Skip to main content

Miegamojo dažų spalvą Idėjos: Kas Jūsų spalva Asmenybė?

Ar pastebėjote, kaip spalva gali paveikti jūsų nuotaiką? Svarstant miegamasis dažų idėjas, teisė miegamasis dažų spalvą pasirinkimas bus padaryti didelį skirtumą, kaip jaučiatės.

Įžymūs psichoterapeutas Carlas Jungas pradininkas spalvų psichologijos samprata. Jis buvo suinteresuotas atspalvių savybių ir reikšmių ir tikėjo, kad spalvinga meno turėjo potencialą kaip psichoterapijos priemonė.

Nors yra taisyklės, kokios spalvos geriausiai tinka miegamajame, kiekvienas žmogus turi savo pageidavimus ir skonį. Jums gali būti traukia netikėtu spalvos, kad turi savybes jums reikia daugiau jūsų gyvenime. Pamirškite tradicines taisykles. Pasirinkite spalvą jums patinka ir dažų jūsų miegamajame sienos, lubos, apdaila, baldai, ar nieko, kad daro jus laimingą.

Miegamojo Dažų idėjos ir metodai

Tapyba jūsų miegamajame yra nebrangus būdas individualizuoti savo miegamajame stilių. Norėdami padidinti savo miegamojo dažų dizainas, dažų daugiau nei tik sienos. Jūs galite dažyti bet kokia vieta iš miegamojo lubų iki grindų. Štai keletas dekoravimo idėjų, kurios naudoja dažų imtis savo miegamąjį į kitą lygį:

Sienų molding

Jei jaučiatės drąsus, pridėti gylio prie sienos pritvirtinti sienos formavimo stačiakampių arba kvadratinių formų prieš dažymą. Sienos liejimo prideda unikalią matmenų poveikį į savo miegamąjį. Kontrasto, pasirinkti kitą dažų spalvą profiliavimas.

Juostelės ir modeliai

Dėl dramatiško efekto, pabandykite tapyba juostele ar keli ant savo sienos. Juostelės neturite būti vienodas arba nuolat vertikali. Juostele gali paleisti horizontaliai arba modelis.

Metalinės sienų dažai

Jei jūsų kambarys yra natūraliai tamsi, metalo dažai pridėti šiltą blizgesį savo sienos. Jie reikalauja, kad keliais sluoksniais taikyti bet verta galutinis efektas. Čia galite rasti lengva naudoti metalo dažai spalvų įvairovė. Toliau pateiktoje nuotraukoje sienos dažytos metalo plieno dažų spalvos.

Dažai lubų

Tapyba jūsų miegamajame lubos gali sukurti daugiau vizualiai palūkanų. Dėl paryškintu išvaizdą, dažų jūsų lovos anketa galvūgalio sienelės, kiek ištisine linija, kuri atlieka iki lubų, formuojant baldakimu poveikį kaip vaizdas žemiau arba pridėti juosteles prie lubų, kaip juoda ir balta miegamojo žemiau.

Apšvietimas poveikis

Paprastas Pasidaryk pats projektas, kuris daro didelį poveikį dažytos miegamajame yra siena dimeris jungiklis. Apšvietimo reguliatoriai yra nebrangios ir padėti sukurti tinkamą apšvietimą, siekiant pagerinti jūsų nuotaiką. Gebėti gyvinti arba artimosios kambarį paklausai yra ypač naudinga, jei jūs dažytos jūsų miegamajame sienos į paryškinti spalvą.

Kas Miegamojo dažų spalvų pasakyti apie jus

Pažvelkite žemiau spalvomis ir pasirinkti jūsų mėgstamiausia. Mes ketiname pažvelgti į tai, kas Jūsų pasirinkta spalva sako apie jūsų asmenybę ar ką gali prireikti daugiau jūsų gyvenime išvaizdą.

pilkas

Jei pasirinkote pilka kaip savo mėgstamiausią, jums patinka minimalistinio dizaino ir naujausių aukštųjų technologijų dalykėlių. Jūs sunkiai dirbti ir reikia miegamasis, kur galite papildyti. Laimei, pilka yra ne tik aukščiausio šiuolaikinio dažų spalva atspalvis metu, pilkos sienos ramina ir ramus.

