Skip to main content

Niesamowite Pomysły Sypialnia dla małych dziewczynek

Dekorowanie mała dziewczynka Sypialnia

Lata szkół podstawowych są rozkoszą. Już nie niemowlę lub małe dziecko wymagające middle-of-the-night opieki, ale jeszcze nie nastolatek z odpowiednim nastawieniem, dziecko elementarne wieku, w przeważającej części, jest pełen radości, miłości i fantazją. Jeśli masz córkę w tej kategorii wiekowej, to jest czas dla niej, aby mieć sypialnię, która odzwierciedla jej status jako „Nie jest już dzieckiem”, ale wciąż zachowuje niewinność dzieciństwa. Oto dwanaście pomysły na dekorowanie sypialni, która zachwyci każdą dziewczynkę, rozpoczynając tym uroczym miejscu z Chango & Co.

Uszczęśliwić się

Cytrusowy jasny, pełen wesołych akcentów, i niemal tropikalnych w sunshiny intensywności, tutaj jest super-kolorowy sypialnia z Lucy and Company, który dostaje wszystko dobrze: cute tapety, dobrze chętnie pluszaki, wesoły rzut koc, która łączy razem kolorystyka i więcej detali zabawa w cieniu rzymskiego, retro srebrny regał i lampy ze szkła. Ale to zielony wapno, słoneczny żółty, różowy i fuksja paleta że kradnie show. Trudno znaleźć lepsze combo kolorów do sypialni małej dziewczynki.

Nie zapomnij sufitu

Możesz pomalować sufit w każdej sypialni, oczywiście, ale jest to dotyk szczególnie zabawy dla sypialni dziecka. Ta dziewczyna jest pokój, znalezionych na JWS Interiors, jest dość przestrzeń wypełniona ciekawymi akcentami jak żyrandol, wiszące krzesła i kudłaty dywan, ale to paski cyrkowy namiot na suficie że kick up z fantazją.

Udostępnione Porady sypialniane

Jeśli masz małe córki dzielą się z sypialni, dać sobie do powiedzenia w jaki sposób pokój jest urządzony, ale być przygotowany do kroku jak w ostatnim słowie. Niektóre dzieci lubią personalizować swój punkt pomieszczenia; inni lubią dopasować. Wystarczy upewnić się, że każda dziewczyna ma powierzchnię do przechowywania jej ulubione rzeczy i nie ma wystarczająco dużo miejsca na biurku zarówno do domowych w tym samym czasie. To urocze miejsce z Finnian Księżyc Interiors używa się spokojną paletę zielony, niebieski, szary i miękki.

Kolorowe nie musi oznaczać różowy

Wiele dzieci chcą tęczy jasną sypialnię, a dlaczego nie? Jeśli Twoja córka uwielbia kolor, ale niekoniecznie cały różowy, utrzymanie podłogi, mebli i ścian (innych niż być może jeden akcent na ścianie) neutralny, a potem szaleją na pościel, małe meble i akcesoria. Szalony jasny akcent mural to kolejna zabawa dotykowy, który działa w przestrzeni dziecka, ale jest zbyt wiele do sypialni. Ta urocza sala została znaleziona w Craft-O-Maniac.

Zapewniamy Study Area

Nocne prace domowe Twoja córka będzie rosnąć wraz z nią w porządku. Każde dziecko w wieku szkolnym wymaga biurko do czasu badania. Biurko proste frontem o dużej tablicy pokazanej tutaj jest doskonałym miejscem do nauki. Ale co sprawia, że ​​w pomieszczeniu tym specjalnym jest urocza ściana wystrój-i to bardzo proste do powielenia. Wystarczy wypełnić przestrzeń nad wezgłowiem kolorowe i cudownie wzorzyste tapety. Jest to łatwy DIY, i prawdopodobnie będziesz potrzebować tylko jedną rolkę papieru.

Kij z meblami Podstawy

Chyba, że ​​masz budżet, który umożliwia nowe meble, co kilka lat, będziemy chcieli, aby wybrać zestaw sypialni, które dorasta z córką. Pokój pokazany tutaj jest wspaniałe-teraz co dziewczyna nie chcielibyśmy wszystkich kropki i wspaniały pies plakat? Podstawowym białe meble będą miały obsługi bardziej dojrzały palety, pościel i akcesoria podczas teen lat przybywają problem.

Dotyka ekonomiczne

Czy twoja córka ma gusta księżniczko, ale budżet jest trochę mniej królewskiej? Nie ma obaw, można łatwo dodać ładne dotknie, nie wydając fortuny. Wziąć cynk od tego pokoju znalezionego na C Magazine, a zdobią proste łóżko piętrowe z dużą ilością kolorowych frędzli. Następnie dodać kolekcję zabawy i kolorowymi poduszkami, a następnie powiesić boa z piór na ścianie. Voila, sypialnia jest gotowa do małej księżniczki, a konto bankowe jest nadal w stanie nienaruszonym.

Użyj dorosły Kolor

Nie da się ukryć, że wiele dziewczynki uwielbiają wszystko różowe, ale to nie znaczy, pokój dziewczyny ma wyglądać jak fabryka gumy do żucia. W sypialni z Steele Street Studios pokazano tutaj pokazuje, jak dobrze Neutralne może pracować w sypialni dziewczyny. Wspaniała oprawa, zabawy proporzec transparent, a Grochy pościel dodać tylko tyle fantazją do przestrzeni, ale ogólny wygląd jest dość skomplikowane.

Mała Księżniczka

Czy Ariel, Kopciuszek Belle twoja córka Najlepsi przyjaciele? Czy kocha każdą Disney Princess i marzy o przybyciu na balu w wózku dyni własnej? Ona nie jest sama, wiele księżniczek Disneya zostały kochany przez kilka pokoleń dziewcząt. Czy jest lepszy sposób, aby ozdobić swój pokój niż mural pełnej ścianki jej ulubionych animowanych bohaterów? Można wynająć muralist stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, lub kupić tapety ścienne, które są łatwe do zastosowania na własną rękę.

DIY Whimsy

Oto kolejny pokój, który zachwyci prawie każdej małej dziewczynki, ale nie zamierza łamać budżetu. Pościel dość kwiatów, półki wypełnione dobrze najbliższymi lalki i pluszaki oraz atrakcyjnej kolorystyce wszystko dodać do sceny, ale to kwiaty papier pomponem w górę na sufit i faux motyle Streaming w poprzek ściany i okna, że ​​kolej przestrzeń do wow. Jeśli nie chcesz kupić podobne Pretties papieru, łatwo wystarczy stworzyć własną. Sprawdź te kierunki dla majsterkowiczów kwiatów papieru Washi i motyli taśmowych.

Kierując się w stronę młodzieży

Jednym z najbardziej popularnych schematów kolorów do sypialni preteen dziewczyny jest różowy, biały i czarny. Wystarczy raz spojrzeć na sali pokazano tutaj, a zobaczysz dlaczego: to idealne połączenie wyrafinowania, niewinność, i ekscentryczność. Kij z czerni i bieli na podłogi i meble, i można łatwo zmienić motyw jeśli twoja córka ostatecznie decyduje ona jest za stara na różowy.

You may also like