Skip to main content

Jak Přizpůsobte o pronájmu bytu na rozpočet

Design interiéru nadšenci dobře vědí, jak daleko silnější než u zamyšleně stylu a rafinovaně přehledném doma nás, to může trvat motivuje, povzbuzuje a inspiruje nás každý den, stejně jako vitríny naši jedinečnou osobnost každému zveme konce.

Ale pokud jste tak jako mnoho lidí, kteří žijí v pronajatém domě či bytě, pak to může cítit jako trochu výzvu, aby upravit a přizpůsobit svůj domov k dokonalosti bez narušení pronajímateli. Naštěstí, to je ve skutečnosti mnohem jednodušší, než si možná myslíte kultivovat svůj dokonalý interiér, a to i v pronajatém prostoru.

Máte-li zájem, aby vaše auta skutečným odrazem vašeho osobního stylu, postupujte podle následujících jednoduchých (a reverzibilní!) Tipy pro přizpůsobení vašeho domova.

Začlenit Odnímatelný tapety


Tapety vidí hlavní obnovu v interiéru scénu, a je to vrah způsob, jak změnit vzhled vašeho domova. Pokud máte strach, že nebudete schopni jej odstranit, když přijde čas na přechod, netrapte! V těchto dnech, je tu ton super elegantní a vysoce odnímatelným tapety, které mohou pracovat kouzlo designu a musí být odstraněny beze stopy, když je čas na nový prostor.

Přejít Up Your osvětlení

Váš domov osvětlení nese velkou váhu, pokud jde o kultivaci celkovou atmosféru svůj vzhled je. Pokud jste v současné době pracuje se zastaralými svítidel, nebo jednoduché osvětlení se vám nelíbí, vyměnit je o nové přívěsek světla nebo geometrické lustr, jako je tento módní jeden z Sarah Stacey design rychle a úplně přetransformovat svůj estetický.

Aktualizujte svůj Koberce

Nejen, že koberce okamžitě zahřát svůj design, ale jsou to také vrah způsob, jak předvést své osobnosti. A je jich tolik různých typů z čeho vybírat v každé cenové hladině, že je to hračka najít ten, který je dokonale hodí k vašemu stylu citlivosti. Bonusové body, když se vrstva dva z nich, jako jsou ty v tomto pokoji od Triibe, pro módní dotek.

Dej lásku na stěnách

Tapeta není jediný způsob, jak se vaše stěny mohou proměnit svůj vzhled. Od stěny galerie do vláken umění, výzdoba zdi může udělat hodně pro těžké zvedání na osobním stylu vpředu. A pokud máte místo ve vaší nájemného, ​​které hledáte definovat jasněji, jako je tento espresso baru od designu Láska Festu, který spojuje galerie stěna je neuvěřitelně jednoduchý a účinný způsob, jak to udělat.

Zacházet s operačním systémem Windows

Ať už se rozhodnete pro lehký a svěží, nebo dlouhé a dramatické, okna ošetření jsou ne-fail způsob, jak zlepšit svůj vzhled. A pokud jste tak jako mnoho z nás, kteří pracují s menší rozlohou než jsme chtěli, instalaci opona tyč vysoko nad okny a investování do extra dlouhé závěsy, stejně jako měkké růžové ty zde uvedených ze Suzy Hoodless, bude vážně maximalizovat vizuální prostor tím, že vaše stropy se objeví vyšší.

Hrát s rostlinami

Rostliny jsou bezkonkurenční ve své schopnosti, aby dům cítit jako doma. Jsou čistí váš vzduch, přidat texturu do svého estetický, a naplnit svůj prostor se všemi druhy pohodových vibrace. Plus, vázy a nádoby oni se konala v jsou baleny se spoustou individuální dekor potenciálu.

Změnit Up Your hardwaru

Hodně z truhlářství, který přichází s nájemních domů ponechává hodně být požadovaný. A zatímco budete pravděpodobně nelze nainstalovat zcela nové skříně na míru bez narušení vašeho pronajímatele, můžete výrazně zlepšit svůj styl jednoduše změnou hardwaru. Od sofistikované kůže táhne, jako jsou tyto od Emery šedé design do náladových achátových knoflíky, tam jsou nekonečné odrůdy z čeho vybírat.

Bring It s knihami

Milovníci knih, radujte se! Kromě krmení vám znalosti a rozšiřovat si obzory, vaše oblíbené knihy mohou také výrazně zvýšit vašeho domova styl. Pokud nechcete mít polici, zvažte instalaci některé plovoucí police, jako jsou tyto ze ne jen hospodyně za nízké nároky na údržbu, nenápadné způsob, jak zobrazit vaše oblíbené příběhy.

Aktualizujte své koupelen

Protože to může být tak drahé, koupelny jsou často poslední místo pronajímatel bude vysázet peníze na rekonstrukci. Pokud váš hledá fádní nebo zastaralé, vše, co je třeba aktualizovat váš vzhled jsou některé nové přípravky. Mosazné a zlato koupelen, jako jsou tyto ty luxe od Marcuse designu, jsou super populární právě teď, ale vše od matné černé na stříbro z kartáčovaného dokáže divy na zlepšení celkového vzhledu vaší koupelny je.

Put Your Storage do práce

způsob, Podíváme-li se dostat organizované a maximalizovat svůj styl ve stejnou dobu? Pak se začlenit některé stylové paměťové jednotky do domu své různé předměty. Nejenom, že to zajistí, že vaše místo zůstane čistý a nepořádek-free, ale také přijít naložený s potenciálem pro zobrazení své oblíbené poklady. Stačí se podívat na tyto zarážející kójí z la režim.

You may also like