximalizaci prostor ve stylovém a elegantním způsobem. Přesto to není odsouvají estetiku na pozadí jako maličké byt je zahalena do soudržného černé a bílé barevné schéma, které vyzařuje decentní třídu. Krásné složité vzory na stěnách a subtilní stříkajícím barvy sem a tam, aby tento důvtipný Space výraznou osobnost jeho vlastní.

Vstupní idea pro malý byt

Elegantní kombinace černé a bílé je používán v celém domě, aby zajistily, že každý prostor proudí do další. To vede ke snížení zrakové roztříštěnosti a byt se objeví mnohem více vzdušný a prostorný, než ve skutečnosti je. Krásná vchod s nátěrem zavěšeným a pár polic razí cestu do kuchyně, která sídlí také jídelní kout. Velké tmavé závěsy nad kuchyňskou linku krvácel krásně černé pozadí, i když nádherná bílá kuchyňská linka nabízí dokonalý kontrast. Dřevěné podlahy a inteligentní sezení přidat pozvat teplo do zarážející místnosti.

Malý vchod oblečený v černém

Kuchyňský a jídelní kout v černé a bílé

Velké černé závěsy nad kuchyňskou linku

Trendy malá ložnice designu nápad

Posuvné skleněné dveře schovávat ložnice skříň

Malá ložnice v ruském bytě s chytrými policemi

Módní pokoj je vybaven skrytým skladovacích jednotek a sleeks policemi, které zmizí do pozadí. Chladné skleněné dveře zakrýt prostorná skříň, zatímco inteligentní osvětlení a přirozené větrání uvaděč v otevřeném a svěží atmosféru. Kompaktní koupelna s plovoucím umyvadlem vypadá jako perfektní pro tento prostor vědomé postýlky! Celý byt je navržen tak, aby sloužil jako dokonalý bakalářské pad a dekor doplňky zabírají tak málo rozlohy jak je to možné. Elegantní, přehledné a skvělého, nabízí nádherný inspirací pro ty, kteří chtějí vyzdobit malé obytné prostory.

Nástěnné osvětlení nápad pro ložnice

Malá čtecí koutek v ložnici

Kompaktní koupelna v bílé barvě

Stylový využití zrcadel v koupelně

Wall mouted umyvadlo pro malé koupelny

Půdorys ruské bytu designér Natalia Akimov

You may also like