Skip to main content

5 paslaptys, kaip sukurti romantišką Feng shui miegamasis

5 paslaptys, kaip sukurti romantišką Feng shui miegamasis

Jei manote, Feng Shui, romantika gali būti pirmas dalykas, kuris ateina į galvą. Feng shui principai yra visa informacija apie stiprinti mūsų gyvenamąsias erdves – įskaitant miegamajame. Feng Shui elementai yra skirtas išvesti tinkamą energiją, (arba Chi’i) už kiekvieną kambarį mūsų namuose. Spalvos ir šios praktikos dėmesio elementai daugelį mūsų gyvenimo sričių, įskaitant šeimos harmonijos, kūrybiškumo ir romantika. Geros naujienos yra tai, kad jūs galite sukurti Feng shui miegamasis su tik keletą paprastų pakeitimų.

Štai kaip Feng Shui elementai gali sukurti romantišką ir atpalaiduojančią atmosferą Jūsų miegamajame.

1. Pradėti su romantiška Feng shui miegamasis spalvų schemą

Feng shui spalvų reiškė didinti mylintis santykius namie yra, o ne atsitiktinai, tie patys spalvos jau asocijuojasi su romantika. Tradiciniai Feng shui miegamasis spalvos yra raudona, rožinė ir balta. Tai nėra   praktiškas papuošti savo miegamąjį tokiu ribotu spalvų paletės, bet raminantis neutrali spalvų paletė su Feng shui spalvų akcentais yra puikus būdas juos įtraukti. Štai, kaip naudoti šiuos romantiškus spalvas į savo miegamojo puošimas:

  • Pasirinkite meno kūrinius su raudonos arba rožinės spalvos akcentais, siekiant pagerinti jūsų romantišką miegamojo spalvų schemą.
  • Pridėti keletą mesti pagalvės ar prabangus mesti į Feng shui romantiškų spalvų.
  • Žvakės gali ne tik pagerinti savo spalvų schemą, bet taip pat pridėti romantišką atmosferą.
  • Šviežios gėlės raudona arba rožinė yra ypač naudinga siekiant romantišką Chi’i (energijos) jūsų miegamajame.
  • Galvoti ne tik paprastos raudonos, rožinės arba baltos Feng shui spalvų paletę savo miegamajame. Norėdami sukurti harmoniją, galite pasirinkti atspalvių, kad tilptų savo spalvų schemą, kaip ir persikų, rūdžių ar dramblio kaulo.

2. Naudokite Feng shui romantiška simbolika jūsų miegamajame

Yra daugiau Feng shui nei spalvų ar baldų išdėstymas. Kai jis ateina į jūsų miegamąjį, yra dizaino ir simboliai manoma, kad padidinti romantišką energiją.

  • Papuošti poromis. Iš “poromis” simbolika yra svarbu Feng shui miegamasis dizainas. Vaizdai ar figūrėlės gulbės, Mandarininė antis, poromis, yra ypač palankus.
  • Meno kūrinį, kuris asocijuojasi meilę ir santykius. Nesvarbu, ar jūs įrėminti laimingas nuotraukas su jūsų kitų svarbių jūsų sienų, arba pakabinti klasikinį meną, kad vaizduoja mylintis santykius, tai sienos meno rūšis yra būtina romantišką Feng Shui.
  • Venkite meną ir dekoro, kuri rodo nemalonių emocijų ar nuostolį.
  • Šeimos nuotraukos yra nuostabus kitose namo, bet nelaikomi palankus romantiškam Feng shui miegamajame – tai romantiškų nuotraukų, kurios palaiko jūsų santykius erdvė.

3. Pridėti romantišką miegamojo apšvietimas

Labiausiai romantiškų miegamieji atsipalaiduoti ir apšvietimas yra didelė dalis to. Kiekvienas miegamasis turi pagrindinę pridėtinių apšvietimo valymo, gauti išdirbti ir rasti dalykų. Jūsų romantiškas miegamasis apšvietimas yra dar vienas šviesos sluoksnis, kuris nustato jūsų romantišką Feng shui miegamajame nuotaiką.

Naktiniai apšvietimas gali ateiti iš stalinės lempos, sconces ir sūpynės rankos lempos, arba kabinti pakabučiai per savo nightstands. Pasiekti romantišką atmosferą per apšvietimo, jūsų naktiniai žibintai turi būti tamsioje ir minkštas. Jūs galite pridėti papildomą romantišką apšvietimą su LED žvakių, kurios gali būti įsigytas su laikmačiu ir nuotoliniu būdu, be jokių rūpesčių nuotaikos apšvietimas. Jūs taip pat galite įdėti iki subtilus styginių šviesos savo miegamajame už visiškai romantišką išvaizdą, ištisus metus.

4. Pasirinkite romantiškas ir prabangus patalynė

Jūsų patalynė yra svarbiausias elementas romantišką miegamojo. Feng shui elementas meilės Žemė – tai reiškia, kad patalynė iš natūralių audinių ir neutralių spalvų gali padidinti romantišką energiją savo miegamajame. Labiausiai romantiškų patalynė turėtų jaustis romantiškas ir prabangus liesti, net jei jie nėra brangūs. Užpildykite savo medvilninės patalynės ansamblį su throw antklodės ir pagalvės Feng Shui susitikimams spalvų.

5. Feng shui jūsų miegamasis su romantiška akcentas dekoro

Nuostabus paslaptis pareikšti Feng Shui naudą į savo namus, kad ji dirba bet dekoravimo stiliumi. Jūsų akcentas dekoro neturi būti Feng shui temomis, jis gali būti bet kokio stiliaus jums pasirinkti jūsų miegamajame. Jūsų tikslas pasiekti romantišką miegamasis yra sąmoningai pasirinkti kiekvieną dekoro gabalas, ir paklauskite savęs, jei ji bus sustiprintas atsipalaiduoti ir romantišką stilių jūs tikitės pasiekti per Feng   Shui. Pati romantiškiausia miegamojo puošimas kviečia svyruos ir atsipalaiduoti.

You may also like