Geltona

Jei traukia geltona, esate perfekcionistas ir svajotojas. Labai intelektualus, turite didelį protą abstrakčių temų ir verslui. Jūs esate labai charizmatiškas ir priversti žmones jaustis jūsų įmonėje. Nurodykite geltona sako jums reikia suteikti sau daugiau laiko atsipalaiduoti, galvoti ir svajoti.

Jei nesate tikri, apie tapyba visą savo miegamajame šviesiai geltonos spalvos, pabandykite šiuos patarimus:

  • Tik piešti viena siena geltona
  • Eiti aukso sukurti turtingą, kviesdamas miegamasis
  • Naudokite geltoną kaip akcentas spalvos patalynės ar priedai

oranžinis

Orange mėgėjai yra labai socialinės ir bebaimis. Jums patinka nuotykių, kelionių ir susitikimų žmonių. Orange miegamojo sienos yra šiltas ir Invoke entuziazmas. Tai vienas iš geriausių spalvų pasirinkimas šiuolaikinio dizaino. Jei kreipiasi į oranžinę, atėjo laikas pridėti šiek tiek įdomus savo gyvenimą (ir miegamojo sienos).

mėlynas

Mėlyna gali ateiti atspalvių įvairovė, tačiau dauguma mėlyna mėgėjai turi kažką bendro: yra taikos ir harmonijos poreikį. Jei pasirinkote Blue, jūs esate ištikimi, turi visą draugų kaip rutina. Blue gerbėjai linkusios erdvę, kuri yra švarus ir organizuotas, todėl įsitikinkite, kad ne tik sienų dažymas, bet taip pat pridėti šiek tiek papildomų saugojimo ir organizacija į savo miegamąjį. Jūs jausitės labiau namie ir pailsėję taikiai, neperkrautas mėlyna miegamajame.

Mocha

Nurodykite Mocha reiškia, kad jūs esate žemyn į žemę ir sąžiningas. Patikimas ir įsitikinę, žmonės kreipiasi į savo tikrą savęs. Jūs įvertinsite paprastus prabangos gyvenimo ir meilės papuošti jūsų namus. Rengiama į spalvų Mocha gali būti jums sakau, kad jums reikia sulėtinti ir mėgautis daugiau laiko gamtoje.

juodas

Jei juoda yra jūsų spalva pasirinkimas, esate paslaptingas ir temperamentingas. Prestižas ir galia yra svarbu jums. Jūs esate stipri, nepriklausoma ir kontrolės. Žmonės, kurie traukia juoda meilės privatumo – juoda yra puikus spalva saugomos, Intymi erdvė jūsų miegamajame. Jei pasirinkote juoda, paklauskite savęs, ar jums reikia nustatyti daugiau ribas savo asmeninius ir darbo santykius, kad jaučiasi subalansuotas ir kontrolės.

Žalias

Jei žalia buvo jūsų Spalvų pasirinkimo, jūs lengvai gauti kartu su, pacientui ir ignoruojama dramos. Žalia yra laikoma labiausiai atpalaiduojanti spalva. Yra daug atspalvių žalia laisvų, kurie visi gali sukurti streso aplinką. Ar jūsų gyvenimą šiek tiek chaotiškas pastaruoju metu? Tai gali būti priežastis, jūs pasirinkote žalia. Priimti jį ir sukurti ramią, Zen miegamasis.

Jei jūs taip pat norite ekologiškai žaliajame kambaryje, pasirinkti interjero dažai, kurie yra mažai LOJ ir cheminis nemokamai.

Naudojant spalvų terapija jūsų miegamajame yra taip paprasta, kaip dažyti sienas. Jei esate svarsto ryškiomis spalvomis ir norite palengvinti į dalykus, pradėti mažas. Dažai vieną sieną, pridėti juostelės arba naudoti pasirinktą spalvą kaip jūsų akcentas spalvos. Pasidalink su mumis, kokia spalva asmenybė tu pasirinkti?

You may also like