Skip to main content

Amazing Idėjos miegamasis mergaitės

Dekoravimo maža mergaitė miegamasis

Elementarioji ugdymo metų yra malonumas. Nebėra kūdikių ar pyplys reikalauti vidutinio-of-the-naktį rūpinasi, bet dar paauglys su atitinkamu požiūriu, elementari amžiaus vaikas, didžiąja dalimi, yra pilnas įdomus, meilės ir įgeidis. Jei jūs turite dukrą šioje amžiaus kategorijoje, atėjo laikas jai turėti miegamąjį, kuris atspindi jos, kaip statuso “, o ne kūdikio nebėra”, tačiau vis dar išlaiko vaikystės nekaltumą. Čia yra dvylika idėjos dekoravimo miegamasis, kuris bus suvirpinti bet kokią mažą mergaitę, pradedant nuo šio žavinga erdvę nuo Chango & Co.

Gauk Laimingas

Citrusy šviesus, pilnas linksmų paliečia, ir beveik atogrąžų savo saule intensyvumo, čia super spalvinga miegamasis iš Lucy and Company kad gauna viską: mielas tapetai, gerai patiko iškamšos, linksma mesti antklodę, kad ryšiai spalvų schemą kartu ir smagiau paliečia Romos šešėliai, retro sidabro spinta ir stiklo lempos. Bet tai kalkių žalia, saulėta geltona ir fuksija rožinė paletė, kad pavogs šou. Sunku rasti geresnį spalvų combo šiek tiek mergaitės miegamąjį.

Nepamirškite lubų

Jūs galite dažyti lubas bet miegamajame, žinoma, bet tai ypač smagu liesti vaiko miegamajame. Ši mergaitė yra kambarys, rasti Auksiniai interjeras, yra gana erdvė pripildyta didžių paliečia kaip liustra, kabantys kėdė, ir Shaggy kilimas, bet tai cirkas-palapinė juosteles ant lubų, kad pakelti savo fantazija.

Bendri patarimai miegamuoju

Jei turite mažų dukterų dalintis miegamasis, suteikti kiekvienam pasakyti, kaip, kad kambarys yra papuoštas, bet būti pasirengę žingsnio kaip galutinį žodį. Kai kurie vaikai mėgsta individualizuoti savo skyrių kambaryje; kiti patinka, kad atitiktų. Tiesiog įsitikinkite, kad kiekvienas mergina turi plotą saugoti savo mėgstamą turtą, ir ten yra pakankamai vietos ant stalo tiek daryti namų darbus, tuo pačiu metu. Ši žavinga erdvę nuo Finnian mėnulis interjeras naudoja ramų paletę žalia, mėlyna ir minkštą pilkos spalvos.

Spalvingas neturi reikšti Pink

Daug vaikams nori vaivorykštės ryškios miegamasis, ir kodėl gi ne? Jei jūsų dukra myli spalvą, bet nebūtinai visi, rožinė, išlaikyti grindis, baldus ir sienas (išskyrus galbūt vienas akcentas sienos) neutralus, tada eiti laukinių ant patalynės, nedideli baldai ir aksesuarai. Crazy-šviesus akcentas sieninis yra dar vienas įdomus liesti, kad veikia vaiko erdvėje, bet yra per daug miegamasis. Ši žavinga kambarys buvo rasti Craft-O-Maniac.

Pateikite studijų srities

Savo dukters naktiniai namų darbus augs teisę kartu su ja. Kiekviena mokykla amžiaus vaikui reikia stalas už studijų metu. Paprastas stalas priekine didelis skelbimų lenta parodyta čia yra ideali vieta mokytis. Bet ką daro šį kambario ypatinga žavinga Sienų dekoras-ir jis akimirksniu dubliuoti. Tiesiog užpildykite erdvėje virš galvūgalio su spalvinga ir nuostabiai raštuotas užsklanda. Tai lengva “pasidaryk pats”, ir jūs tikriausiai reikia tik vieną ritinėlį popieriaus.

Lazda su baldais pagrindai

Nebent turite biudžetą, kuris leidžia naujus baldus kas keletą metų, jūs norite pasirinkti miegamojo komplektas, kuri auga su savo dukra. Kambarys parodyta čia yra puikūs dabar-kas jauna mergina nebūtų patinka visi taškuotą ir nuostabų šunų plakatą? Pagrindinis balta baldai turės jokių problemų tvarkymo brandesnius paletę patalynė ir priedai, kai paauglystėje atvykti.

biudžeto prisilietimai

Ar jūsų dukra turi princesė skonį, bet jūsų biudžetas yra šiek tiek mažiau karališkas? Nesijaudinkite, jūs galite lengvai pridėti gražius darbus, be išlaidų Fortune. Paimkite patarimas Šiame kambaryje rastos C Magazine, ir puošia paprastą dviaukštė lova su daugybe spalvingų kutai. Kitas, pridėti įdomus ir spalvinga mesti pagalvės kolekciją, tada pakabinti plunksnų boa ant sienos. Voila, miegamasis paruošta jūsų mažai princesė, ir jūsų banko sąskaitos vis dar yra nesugadintos.

Naudokite suaugęs spalva

Nėra abejonių, kad daugelis mergaitės patinka viskas rožinės spalvos, bet tai nereiškia, kad mergaitės kambarys turi atrodyti kramtomosios gumos gamykloje. Miegamasis iš Steele Street Studios parodyta čia parodo, kaip gerai Neutralūs gali dirbti merginos miegamajame. Nuostabus šviestuvas, įdomus Signālkarodziņš reklama, ir Polka Dot patalynė įpilkite tik tiek Skoniui į kosmosą, tačiau bendra išvaizda yra gana sudėtingas.

Mažoji princesė

Ar Ariel, Pelenė and Belle jūsų dukra geriausi draugai? Ar ji myliu kiekvieną Disney Princess ir svajoti atvyksta kamuolys į moliūgų vežimo jos pačios? Ji ne vien-daugelis princeses Disney buvo mylimas per keletą kartų mergaitės. Kas geresnis būdas papuošti savo kambarį, nei su visu sienos freska iš savo mėgstamų animacinių personažų? Galite samdyti muralist sukurti viena-of-a-kind dizainą, arba pirkti užsklanda freska, kad būtų lengva taikyti savo nuožiūra.

Pasidaryk pats Whimsy

Štai dar vienas kambarys, kuris sužavės tiesiog apie bet kokį mažą mergaitę, tačiau nesiruošia nutraukti savo biudžetą. Gana gėlių patalynė, lentynos alsuoja gerai artimiesiems lėlės ir gyvūnų iškamšų ir patraukli spalvų schemą visi Pridėti į sceną, bet tai popierius pompom Gėlių ant lubų ir dirbtiniais Drugeliai transliacijos visoje sienų ir langų, kad eilė erdvę į wow. Jei nenorite pirkti panašus popierius Gražaus daikto, tai gana paprasta padaryti savo. Check out šių nurodymų DIY popieriaus gėlių ir Washi juosta drugeliai.

Pozicijoje link paauglių

Vienas iš populiariausių spalvų schemas mažamečiais mergaitės miegamajame yra rožinė, balta ir juoda. Gerkite po vieną pažvelgti į kambarį parodyta čia, ir jūs pamatysite, kodėl: tai idealus derinys sudėtingumo, nekaltumo ir quirkiness. Klijuoti su juoda ir balta ant grindų ir baldų, ir jūs galite lengvai pakeisti temą, jei jūsų dukra galiausiai nusprendžia ji per senas rožinė.

You may also like