Skip to main content

Czerwonych sypialni wskazówki i porady

Czerwonych sypialni wskazówki i porady

Czerwony jest ciepły, żywy kolor często myślał o okresie świątecznym. Ta opcja kolor może być zbyt odważne dla jednych jest zwykle zastępowany na jego kolor kuzynów-żółty i pomarańczowy. Niemniej jednak, jest to piękny kolor alternatywa dla sypialni zwłaszcza jeśli kolorystyka jest planowana i używanych z neutralnym kolorze lub uzupełnienie. Czy planujesz używać jako czerwony kolor głównym opcji, takich jak ten dynamiczny sypialni zaprojektowanej przez DKOR Wyposażenie Inc.- lub jako akcent koloru; oto kilka świetnych pomysłów i zdjęcia, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Jak korzystać z Red Grey

 Jak korzystać z czerwonym z szary kolor w sypialni

Czerwony i szary praca dobrze razem; tak jak w tym zabawy, nowoczesna sypialnia zaprojektowany przez Savio Rupa & Interior Concepts. Za pomocą szare jak ogólna opcja kolor z akcentami czerwieni całym dodaje tyle ciepło i pizzazz utrzymać projekt ciekawy i dobrze wyważone. Te akcenty koloru mogą być włączone w poduszkami, lampy, grafika, lub wewnątrz dywan kierunkowym.

Czerwone i czarne Pokój Opcja

 Czerwone i czarne Pokój Opcja

Czerwony i czarny jest tradycyjnym połączeniem kolor, który przypomina nam o klasycznych samochodów wyścigowych i 1950 Diners. Ta kombinacja kolorów zostało spopularyzowane w epoce Art Deco, który zaoferował czyste, polerowane wykończenia dla produktów, grafiki i wnętrz. Jedną z alternatyw, jak dodać ten kolor Duo razem jest użycie podpowiedź czerwony i czarny wraz z innymi neutralnych kolorach. System ten kolor jest idealny dla bardziej męski wygląd, taki jak ten współczesnej sypialni zaprojektowanej przez busybee Design.

Tapety czerwony Idea

 Sypialnia z Red Wallpaper Idei

Czerwony może być użyty do utworzenia centralnego punktu lub akcent ściany w sypialni, aby dodać iluzję przestrzeni lub foreshortening, co sprawia dziwne wielkości pokój wydają się być proporcjonalne. Tapeta jest doskonałą alternatywą dla ścianą akcent; takie jak ten tradycyjny sypialni zaprojektowanej przez Vahallan Papers, który wykorzystuje dwa typy niestandardowe wzorzyste tapety-Katedra i Burlington- umieszczonego w unikalnej konstrukcji. Tak aby nie stracić efekt ten akcent ścianie; projektant dodał kilka poduszki akcent, który bilans kolorystykę i ogólny wygląd.

Red Pościel Idea

sypialnia z Red Pościel Idei

Inną alternatywą do dodawania koloru czerwonego do sypialni jest za pośrednictwem swojej pościeli. Powitalny koloru na łóżku to świetny sposób, aby dodać trochę pop do pokoju, który jest objęte w neutralnych odcieniach. Dobrym przykładem tego pomysłu jest w tej eklektycznej sypialni zaprojektowanej przez Fiorella Design, który korzysta z czerwoną narzutę, poduszki i poduszkę akcent zabawa stworzyć żywą i pogodną sypialni.

Czerwony, czarny i biały Sypialnia Idea

 Czerwony, czarny i biały Sypialnia Idea

Klasyczny czarny, biały i czerwony kolorystyka w pościel i akcent ścianie jest uszkodzony przez beżowego zamszu łóżkiem i beżowego koloru ściany. Ta zabawa design by busybee Design jest subtelna i proste rozwiązanie jak zrobić długa, niezręczna wielkości sypialnia wyglądają ciepły i przytulny.

Red Headboard Idea

 Red Headboard Idea

Poza tym przy czerwoną wewnątrz ściany akcent; Inną alternatywą jest użycie czerwony wewnątrz mebli lub zagłówkiem jak ten piękny sypialni zaprojektowanej przez Terrat Elms Wnętrz. Solidna zagłówkiem czerwony może być używany lub jeśli chcesz dodać trochę wskazówkę czerwonego użytku paski lub deseniem. Jeśli zdecydujesz się korzystać z zagłówkiem w kolorze innym niż neutralnym odcieniu, trzeba być ostrożnym, w jaki sposób akcesoria swoją pościel i pokój w przyszłości; ponieważ będziesz być ograniczone w niektórych kolorach i kombinacjach.

French Inspired Sypialnia Korzystanie Red

 French Inspired Sypialnia Korzystanie Red

HIP dziewczynki sypialnia design by Warline Malarstwa Ltd. jest wspaniały pomysł, w jaki sposób korzystać z czerwonym i białym, tworząc modny design, który będzie rosnąć wraz z dzieckiem. Unikalny i nowoczesny styl francuski kraj, który wykorzystuje zabawy design tapety, czerwony zagłówkiem, zasłony, i żywe akcenty stworzyć idealny pokój dla małej dziewczynki, teen, lub gości.

You may also like