Skip to main content

5 būdai, kaip naudoti mažo Space Veidrodis

Pabandykite wraparound veidrodį tikrai pridėti gylio į savo erdvę, pabandykite pridėti du veidrodžius gretimų sienų. Tai sukuria geometrinį palūkanos, su keliais laipsniais atspindys. Daugiau aplinkinių veidrodėliai pridėti tik efektas. Vaikjuostės veidrodėliai dirbti bet namų stilių. Bet, kaip pavaizduotos nuotraukoje, vaikjuostės veidrodėliai gerai suporuoti su labai tekstūruotos sienos. Tekstūruotame sienos prideda vaizdo palūkanas ir kontrastą su aptakus stiliaus veidrodis. Naudojant veidrodžius yra vienas iš geriausių būdų, kaip padaryti maža erdvė atrodo didesni, bet jūs neturite sustoti.

Ar jūs turite mažą erdvę jums desperatiškai nori atrodyti didesnis? Lengvas būdas pridėti vizualinį erdvės kambaryje yra tai, kad klasikinis apgauti: pridedant nedidelio tarpo veidrodis.

Įrašyta veidrodį galite tiesiog dvigubai erdvę vizualiai. Tačiau užuot diegiant veidrodžiai norom nenorom, yra keletas būdų, kaip naudoti veidrodžius, kurie atrodo stilingas funkcionalus. Nuo pateikimo veidrodį netradicinėse vietose kaip ant lubų naudojant segmentuotų visą sienos veidrodžiai, šie veidrodis idėjos yra daug būdų, pridėti stilių, o todėl kambarys atrodo didesnis.

Išplėsti veidrodėliai netradicinių būdų

Atsižvelgdama mažą erdvę gali reikšti keletą funky sienos erdves, pavyzdžiui, dramos nuožulnios lubos. Tais atvejais, kaip šie, jūs galite turėti veidrodėliai sumažinti specialiai pritaikyti erdvę.

Išleidžia nedidelio tarpo veidrodį, kaip šis į erdvę nauda yra dvejopa: jis sukuria unikalų, funky išvaizdą, ir tai reiškia, kad daug daugiau veidrodis vizualiai išplėsti erdvę. Kai jis ateina į mažų patalpų, svabiausia, naudojant kiekvieną paskutinį colių erdvėje, ir ši idėja tampa visiškai naudoti šios sąvokos.

Įdėkite veidrodžiai ant lubų

Iš mažesnių erdvių bruožas yra tai, kad jūs negalite turėti daug sienelė dirbti. Ką jūs turite, gali būti imtasi iki jūsų Brangiausios meno ar branginamų nuotraukų. Taigi, jei jums rasti sau tokioje padėtyje, pabandykite pridėti veidrodį prie lubų. virš nuotrauka rodo, kaip ji iš tikrųjų gali atverti iš viršaus erdvę.

Nišoje veidrodis atrodo, kad jis priklauso projektavimo. Tais atvejais, kai nišoje veidrodis nėra įmanoma, pabandykite plokščio veidrodžio be rėmo, kad mišinius į supančią lubų.

Naudokite visą sienos nedidelio tarpo veidrodis

Ir tada ten senas laukimo mėgstamiausia: pilno sienos veidrodis. Tai yra neįtikėtinai veiksmingas esant regos plėtrą, nes jie suteikia iliuziją, kad jums trūksta sienos ir žiūri į visą kitą kambarį.

Tačiau jūs vis dar galite gauti kūrybingi su visą sienos nedidelio kosminio veidrodžio koncepcija. Vienas populiarus pasirinkimas yra pridedant tinklelis, kuris suteikia veidrodį šiek aptakus geometrija. Įrašyta nelaimę prisiliesti prie veidrodžio yra taip pat puikus būdas ją individualizuoti, kaip nuotraukoje aukščiau.

Naudoti dideles, įrėminti veidrodžiai

Eiti daugiau Klasika, padėkite didelį, įrėminti veidrodį ant vienos sienos. Pridedant rėmo į didelį veidrodį, galite įtraukti kambario į patį veidrodį stilių.

Pavyzdžiui, kaimiškas erdvė gali naudoti nelaimę medienos veidrodžio rėmo. Pramonės erdvė gali naudoti metalo rėmo. Modernus erdvė gali naudoti ploną, minimalistinis kadras. Ir meniškas erdvė gali naudoti drąsiai spalvos veidrodžio rėmo. Paprastas rėmelis leidžia lengvai pritaikyti ant mažos erdvės veidrodį.

Pabandykite wraparound veidrodis

Tikrai pridėti gylio į savo erdvę, pabandykite pridėti du veidrodžius gretimų sienų. Tai sukuria geometrinį palūkanos, su keliais laipsniais atspindys. Daugiau aplinkinių veidrodėliai pridėti tik efektas.

Vaikjuostės veidrodėliai dirbti bet namų stilių. Bet, kaip pavaizduotos nuotraukoje, vaikjuostės veidrodėliai gerai suporuoti su labai tekstūruotos sienos. Tekstūruotame sienos prideda vaizdo palūkanas ir kontrastą su aptakus stiliaus veidrodis.

Naudojant veidrodžius yra vienas iš geriausių būdų, kaip padaryti maža erdvė atrodo didesni, bet jūs neturite sustoti.