Skip to main content

Gorgeous Sypialnia Kolory wypróbować tej wiosny

finsihes organiczne i tkaniny wykorzystać tę tropikalną sypialnia w drewnie i bieli na zupełnie nowy poziom!

Zmiana pór roku przynoszą z wielu korzyści i poruszających się z chłodniejszych miesiącach cieplejszych razy czuje się o wiele bardziej specjalnego. Tak, festyny Holiday Season może być już za nami, ale teraz możemy cieszyć się światem zewnętrznym bez drapowania się w warstwę po warstwie! Świeże zielone liście, jaśniejsze i bardziej słoneczna dzień rano dodać nowy kolor do wcześniej nudnego świata i można zrobić to samo z sypialni, jak dobrze! To prawda, jest to spojrzenie na najbardziej popularnych i modnych kolorach sypialnia sezonu i powinny dobrze służyć do końca 2019 roku, jak również. Od łatwe i zaniżone się wyjątkowy i elegancki, jest to wizualna uczta, że nie chcesz przegapić.

Te najlepsze kolory sypialnia dla najbliższych miesiącach to wspaniałe połączenie barw, które każdy będzie cieszyć. Jest coś tam dla tych, którzy chcą tylko Najmodniejsze ‘wybór, a także idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą iść w dół ścieżkę ponadczasowy. