Skip to main content

Patarimai, kaip pagražinti bet kurį kambarį jūsų namuose

Yra tik kažką apie gražioje kambarį, kaip ir šį vieną iš Cortney vyskupo dizaino, kuri leidžia mums niekada nori palikti namus. Žinoma, yra puikus didelis pasaulis ten-bet kai jūs gaunate kiekvieną savo namo kambaryje teisingai, tai natūralu, kad laukiame praleisti kokybės laiko namuose. Daug pasirinkimų eiti į sukurti gražus namus, bet ten yra keletas patarimų ir gudrybių, kurios gali padėti jums gauti maksimalią naudą iš kiekvieno kambario jūsų namuose.

Šiek tiek spalvų, šiek tiek tekstūros, ir asmenybės šiek tiek gali atlikti skirtumo pasaulyje jūsų namuose. Štai keletas mūsų mėgstamiausių idėjų transformuoti erdvę be daug vargo.

Dėmesys spalva

Nors mes dideli gerbėjai neutralių ir balta plautą kambarių, kažkas apie drąsių spalvų, kad daro kambarį jaustis kaip tai tiesiai iš žurnalo plitimo purslų. Tai šviesus miegamasis iš interjero dizaineris Angela Gonzalez yra paprastas ir skoningas, bet pasirodo geltona, mėlyna ir violetinė nuneškite jį į kitą lygį. Iš vonios į savo kambarį, spalva yra lengva papildymas kiekviename kambaryje savo namuose, ir vienas, kad bus padaryti ją jaustis akimirksniu šviežias ir naujas.

Naudokite Veidrodžiai

Jei norite, kad jūsų namų atrodo didesni, nereikia skambinti rangovas. Dekoravimo su veidrodžiais yra lengva, gražus būdas padaryti bet kambaryje jaučiasi didesnis, lengvesnis ir atviresnė. Ši svetainė nuo Oh My Dear blog yra puikus pavyzdys, kiek daug veidrodžiai tikrai gali prisidėti. Vieta didelį veidrodį arba tiesiai priešais arba įstriža iš savo lango taip, kad ji gali atspindėti šviesą (tiek natūralus ir dirbtinis, jei esate mažai langų) ir leisti kambarį atrodo didesnis.

Pridėti priedai kiekviename kambaryje

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip pridėti grožio į savo namus yra eksperimentuoti su priedais ir dizaino priekį objektų. Tai aiškus, modernus vonios kambarys iš Instagram Viskas houseofjules jaučiasi visiškai darni ir sudėti-ir nors tai nėra užgriozdintas, knickknacks kaip išmatose šalia vonia ir žaluma ant kriauklės, kad jis jaučiasi jaukus. Kai dekoravimo su priedais, apsvarstyti užpildyti tuščią erdvę, kryptingai būdų-Pick objektų jums patinka ir, kad atneš jums džiaugsmą.

Pabarstykite kai kuriais Greenery

Paklauskite bet kokio interjero dizaineris, ir jie jums pasakys, kad vienas iš paprasčiausių būdų, kaip pagražinti kambarį yra pridėti žaluma ar gėlių. Ši žavinga baras krepšelis iš Sunny ratas studija madingas savo, bet eukalipto vaza tikrai traukia išvaizdą kartu. Užpildykite tuščius kabinos ir crannies jūsų namuose su patalpų medžių, sezoninių puokštėms ar kai piniginės draugiškas žalumos suteikti kiekviename kambaryje dizainerio prisilietimą.

Embrace Natural Light

Jei jūs turite jį, puikuotis. Natūrali šviesa yra pageidautina dėl priežasties: ji daro kiekviename kambaryje jaučiasi ramina ir atvira. Tai gyvenamasis plotas nuo A Beautiful Mess apima langus nuo grindų iki lubų, padarydami jas centru kambarį. Nesvarbu, ar esate laimė turėti natūralios šviesos gausa ar turite dirbti su mažiau nei idealus pozicijų, niekada pamiršti savo langus. Rasti tinkamus užuolaidos ar atspalvių jūsų kambaryje gali transformuoti išvaizdą ir akimirksniu.

Nebijokite, kad Eksperimentuokite

Kiekvienas gražus namų turi vieną bendrą bruožą: kūrybiškumas. Kiekvienas gali užpildyti namą su salone baldus, bet tikrai puošnus erdvėje, svarbu tegul jūsų vaizduotė išsiveržti į priekį. Tai valgomasis iš kristalų Ann Interjerai griovių tradicijas ir naudoja modernią odos loveseat už sėdėjimo vietoje pilną kėdžių.

Atnaujinkite savo Plytelių

Jūsų vonios kambariui ar virtuvėje, plytelių yra vienas iš svarbiausių elementų darnią dizainą. Jei norite pridėti grožio į savo virtuvę, paįvairinti savo plytelių. Šis apsvaiginimo virtuvė nuo Studio McGee yra perlamutriniai metro plytelių, kad manimi akis traukiantis perėjimas nuo standartinio bilieto kainos. Dėmesys bazinių elementų kambaryje, kaip ir grindys, plytelių arba dažų spalvos, nustato pagrindus ir leidžia kambario dizaino poilsio šviesti.

pridėti tekstūrą

Iš zonos kilimėliai mesti pagalvės ir jaukus antklodės, tekstilės padėti lūžti kambarį ir pridėti vaizdo palūkanas (plius, kas nemyli, kad super minkštos kilimas jaustis kojomis?). Ši svetainė atkūrus Home turi viską, ką mylėti apie gražioje kambario žalumos, įvairios apšvietimas, puikiai kuruojamą baldų, bet tai, kad Maroko įkvėptas zona kilimas, kuris tikrai turėjo jį į kitą lygį.

Sumažinti netvarką

Mes mylime šį moderni virtuvė nuo Coco Kelly savo apsvaiginimo dizaino ir spalvingas priedų, tačiau, net jei jūsų virtuvė neturi patį viršaus į apačią renovacija, greitas švarus gali pereiti ilgą kelią. Virtuvėje yra skaitikliai yra be nereikalingų netvarką, todėl atrodo didesnis ir daugiau kviesti. Kiekviename kambaryje savo namuose, rasti būdų, kaip paslėpti arba atsikratyti nereikalingų dalykų yra vienas iš geriausių būdų, kaip padėti sukurti grožio jausmą savo erdvėje.