Skip to main content

4 Dažniausiai pasitaikančios gyvenamasis kambarys Klaidos (ir kaip juos pašalinti)

Šių dienų, gyvenamasis kambarys yra vienas iš svarbiausių kambarius namuose – ir taip pat dirva kai iš rimčiausių interjero dizaino klaidų. Laimei, ar problema yra sofos pamušalas sienos arba ignoruoja estetika naudai griežtai funkcionalumo, dauguma šių problemų taip pat turi gana lengva nustatyti.

Jei manote, kad jums gali būti kaltas dėl vieno ar dviejų svetaine klaidų, nuolat skaityti. Mes jums parodysime, kaip atpažinti šį klausimą vertus, paaiškinti, kodėl jis neveikia, ir išmokyti jus, kaip padaryti reikiamus pakeitimus, kad savo dizainą į kitą lygį. Kartais maži patobulinimai atlikti visas skirtumas.

nesusipratimas dalis

Dalis yra vienas iš svarbiausių elementų interjero dizaino. Iš esmės, ši sąvoka gali būti suvesta į tai, kaip prekė kambario susiję vienas su kitu. Idealiu atveju, kiekvienas kambarys komponentas skiriasi formos ir dydžio, kad viskas vizualiai įdomus, tačiau vis dar ateina kartu, kad erdvė jaučiasi tinkamai vieninga.

Norėdami tai padaryti, dauguma dizainerių pasinaudoti auksinio santykio. Ši lygtis sako, kad baldai susitarimai yra labiausiai estetiška, kai kuo 2: 3 santykiu. Fotografuokite aukščiau kaip pavyzdys. Pastebėsite, kad jis yra žurnalinis staliukas, kad manimi du trečdalius sofos ilgis ir sofos tai du trečdalius ploto kilimas pločio. Siekiama atspindėti šių proporcijas savo dizainą.

Jūs tikriausiai neturite išeiti jokių valdovų traukti tai atrodo išjungtas. Naudokite savo suvokimą rasti tinkamą proporcijas. Kaip jums organizuoti savo erdvę, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į tai, kaip šie besikuriančios jums jaustis. Jei kažkas jaučiasi “ne”, pažaisti su susitarimu, kol pajusite daugiau ramiai. Tuo metu, jūsų proporcijos greičiausiai bus tvarka.

Telefonu išdėstymo

Mes visi matėme kambarį ar du, kur visi baldai yra pastumtas iki sienos, paliekant vieną duslūs erdvę kambario viduryje. Nors tai iš pradžių gali atrodyti puikus būdas padaryti kambarį jaustis didesnis, galiausiai palieka erdvės pojūtį nebalansiniai. Jis taip pat labai riboja Naudingo ploto suma.

Šiuo atveju, o ne naudojant sienas, kaip jūsų vadovas, jūsų tikslas turėtų būti sukurti skirtingas grupes su savo baldus. Pradėkite skinti židinio tašką patalpoje – pavyzdžiui, židinys, kai kurie pastatyti-ins, ar net didokas televizoriaus ekrane – ir kurti savo išdėstymas aplink šiuo klausimu.

Dauguma gyvenamasis kambarys dizaino sutelks šios pagrindinės grupės. Tačiau tai nereiškia, kad jis turi būti tik vienas. Jei turite pakankamai erdvės sukurti erdvę, kuri turi vidurinį funkciją – kaip skaitykla Nook arba darbo stalas – organizuoja tuos elementus iš savo grupės. Svarbus dalykas yra tai, kad kiekvienas baldas jaučiasi taip, tarsi jis buvo kryptingai pateikti dirbti su iš kambario elementų.

Nepamirštant savo sluoksniavimasis

Šių dienų, gyvenamieji kambariai yra kai kurie iš labiausiai naudojamų erdvių mūsų namuose. Jie kur mes einame atmokėti, atsipalaiduoti ir pasilsėti po ilgos dienos. Tačiau, kaip šie kambariai tapo vis labiau “gyveno-in”, jie taip pat nukentėjo pirmenybę funkciją, o ne formai tiek, kad erdvė galiausiai jaučiasi neišsami.

Kai jūsų vietos trūksta, kad estetinį ryšį, efektyvus sluoksniavimasis yra raktas į priartinti ją atgal į gyvenimą. Pilnas dizainas yra sudaryta iš šių elementų derinys:

  • Sienų apmušalai:  Dažai, tapetai
  • Grindys:  Mediena, kiliminė danga, vinilo
  • Baldai :  Lovos, kėdės, stalai
  • Tekstilė :  Pagalvės, antklodės, plotas pledai, patalynė
  • Apšvietimas : šviestuvų, stalinės lempos, aplinkos savybės
  • Sienų apmušalai:  Nuotraukos, meno kūrinius, veidrodžiai
  • Dekoro elementai:  Gėlės, žurnalinis staliukas knygos, tchotchkes

Geriausia ieškoti aplink kambarį ir apžvelgti visus sluoksnius dingusių savo dizainą. Tada, laikui bėgant, pasistengti juos įtraukti. Kaip jūs pridėti elementų, įsitikinkite, kad pasirinkti elementus, kurie būna įvairių formų, dydžių ir faktūrų įvairovė, todėl jūs taip pat žr papildomo vaizdinio interesų naudai.

Pamirštant apie vienybę

Kartais mūsų gyvenamieji kambariai gali tapti kolekcijos dizaino elementų mes per daugelį metų surinktų, o ne vieną, galutinę stiliaus pareiškimą. Nesvarbu, ar tai derinant namų ar kelis judesius rezultatas, vienybės touch yra paprastai viskas, ko reikia traukti net labiausiai eklektiškas dizainą kartu.

Šiuo atveju spalva yra jūsų slaptas ginklas. Paimkite antrą pažvelgti į nuotrauką aukščiau ir pastebėsite, kaip didžioji dauguma daiktų patenka į tą pačią spalvų paletės. Net jei jūs nesate atitikimo kad daug, pridedant keletą koordinavimo atspalvių gali padėti ištraukti iš kambario kartu ventiliatorius. Draudimo spalvą, jūs taip pat galėtų naudoti modelį arba tekstūra sukurti bendrą giją.

Dabar, kad mes praleisti vis daugiau kartų mūsų kambarių, jų dizainas ėmėsi didesnio lygio svarbą. Turint tai omenyje, mes manome, kad atėjo laikas peržengti kai netaktas, kurie kamuoja šias erdves metų. Mes pateikiame kai kuriuos iš labiausiai paplitusių svetaine klaidos ir kaip jas ištaisyti. Skaityti juos ir pažiūrėtų nori akis į savo interjero. Kartais keli nedideli pokyčiai yra viskas, ko reikia, kad visiškai atnaujinti savo išvaizdą.

You may also like