Skip to main content

Gorgeous Spalvos Miegamojo išbandyti šį pavasarį

Ekologiški finsihes ir audinys pasinaudoti šia atogrąžų miegamasis medžio ir balta į visiškai naują lygį!

Pakeitus sezonus atnešti daug naudos ir judančių nuo šaltesnis mėnesius šilčiau kartus jaučiasi, kad daug daugiau specialių. Taip, Holiday Season šventės gali būti už mus, bet dabar mes galime mėgautis išoriniu pasauliu be Puošmena save sluoksnis po sluoksnio! Šviežios žali lapai, ryškesni rytais ir sulėtėja dienas pridėti naują spalvą į anksčiau nuobodu pasaulyje, ir jūs galite padaryti tą patį su savo miegamieji, kaip gerai! Tai yra teisinga, tai yra ne iš populiariausių ir išvaizdą madinga miegamojo spalvomis sezono ir jie turėtų tarnauti jums gerai už 2019 m poilsio taip pat. Nuo lengva ir neįvertinta, kad išskirtinis ir prašmatnus, tai vizualiai gydyti, kad nenorite praleisti.

Į geriausi miegamojo spalvos už ateinančius kelis mėnesius įtraukti nuostabų derinys atspalvių, kad visi galėtų naudotis. Yra kažkas ten tiems, kurie nori tik “trendiest pasirinkimą ir taip pat puikus pasirinkimas tiems, kurie nori eiti į amžiną kelią. Būk rami ir adapatable ar sensacingas ir stilingas, šie miegamojo spalvos nebus disspoint jums vieną tiek.

Koralų savo Brilliant Best

PANTONE anketa Spalva Metų matė daug namų scurrying aplink rasti įkvėpimo, kad leistų joms pridėti koralas į savo namus. Vienas iš geriausių vietų tai padaryti yra miegamasis ir jūs turite daug galimybių čia rinktis. Jei norite Big Splash koralų neutralioje miegamajame, tada akcentas siena yra neabejotinas karalius. Bet tie mažiau vedęs spalvos gali naudoti mesti pagalvės, akcentais ir patalynė gauti darbą nepadarydama į jį visiškai.

Rasti koralų ar persikų, kad jums patinka atspalvis

Madingas ir madinga būdas pridėti koralų ir atspalvių rausvos iki šiuolaikinės miegamasis

Didenybė purpuro atidengtas!

Mes visada mėgo raudonos ir naudojant ją net mažiausias būdais daro didelį skirtumą į vidų beveik akimirksniu. Violetinė tos nuomonės elegantiškas ir Regal ir ji atneša sudėtingumo orą net labiausiai eklektiškas miegamajame. Šiemet vėl iš naujo atrasti violetinė magija ir padaryti naudojant jį kartu su balta užtikrinti, kad jis išsiskiria vizualiai. Violetinė užuolaidos, patalynė ar net dekoro papildymai yra lengva rasti ir dažų darbas niekada nėra per toli!

Šiuolaikinio miegamojo balta ir violetinė yra prabangus showstopper

Prašmatnus Kalifornijos miegamasis atspalvių violetinė su lakuotais apšvietimo

Nuosavybė miegamasis, kur riba yra taip pat violetinės!

Spalvingas šiuolaikiškas miegamasis su violetiniais galvūgalio sienelės, užuolaidos ir lakuotais POP mėlynos visame

Svaiginimas brangakmenis tonai

Eiti keliu, kuris yra šiek tiek kitokia, daug ryškus ir pilnas nuotaikingas žavesio šį pavasarį su miegamuoju, kad yra Puoštas dėklas tonai. Jewel-atspalvių dekoras gali būti nelengva rasti, tačiau jie yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori pasinaudoti šia šviesesnę maršrutą. Jei jūsų miegamajame yra neutralus fonas, tada pridedant perlas atspalvių akcentai tampa dar lengviau. Mesti pagalvės didinga violetinė, smaragdas žalia arba nuostabus rubino užtikrinti, kad jūs neturite laikytis šių spalvų ilgainiui ir jie gali būti sukeisti greitai, be jums kainuos likimo.

Sunku nepastebėti spalvą šiame miegamajame

Naudokite dekoro pridėti Jewel-atspalvių grožį į miegamąjį

Naudokite patalynė Įvesti dėklas tonai į miegamąjį šio sezono

Serenity White ir medienos

Mediena ir balta miegamieji karšta tendencija, kad mes jau pasidalijo su jumis ir jis yra vienas spalvų schemą, kad privalo sėdėti prie tendencijų viršuje diagramos ištisus metus. Jei turite kitų spalvas atsižvelgiant į akcentais formos kambaryje, tiesiog perkelti juos ir sukurti foną baltos spalvos. Tolti nuo pilkos perdozavimo pastaruosius kelerius metus ir sutelkti dėmesį į medienos vietoj duoti miegamajame jaukią ir komfortišką apeliacinį skundą. Kaip laikas vilki, pridedant kitas spalvas ir akcentai pagal besikeičiančias tendencijas būtų lengva ir nebrangu.

Žaluma ne prideda šviežumą šį miegamajame baltos ir medienos

Nepaprastai prabangus požiūris į dekoravimo medienos balto miegamajame!

Pasirinktinis Pasidaryk pats Pagalvėlė už baltos ir medienos miegamajame

Langų rėmai pridėti juodą giedras miegamajame touch baltas ir medienos

You may also like