Skip to main content

Creative būdai, kaip naudoti Strip Apšvietimas

Juostelės apšvietimas tapo tikrai įdomus ir kūrybiškas elementas daugelyje vietų. Nors juosta apšvietimas paprastai naudojamas pagal spintos šviesai Countertop erdvių ir kitų įprastinių naudojimo, žmonės vis daugiau kūrybinių su juo. Taip pat lengviau nei bet kada klijuoti juostelės apšvietimas beveik visur, dėka lanksčios LED juostos, kurie ateina į ritinius.

Viršuje, kad daugelis iš šių lengvai lazdas juostelės apšvietimo variantų būna įvairių spalvų. Nesvarbu, ar norite patalpinti apšvietimo kažkur netradicinis kaip ant lubų arba norite spalvotą šviesos dizainas, juostelės apšvietimas yra puikus sprendimas. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip dirbti su striptizo apšvietimo kai stilingas būdais.

Kaip lubų akcentu

Viena vieta Jums gali galvoti, kad įdėti šią apšvietimo tipas yra teisinga ant lubų. Bet virš nuotrauka rodo, kaip galite naudoti juostelės apšvietimas akcentas pakopų lubų dizaino. Jis padeda iš kosmoso pop geometrija.

Tai taip pat gera idėja erdvėse, kad galėtų naudoti Atpalaiduojantis lowlight variantą, kaip namų kino teatro erdvėse ar miegamieji. Tiesiog lubų juostelės apšvietimas apie tai, kad už subtilaus švytėjimo. Taip pat galite pabandyti kitokį spalvos apšvietimas žaisti aplink su nuotaika.

Jūs taip pat galite pamatyti nuotraukoje aukščiau kaip gerai juostelės apšvietimas tinka aplink daugiau sudėtingas apšvietimas. Tai tikrai veikia kaip akcentą prie liustra.

pagal laiptais

Eksploatacijos juostelės apšvietimas pagal laiptų yra stilingas, nes ji yra funkcionalus. Jūs galite pamatyti aukščiau kaip kai pridėta apšvietimas sukuria malonią švyti iš vidaus laiptų nuotraukoje. Ir ši idėja dirba pagal tiek permatomas ir kietų žingsnius.

Jei norite daugiau kūrybingi, meninę erdvę, galite apsvarstyti daro tą patį stilių su spalvotais striptizo žibintai. Jūs netgi galite padaryti juostiniai šviestuvai atitiks akcento spalvą erdvėje. Ar tikrai padaryti tai šalis, galite naudoti juostelės žibintai, kurie keičia spalvą.

Ši idėja veikia patalpose arba lauke. Jūs taip pat gali apsvarstyti gauti kūrybingi su lauko juostelės apšvietimo idėjų. Galite įdėti jį turėklai arba išilgai lauko takai. Nesivaržykite smagiai su juo tikrai pritaikytą erdvę.

Per ekrano lentynų

Kitas naudojimas tai kaip funkcinis, nes ji yra stilinga yra patalpinti jį per ekrano lentynų. Jis gerai dirba SET lentynos, kaip matote nuotraukoje aukščiau. Su skambučio lentynos problema yra ta, kad ji gali būti sunku gauti šviesą į tas erdves. Tai apšvietimu variantas padeda iš lentynų daiktus standout labiau.

Tai puiki galimybė, jei jūs padaryti keliauti ar rinkti daug, todėl jūs turite unikalių ir įdomių daiktų aikštelė rodyti. Galbūt net pabandyti spalvos juostelės žibintai ekrane lentynų, jei norite daugiau netradicinį erdvę.

Juostelės apšvietimas pagal spintos

Jūs paprastai pamatyti juostelės apšvietimas pagal aukščiausio spintos, bet pabandykite pateikiant juos pagal spintelių iki grindų unikalus imtis šio tendencija. Jūs galite pamatyti aukščiau kaip kai švelni šviesa prideda įdomus akcentas erdvėje nuotraukoje.

Ši idėja gali dirbti gerai ryškiaspalviais neutralių erdvių. Minkštas geltona apšvietimo prideda spalvos užuomina į erdvę, ir nėra jokių kitų didelio masto spalvotos konkuruoti su apšvietimu. Jei buvo išjungti lubų šviesos, kaip šis stilius taip pat būtų atsipalaiduoti apšvietimas, ypač vonios erdvę.