Skip to main content

Ekspertų patarimai, kaip papuošti neutralios Gyvenamasis kambarys

Smagiai su neutralių spalvų

Ekspertų patarimai, kaip papuošti neutralios Gyvenamasis kambarys

Pagalvokite neutralių spalvų deriniai yra nuobodu? Nieko galėtų būti toliau nuo tiesos. Neutral kambariai gali būti ramus ir atsipalaiduoti taip, bet jie taip pat gali būti smagu, energingas ir kupinas gyvenimo. Svarbiausia yra naudoja nemokami tonai įvairovė, sumaišykite medžiagas, ir žaisti su modelių -just, kaip tai darytumėte su bet kuria kita paletės.

Raštas ir Tekstūros

Kai dekoravimo su neutraliu spalvų schemą, tai tikrai svarbu pritraukti daug raštų ir tekstūrų įvairovė. Tarpuskaitos šiurkštus su minkšta, blizgus su matiniu ir rupi su sklandžiai, tai galima sukurti gylį ir susidomėjimą, todėl patalpa labiau dinamiškas. Galvoti apie naudojant tekstūros, pavyzdžiui, patalynė, suede aisiais, Velvet, kabelių trikotažo, avių ir daugiau. Kai jis ateina į naudojant tekstūros neutraliai kambarį, jūs galite beveik niekada per daug. Modeliai yra panašios tuo, kad jums reikia šiek tiek sukurti kontrastą, bet pabandyti klijuoti su reguliariais taisyklių maišymo modelius.

Sukurti atpalaiduojančią atmosferą

Jei norite sukurti atpalaiduojančią trauktis, neutrali spalvų paletė gali būti išeitis. Šiuo šviežių dar raminantis kambaryje Teminiai dėl pajamų iš turto, didelė lino spalvos skerspjūvio užpildo vieną kampe ir sustiprina iš mesti pagalvės kolekciją. Atkreipkite dėmesį, kad pagalvės yra visi skirtingi atspalviai panašių, šviesos neutralių – tik tiek, kad sukurti mažai domisi be sukelia regėjimo netvarką. Nors yra mėlyna įtraukti atspalvis, tai pakankamai minkštas, kad ji skaito kaip neutralus (protingas apgauti, kad galima atlikti beveik bet pastelinės atspalvis). Taupe plotas kilimas sėdi ant tamsaus medžio pagrindo, sukurti šiek tiek kontrasto, o sienas, langų gydymo ir priedai yra visi įvairių atspalvių dramblio kaulo, smėlio, ir taupe. Kartu jie sukuria raminančią aplinką, kuri skatintų pailsėti ir atsipalaiduoti.

Pridėti rafinuotumas su pilka

Rafinuotumas yra lengva pasiekti naudojant neutralus tonai. Šioje nuotraukoje, ji veikia ypač gerai dėl to, kad vienu pilku tonu, kuris buvo su diakritiniais prabangių detalių naudojimas. Nuo grindų iki lubų apdangalai, mygtuką kilpojimo ir atspindintys paviršiai prisidėti prie luxe išvaizdą ir sukurti elegancija atmosferą. Nors pilka naudojama būti suvokiami kaip niūrus ir nuobodu, per pastaruosius 10 metų, arba tiek požiūrių apie pilka pasikeitė, ir tai šiuo metu karšta eiti į neutralią padėtį. Daugiau elegantiška nei ruda ir lankstesnis nei taupe, pilka yra lankstus atspalvį, kuris gali dirbti tik apie bet kurioje patalpoje.

Įtraukti architektūrinės detalės

Yra daugiau dekoravimo neutralių kambarius ne tik baldų ir sienų spalvų. Norėdami pridėti palūkanas į neutralią kambaryje galvoti apie įskaitant architektūrines detales, pavyzdžiui, lubų, shiplap, wainscoting, dekoratyviniai stulpeliai ir net paprastos karūną liejimo. Šie dalykai gali turėti didelę įtaką kambariuose, kurie be spalvų daug. Taip pat atminkite, kad neutrali neturi galvoje balta. Į perdirbtos medienos sijos Šiame kambaryje pateikti tam tikrą kontrastą į visa balta dekoro priėmimo patalpa vizualiai dinamiškas.

