Skip to main content

Red Patarimai miegamasis ir patarimai

Red Patarimai miegamasis ir patarimai

Raudona yra šilta, ryškia spalva dažnai manoma, atostogų sezono metu. Ši spalva variantas gali būti per drąsus kai ir paprastai pakeisti savo spalvų pusbroliai geltonos ir oranžinės spalvos. Nepaisant to, jis gražus spalva alternatyva miegamieji, ypač jei spalva schema planuojamų ir naudojamų su neutraliu ar spalvų papildymas. Nesvarbu, ar jūs planuojate naudoti raudona kaip jūsų pagrindinė spalva variantas-kaip antai šioje dinamiškoje miegamajame sukurta DKOR Interjerai Inc.- arba kaip akcentas spalvos; Čia yra keletas puikių idėjų ir nuotraukų, kurie padės jums nuspręsti.

Kaip naudotis raudona su pilka

 Kaip naudotis raudona su pilka spalvos miegamasis

Raudona ir pilka gerai dirbti kartu; pavyzdžiui, šioje įdomus, modernus miegamasis suprojektuotas Savio ir Rupa Vidaus sąvokas. Naudojant pilka kaip bendra spalva variantas su akcentais raudonos visoje prideda tik pakankamai šilumos ir pizzazz išlaikyti dizainas įdomus ir gerai subalansuota. Šios spalvos akcentai gali būti įtrauktas į mesti pagalvės, žibintų, iliustracijų arba Teritorija kilimas.

Raudona ir juoda Miegamojo variantas

 Raudona ir juoda Miegamojo variantas

Raudona ir juoda yra tradicinis spalvų derinys, kuris mums primena klasikinių lenktynių automobiliai ir 1950-aisiais Diners. per Art Deco eros, kuris pasiūlė švarius, poliruoti apdaila produktams, meno kūrinius, ir interjero Ši spalvų derinys buvo išpopuliarintas. Viena iš alternatyvų, kaip pridėti šį spalvų duetas kartu yra naudoti raudonos ir juodos spalvos užuomina kartu su kitais neutralių spalvų. Ši spalva schema puikiai tinka labiau vyriška išvaizda, pavyzdžiui, šios šiuolaikinės miegamasis suprojektuotas Busybee dizainas.

Raudona Tapetai Idėja

 Miegamasis su "Red Wallpaper idėjos

Raudona gali būti naudojama siekiant sukurti centrą ar akcentas sienos savo miegamajame norite pridėti erdvės ar foreshortening iliuziją, todėl keista dydžio kambarys atrodo proporcingos. Tapetai yra puiki alternatyva akcentas sienos; pavyzdžiui, šio tradicinio miegamajame sukurta Vahallan dokumentus, kurie naudoja dviejų tipų užsakymą raštuotas tapetai-katedra ir Burlington- išdėstyti unikaliu dizainu. Taigi neprarasti šio akcentas sienos efektą; dizaineris pridėjo keletą akcentas pagalvės, kurios subalansuotų spalvų schemą ir bendrą dizainą.

Raudona Patalynė Idėja

miegamasis su raudona Patalynė idėjos

Kita alternatyva pridedant raudona spalva savo miegamajame yra per savo patalyne. Spalvų ant lovos Splash yra puikus būdas pridėti šiek tiek pasipriešinimo į kambarį, kuris apimanti neutralių atspalvių. Geras pavyzdys šios idėjos yra šios eklektiškas miegamajame sukurta Fiorella dizainas, kuris naudoja raudoną lovatiesė, pagalvės ir įdomus akcentas pagalvę sukurti gyvą ir giedras miegamasis.

Raudona, juoda, ir balta Miegamojo Idėja

 Raudona, juoda, ir balta Miegamojo Idėja

Klasikinis juodos, baltos ir raudonos spalvų schemą per patalynė ir akcentas sienos yra suskaidytas į smėlio zomšiniai lova ir smėlio sienos spalvos. Tai įdomus dizainas pagal Busybee dizainas yra subtilus ir paprastas sprendimas, kaip padaryti ilgas, nepatogi dydžio miegamasis atrodo šiltas ir jaukus.

Raudona Pagalvėlė Idėja

 Raudona Pagalvėlė Idėja

Be to, naudojant raudonas per akcentas sienos; Kita alternatyva yra naudoti raudona per baldų ar panašaus tai puikus miegamojo sukurta Terrat Elms Interjero dizainas galvūgalio. Šviečia raudona Pagalvėlė gali būti naudojami arba, jei norite pridėti šiek tiek užuominą raudonojo naudoti dryžuotas arba raštuotas dizainas. Jei nuspręsite naudoti Pagalvėlė kita nei neutralaus atspalvio spalvos, jūs turite būti atsargūs, kaip jūs priedai jūsų patalynė ir kambarių ateityje; nes jums bus ribojamas tam tikromis spalvomis ar deriniais.

Prancūzų Įkvėptas Miegamojo Naudojant raudoną

 Prancūzų Įkvėptas Miegamojo Naudojant raudoną

Hip maža mergaitė miegamasis dizainas pagal Warline tapybos Ltd yra puiki idėja, kaip naudoti raudona ir balta kartu sukurti madingą dizainą, kuris augs kartu su Jūsų vaiku. Unikalus ir šiuolaikinio prancūzų Šalis stilius, kuris naudoja įdomus ekrano užsklanda dizaino, raudona Pagalvėlė, užuolaidos, ir gyvas akcentais sukurti tobulą kambarį maža mergaitė, paauglių, ar svečiams.

You may also like