Skip to main content

Meditacija erdves, kurios įkvėps jus sukurti savo

Namų visada turėtų būti rami, ramina jausmus vieta, vykdančio džiovos pasaulyje viduryje oazė. Jūs apsupti save su daiktais, kuriuos myli, spalvų, kad jums jaustis palaimingas ir šeimos nuotraukas, kad sugrąžinti laimingas prisiminimus.

Bet kas, jei atidėtos specialų kampe ar net savo namuose kambaryje, kuris buvo visiškai skirta išvyti stresines emocijas? Meditacija yra puikus būdas tai padaryti tik, kad per dėmesio, kvėpavimo ir išvalyti protą. Jūsų meditacija praktika gali būti pagerintas pasitelkus Paguodos aplinką ir apgalvotų dizaino detales, kurias galite pasiekti savo namuose nereikia eiti į studiją.

Čia yra 10 meditacijos erdvių, kad bus jums pasakyti  namaste  ne kartą.

Embrace Minimalus dekoro

Kai jis ateina į meditacijos erdvėje, dažnai mažiau yra daugiau, įrodyta per šį užkampis rodoma interjero stilistas Jason Granto svetainėje. Dėl savo erdvėje, įtraukti paprastus pagalvėlės, mažas išmatose ir tekstūruotos zona kilimas, ir jūs esate pasirengę medituoti ne-maivymasis, tačiau elegantiškos, erdvę.

Prožektorius jūsų asmenybę

Dėl meditacijos erdvė jaustis gerai, jis turi jaustis kaip jūs, tiesa? Jūs galite gauti tikrai patogus, kai jūs austi į gabalus, kurie reiškia, kad jums, kaip džiaugsminga Budos statula, šiltą metimo antklodė ir spalvinga kilimas, o tai, ką vietos ir gyvenimo būdo dizainas treneris Kelly Anderson čia padarė. Ji taip pat išradingai pavertė tuo laiptų viršaus į meditacijos kampe vietoje, ir ji dalijasi savo patarimus bloge.

Pasirinkite Ramių spalvų

Nors ryškios, drąsios spalvos gali būti įdomus, kažkas apie whispery, pastelinių atspalvių, kad manimi oh-taip-raminantis. Nors tavo akys greičiausiai bus uždarytas, o jūs medituoti, tai svarbu jaustis paguosti į kosmosą, taip pat greitai, kaip jūs atsisėsti. Sofiją @sofiaparapluie jokios abejonės jaučiasi ramiai, kai ji medituoja šiame puikūs kampe savo namuose. Laikykite savo akis už pastelinių meditacijos pagalvėlės ir kiti priedai kuriant savo erdvę.

Take Your meditacijos Space Outdoors

Tai daro puikus jausmas imtis meditacijos praktika lauke, kur galite įsiurbti Paukščių čirpimo ir vėjo pūtimo pro medžius garsus. Jūs galite kurti ją, tačiau jums patinka (tik būtinai įtraukite vandeniui, lauko šeimai vienetų ir medžiagos), arba galite pereiti iš visų jėgų už meditacijos su vietos, kad manimi įrengta su svajingai tekstilė, žvakės ir senovinių vienetų popietę, kaip tai vienas sukurtas Sian nuo Sian Loves.

Padaryti šviesa ir šviesus

Kai jūs medituojate, jis gali jaustis gerai turėti tam tikrą saulės jūsų odai ir vėjas ateina pro langą. Kai apdorodami savo meditacijos kampe, bando jį šalia lango, o tai, ką Aleksandra iš Norint Vogue ar Krūtinė padarė jos pačios namuose. Ji stiliaus šį kampą, naudojant dirbtiniais kailiais kilimas, austi Pouf, mažas laiptais ir meditacija turi-privilegijuotųjų, kaip eterinio aliejaus ir difuzorių.

Imituoti profesionalioje studijoje

Jei turite mėgstamą studiją, kur jums patinka medituoti, jūs galite pasiskolinti projektavimo aspektus, kad studijoje ir juos į savo erdvę. Tai profesionalus studija, užfiksuotas Giulia iš @mycitynotes, vitrinos rožinės Himalajų druskos lempos, meditacijos pagalvėlės ir natūralaus medžio grindys, dalykų, kurie gali būti lengvai imituotose namuose daugybė.

Permąstyti iš kambario

Jūs tikriausiai, kad vienas kambarys jūsų namuose, kad jūs nežinote, kaip papuošti ar tiesiog nenaudojamas pakankamai kaip den ar biure. Apsvarstykite transformuojant ją į visavertis meditacijos erdvė, kaip ir ta, kuri Jessica Robinson @jessicalouisephotos__ sukurta. Tai saldus ir raminantis šviesiomis spalvomis, dekoratyvinės pagalvėlės, kad yra pasirengę būti ištrauktas bet kuriuo metu ir prasmingų objektų ant plūduriuojančių lentynos

Eiti visų jėgų bohema

Bohemijos dekoras natūraliai skolina pati į meditacijos erdvių. Galite traukti kartu savo geriausius Bohemian vienetų statyti savo nemokamą atkakli meditacijos kampe, įskaitant akį traukiantis kėdės, genčių tekstilės ir raštuotas pagalvės. Pasisemkite įkvėpimo šio bohemiška stebuklų stiliaus The Wicked Boheme.

Jaukus It Up

Jūs turite būti jūsų patogiausia jūsų meditacijos erdvė-juk kartais sėdi sukryžiuotomis kojomis nėra tiksliai pajusti, kaip atsipalaiduoti, kaip jūs manote. Siūlyti sau minkštą vietą į žemę pateikimo pliušas pagalvės, pagalvėlės ir antklodės į savo erdvę. Jūsų sofos, net gali dvigubai kaip savo meditacijos būstinėje, čia matė per šią į dvasia kampe priklausančio Alanna Rose.

Sukurti ramus Feel

Meditacijos erdvė gali būti taip paprasta, kaip nustatant pagalvėlė (ar daugiau už savo draugams) į mėgstamą kambarį savo namuose, kur jums visada jaustis rami. Esmė meditacija yra pašalinti stresą iš savo gyvenimo, todėl nesukuria papildomų stresą bando patobulinti savo meditacijos erdvė. Šios pagalvėlės, sukurtos X Via Verano, sėdėti atsainiai į kaimiškas kambaryje.