Sukurti Šeimos Maloniai

Neutrali svetainė gali būti labai sugyvenamas ir šeimai, nes liudija čia per Sidra anketa kambarį. Dalis šio kambario priežasties yra dėl to, kad tamsesnės neutralių, pavyzdžiui, rudos ir juodos spalvos, o modelius naudojimui. Tiek daug žmonių asocijuojasi neutrali balta, ir dar yra gana daug diskusijų apie tai, kaip apibrėžti “neutrali”, kai kalbama apie spalvas tiek, bet jie paprastai laikomi tie, kurie neturi padaryti išvaizdą ant spalvų rato. Taigi neutrali svetainė gali būti balta, juoda pilka arba atspalvių rudos ir taupe. Skirtingai nuo visų baltas kambarys, kambarys pilnas tamsių neutralių kviečia žmones atmokėti ir atsipalaiduoti be baimės gauti dalykų purvinas.

Sukurti Luxe Look

Nepaisant kai kurių vyraujančių nuomonių, neutrali svetainė neturi būti nuobodus. Tiesą sakant, visi neutralus kambariai gali būti itin prašmatnus ir net spalvingi. Šis kambarys naudoja elementų derinys sukurti efektą. Taikomųjų liejimo ant sienų, mygtuką kilpojimo ant sofos, ir atspindinčių paviršių, tokių kaip stiklo, veidrodis, chromo, sidabro ir visų naudojimas sujungti sukurti prabangią atmosferą. Tiesiog todėl, kad kambaryje yra neutrali spalvų paletė nereiškia, kad jis negali turėti šiek tiek linksmam!

Padaryti Modernus

Jei jūsų dekoravimo stilius linksta link modernus ar šiuolaikinis, neutrali spalvų schema yra kažkas jums turėtų rimtai apsvarstyti. Juoda, balta smėlio ir pilkos paskolinti save labai gerai šiuolaikinio ir vidutinio amžiaus modernią dekoro paprastumo. Bet kaip visada, nepamirškite įtraukti tekstūrų ir atspalvių įvairovė jį laikyti nuo kritimo butas.

Tai viskas detalėse

Neutral gyvenamieji kambariai gali būti tik kaip šiltas, jaukus ir jaukus, nes jų daugiau spalvinga kolegomis. Bet jei jums nereikia mokėti dėmesį į smulkmenas, galite paleisti baigiant nuobodus ir nuobodus erdvėje riziką. Nors šis kambarys turi labai mažai jo, subtilių detalių, pavyzdžiui, tekstūra funkcija sienos ir Springbok pagalvės apsaugotų nuo nuobodu. Ji išlaiko savo paprastumu, tačiau vis dar yra labai patogūs.

Komfortas ir šiluma

Kiekvienas neutrali kambarys, nesvarbu, ar tai lengvas ar tamsus, reikia šiek tiek šilumą. Yra keletas būdų, kaip tai pasiekti. Vienas iš jų yra per minkštos tekstūros, kurie jaučiasi malonu liesti naudojimui. Galvoti apie naudojant velvets, vatos, chenilles ir net microsuedes. Kitas yra naudojantis neutralių šiltomis pustonių. Pavyzdžiui, jei pilka tai jūsų neutralus pasirinkimas apsvarstyti kažką su rudais atspalviais, o ne mėlynos atspalviais. Ir, pagaliau, pridėti šilumą, norite įtraukti keletą medienos tonai. Mediena prideda gylio bet kokią erdvę, kad pop kai medienos lentelių ar šoninių kėdžių su medinėmis kojelėmis. Šiek tiek gali pereiti ilgą kelią. Tačiau, jei mediena yra ne jūsų stiliaus šilti metalai, pavyzdžiui, žalvario ir bronzos taip pat gali padėti pridėti šilumą.

You may also like