Skip to main content

5 Secrets for Tworzenie Feng Shui Sypialnia romantyczny

5 Secrets for Tworzenie Feng Shui Sypialnia romantyczny

Kiedy myślisz o Feng Shui, romans nie może być pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy. Zasady Feng Shui są o zwiększanie nasze przestrzenie mieszkalne – w tym sypialni. Elementy Feng Shui mają wydobyć odpowiednią energię (lub Chi’i) dla każdego pomieszczenia w naszym domu. Kolory i elementy tej praktyki koncentrują się na wielu obszarach naszego życia, w tym harmonii rodzinnej, kreatywności i romansu. Dobrą wiadomością jest to, że można stworzyć sypialnię Feng Shui z zaledwie kilku prostych zmian.

Oto jak elementy Feng Shui może stworzyć romantyczną i odprężającą atmosferę dla swojej sypialni.

1. Zacznij od romantycznego schematu kolorów sypialni Feng Shui

Kolory Feng Shui ma na celu zwiększenie miłości relacje są w domu, nie przypadkowo, te same kolory już kojarzyć z romansu. Tradycyjne kolory sypialni Feng Shui to czerwony, różowy i biały. To nie jest   praktyczne, aby ozdobić swoją sypialnię w takiej ograniczonej palety barw, ale kojący neutralny kolor z palety kolorów akcentów Feng Shui to wspaniały sposób, aby je włączyć. Oto jak korzystać z tych romantycznych kolory w sypialni wystrój:

  • Wybierz grafikę z różowymi akcentami czerwonych lub zwiększyć swoje romantyczne sypialnia schemat kolorów.
  • Dodać kilka rzucać poduszkami lub luksusowe rzucać w Feng Shui romantycznych kolorach.
  • Świece mogą nie tylko poprawić swoją kolorystykę, ale również dodać romantyczny klimat.
  • Świeże kwiaty w kolorze czerwonym lub różowym są szczególnie korzystne dla osiągnięcia romantyczny Chi’i (energii) w swojej sypialni.
  • Pomyśl poza prostą czerwony, różowy lub biały Feng Shui palety kolorów w sypialni. Aby stworzyć harmonię, można wybrać odcienie, które pasują do schematu kolorów, jak brzoskwinia, rdzy lub kości słoniowej.

2. Zastosowanie Feng Shui romantyczny symbolizm w sypialni

Jest więcej do Feng Shui niż barwniki lub lokowania meblarskim. Kiedy przychodzi do sypialni, istnieją wzory i symbole przemyślane w celu zwiększenia romantyczny energii.

  • Dekoracji parami. Symbolika „dwójek” jest ważna do Feng Shui sypialnia projektu. Obrazy lub figurki łabędzie, kaczki mandarynki, w parach, jest szczególnie pomyślny.
  • Grafika, która wywołuje miłość i relacje. Czy rama szczęśliwy zdjęcia z drugą połówką na ścianach, lub powiesić klasyczną sztukę, która przedstawia miłosne relacje, ten rodzaj sztuki na ścianie jest koniecznością dla romantycznej Feng Shui.
  • Unikać sztuki i wystrój, który sugeruje nieprzyjemne emocje i strat.
  • zdjęcia rodzinne są wspaniałe w innych częściach domu, ale nie są uważane za korzystne dla romantycznej Feng Shui sypialnia – jest to miejsce dla romantycznych zdjęć, które wspierają swój związek.

3. Dodać romantyczne oświetlenie sypialni

Najbardziej romantyczne sypialnie są relaksujące, a oświetlenie jest duża część tego. Każda sypialnia powinna podstawowe oświetlenie napowietrznych do czyszczenia, ubieranie i znalezienie rzeczy. Twój romantyczne oświetlenie sypialni jest kolejna warstwa światła, które ustawia nastrój romantyczny Feng Shui sypialni.

oświetlenie przy łóżku mogą pochodzić z lampy stołowe, kinkiety i lampy wahacza, wisiorki lub wiszące nad swoimi nocnymi. Aby osiągnąć romantyczną atmosferę za pomocą oświetlenia, aby światła nocne powinny być ściemniania i miękkie. Możesz dodać dodatkowe romantyczne oświetlenie LED ze świecami, które można kupić z zegarem i zdalnym, dla bezproblemowego nastrojowym oświetleniem. Można również umieścić delikatne oświetlenie ciągów w swojej sypialni na całkowicie romantyczny wygląd, całoroczny.

4. Wybierz romantyczne i luksusowe pościel

Twoje pościel są najważniejszym elementem w romantycznej sypialni. Element Feng Shui dla miłości jest Ziemia – oznacza to, że pościel w tkanin naturalnych i neutralnych kolorach mogą zwiększyć romantyczny energię w swojej sypialni. Najbardziej romantyczne pościel powinna poczuć romantyczny i luksusowy w dotyku, nawet jeśli nie są one drogie. Uzupełnij swój Pościel zespół z rzutów koce i poduszki w kolorach Feng Shui romansu.

5. Feng Shui sypialni z romantycznym akcentem wystroju

Wspaniała tajemnica przynosząc korzyści z Feng Shui w domu jest to, że działa w dowolnym stylu dekoracji. Twój akcent wystrój nie musi być Feng Shui stylu, może być w jakikolwiek styl wybrać dla swojej sypialni. Twój cel do osiągnięcia romantyczną sypialnię jest świadomie wybrać każdy element wystroju, i zadać sobie pytanie, czy to będzie zwiększenia relaksujący i romantyczny styl masz nadzieję osiągnąć poprzez Feng   Shui. Najbardziej romantyczny wystrój sypialni zachęca do odpoczynku i relaksu.

You may also like