Skip to main content

Sypialnia Pomysły kolor farby: Jaki jest Twój kolor osobowości?

Czy zauważyliście, jak kolor może wpływać na nastrój? Rozważając pomysły farby sypialnia, prawo wyboru koloru farby sypialnia będzie stanowić ogromną różnicę w tym, jak się czujesz.

Słynny psychoterapeuta Carl Jung pionierem koncepcji psychologii koloru. On był zainteresowany właściwości i znaczeń kolory i uważa się, że kolorowe sztuki miał potencjał jako narzędzie do psychoterapii.

Chociaż istnieją zasady, jakie kolory są najlepsze do sypialni, każda osoba ma swoje własne preferencje i gusta. Możesz być przyciągani do nieoczekiwanego koloru, który ma cechy, których potrzebujesz więcej w swoim życiu. Zapomnij o tradycyjnych zasad. Wybierz kolor kochasz i malować ściany w sypialni, sufit, wykończenia, meble, lub coś, co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy.

Sypialnia Pomysły i techniki malarskie

Malowanie sypialni jest niedrogim sposobem na personalizację stylu sypialni jest. Aby zmaksymalizować sypialni farby design, malować nie tylko ściany. Można malować dowolny punkt na suficie w sypialni na piętrze. Oto kilka pomysłów, które używają dekoracja pomalować sypialnię zabrać do następnego poziomu:

ściana Molding

Jeśli czujesz się na siłach, dodać głębi do ściany załączając ściany formowanie w prostokątne lub kwadratowe kształty przed malowaniem. Formowanie ściana dodaje niepowtarzalny efekt wymiarową do swojej sypialni. Dla kontrastu, wybrać inny kolor farby do formowania.

Paski i wzory

Dla dramatycznego efektu, spróbuj malowania pasek lub kilka na ścianach. Pasy nie muszą być jednolite lub zawsze w pozycji pionowej. Pas może pracować w pionie lub w strukturze.

Farby metaliczne ścienna

Jeśli pokój jest naturalnie ciemne, farby metaliczne dodać ciepły blask na ścianach. Wymagają one kilka warstw do zastosowania, ale są warte efekt końcowy. Można znaleźć łatwy w użyciu farb metalicznych w różnych kolorach. Ściana na zdjęciu poniżej jest pomalowany w kolorze metalicznego lakieru stali.

Pomalować sufit

Malowanie sufitu sypialni mogą tworzyć zainteresowanie bardziej wizualny. Dla śmiałym wyglądzie, malować swoje łóżko za zagłówkiem ścianę w postaci ciągłej linii, która prowadzi aż do sufitu, tworząc efekt baldachim jak na zdjęciu poniżej lub dodać paski do sufitu jak czarno-białej sypialni poniżej.

Lighting Effect

Prosty DIY projekt, który sprawia, że ​​duży wpływ na malowane sypialni jest przełącznikiem ściemniacz ścienny. Ściemniacze są niedrogie i pomaga stworzyć odpowiednie oświetlenie w celu wzmocnienia nastroju. Będąc w stanie rozjaśnić lub przyciemnić pokój na żądanie jest szczególnie przydatne, jeśli masz swoje pomalowane ściany sypialni w śmiałym kolorze.

Co Sypialnia Farba Kolory mówią o tobie

Spojrzeć na kolory poniżej i wybrać swój ulubiony. Mamy zamiar przyjrzeć się co do wyboru kolor mówi o twojej osobowości czy co może być konieczne więcej w swoim życiu.

Szary

Jeśli wybrał szary jako ulubione, lubisz minimalistycznego designu i najnowszych high-tech gadżetów. Jesteś pracowity i trzeba się z sypialni, gdzie można naładować. Na szczęście, szary jest nie tylko top współczesny odcień koloru farby od momentu, szare ściany są kojące i spokojny.

Żółty

Jeśli jesteś przyciągany do żółtego, jesteś perfekcjonistą i marzycielem. Wysoce intelektualny, macie zdanie na tematy abstrakcyjne i biznesu. Jesteś bardzo charyzmatyczny i ludzie czują się swobodnie w swoim towarzystwie. Wybór żółty mówi trzeba dać sobie więcej czasu na relaks, myśleć i marzyć.

Jeśli nie jesteś pewien malowanie całą swoją sypialnia jasnożółty, spróbuj poniższych wskazówek:

  • malować tylko jedna ściana żółty
  • Idź złoto do tworzenia bogatych, zapraszając sypialni
  • Użyj żółty jako kolor akcent na pościel lub akcesoriów

Pomarańczowy

Miłośnicy pomarańczowe są bardzo społeczne i nieustraszony. Kochasz przygody, podróży i spotkań ludzi. Ściany sypialni pomarańczowe są ciepłe i wywołać entuzjazm. To jeden z najlepszych kolorów z wyboru w nowoczesnym wzornictwem. Jeśli jesteś uwagę na pomarańczowy, nadszedł czas, aby dodać trochę zabawy do swojego życia (i ścianach sypialni).

niebieski

Niebieski może przyjść w różnych odcieniach kolorystycznych, ale większość blue kochankowie mają coś wspólnego: potrzebę spokoju i harmonii. Jeśli wybierzesz niebieski, jesteś wierny, ma przyjaciół na całe życie i jak rutyna. Niebieskie wentylatory preferują miejsca, które jest czyste i zorganizowane, więc upewnij się, że nie tylko malować ściany, ale także dodać trochę dodatkowego miejsca i organizacji do swojej sypialni. Poczujesz się jak w domu i położył się w spokojnej, czytelne niebieskiej sypialni.

Mokka

Wybór środków mokka jesteś w dół do ziemi i rzetelny. Niezawodny i pewny siebie, ludzi przyciąga do swojej prawdziwej jaźni. Cenisz proste luksusy życia i miłości, dekoracji domu. Ciągniętą do mocha kolorów może być informacją, że trzeba zwolnić i cieszyć się więcej czasu w przyrodzie.

czarny

Jeśli czarny kolor jest twój wybór, jesteś tajemnicza i parno. Prestiż i władza są dla Ciebie ważne. Jesteś silna, niezależna i pod kontrolą. Ludzie, którzy są przyciągane do Black Love prywatności – czarny to idealny kolor dla chronionego, intymnej przestrzeni sypialni. Jeśli wybrał czarny, należy zadać sobie pytanie, czy trzeba ustawić kolejne granice w swoim osobistym i pracą relacji czuć zrównoważone i pod kontrolą.

Zielony

Jeśli zielony był twój wybór koloru, jesteś niekłopotliwy z, pacjenta i omijać dramatu. Zielony jest uważany za najbardziej relaksujący kolor. Istnieje wiele odcieni zieleni są dostępne, z których można stworzyć środowisko wolne od stresu. Czy twoje życie trochę chaotyczny ostatnio? To może być powód, dla którego wybrałem zielony. Objąć go i stworzyć spokojny, zen sypialnia.

Jeśli też chcesz się zielony pokój dla środowiska, należy wybrać farby wewnętrzne, które są niskie VOC i wolna chemiczny.

Stosując terapię kolorami w sypialni jest tak proste, jak malowanie ścian. Jeśli rozważasz śmiałe kolory i chcą, aby ułatwić do rzeczy, zacząć od drobnych. Pomalować jedną ścianę, dodać paski lub użyć wybranego koloru jako koloru akcent. Podziel się z nami, co osobowość kolor wybraliście?

You may also like