Skip to main content

5 būdai gauti Zen Gyvenamasis kambarys

Merriam-Webster “apibūdina Zen kaip” ramus pastabumas narėje, kurioje vienas veiksmai vadovaujasi intuicija, o ne sąmoningas pastangas. “Nuo šnekamosios požiūriu į Vakarus, mes paprastai naudoti jį apibūdinti viską, kas ramus, giedras, paprasta ir ramina, ypač kai ji ateina į interjero dizainą. Zen erdvėse taip pat paprastai apibrėžta aiškiai Japonijos dizaino estetika, kaip ir roko sodai ir tatamio kilimėlis grindims. Jei jums patinka viską Zen, jums gali būti ieškote būdų įtraukti Zen centrinėse erdvėse jūsų namuose. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip gauti Zen kambarį.

Vidinis Zen Garden

Kai žmonės galvoja Zen, jie paprastai galvoja apie Zen sodai. Tačiau nereikia manyti, kad tik todėl, kad ji turi žodį sodą, ji turi būti lauke. Unikalus gyvenamasis plotas nuotraukoje aukščiau iškelia Zen Garden teisę namuose. Nuo Zen sodai paprastai sudarytas iš smėlio, akmens ar žvyro, jie lengvai įdėti patalpose, nes jie neturi natūralaus augalų gyvenimo priežiūra. Jūsų Zen Garden, taip pat gali būti daugiau nei šou: Jūs taip pat gali meditatyviai Grėbliai į Zen Garden, nesvarbu koks oras atrodo ne.

Prašmatnus Budos statulos

Pati zen yra pagrįstas iš budizmo tipo iš Japonijos. Dėl šios priežasties, vienas iš paprasčiausių būdų, kaip gauti Zen kambarį yra rasti prašmatnus atstovavimą Budos. Įrašyta šį elementą į kambarį leidžia jums sukurti Zen centrą.

Kaip “Zen jūs einate iš ten yra visiškai iki jums. Tai puikus būdas pridėti Zen elementas, net jei esate ne ieško eiti drastiškas su savo dizaino planus. Be to, renkantis prašmatnus artsy paveikslą kaip nuotraukoje aukščiau leidžia jums išsaugoti erdvę modernesnis, jei tai stilius jūs ketinate.

Kombainas Zen su kitų stilių

Pirmiau patarimai pasiūlyti būdus, kaip aparatinėje Zen į modernias stylings, bet Zen “, taip pat papildo kaimiškas erdves, sukuriant kaimiškas prašmatnus Vibe. Tiesiog virš nuotrauką: kažkas taip paprasta, kaip šviesos žemės tonai suteikia Kosmoso palaidas, natūralus Zen jaustis.

Zen paprastai yra susijusi su gamtos elementų, todėl stiliaus poros gerai su kaimiškas elementų, tokių kaip atviromis sijomis, tekstūra medinės grindys ir raižyti meną. Jei įmanoma, derinti stilių su atviromis vaizdu pobūdžio. Tai sukuria dar daugiau kaimiškas, gamtos ir raminantis Zen Vibe.

Atidaryti Zen lauko erdvėse

Žinoma, ne visi jūsų Zen funkcijų turi būti pačios kambarį. Tiesiog atidarant savo kambarį į Zen alpinariumu ar turintys langas Peržiūrėti vieną galima sukurti, kad Zen jausmą. Tai lengvas būdas pridėti vizualinį stilių Zen kambarį nediegiant visavertį Zen sodą savo namuose.

Tai taip pat gera idėja minimalistinių arba laikinos erdvėse. Raminantis pobūdis žvyro pagrindo Zen Garden porų gerai minimalistinis stilius, o pati Zen Garden yra tradicinis elementas, palūkanas prideda prie pereinamojo erdvėje.

Įtraukti Azijos dizaino elementus Zen kambarį

Nuo Zen “turi savo šaknis į Japoniją, galite apsvarstyti, naudojant tradicinius japonų architektūros elementais į savo kambarį. virš nuotrauka yra iš tikrųjų dizainas iš Kiotas namuose. Tačiau tradiciniai tatamio grindų ir popieriaus durys yra puikus įkvėpimo šaltiniai jūsų pačių kambarį dizaino projektą.

Jei įsipareigojant šio stiliaus leidžia jums nervų, galite pasirinkti vieną ar du elementus jį rodytų. Pabandykite įdiegti vienas popieriaus stumdomas duris. Arba įdėkite tatamio kilimėlis į kambarį viduryje. Jūs taip pat gali atsižvelgti į kitus japoniškus elementus, pavyzdžiui, paprastasis žuvies arba trumpą Turkiškas stalo, taip pat vadinamas chabudai. Mes apėmė daug būdų aparatinėje japonų stiliaus į jūsų namus, jei esate troškimas daugiau įkvėpimo.

Atminkite, kad Zen dizaino elementų tikslas yra pridėti ramus jausmą į savo gyvenamąsias erdves – todėl pabandykite ne pabrėžti, kaip jums nuspręsti, kaip įtraukti jį! Yra daug variantų pasiekti, kad raminantis estetiką, ar norite eiti didelis ar per mažas.

You may also like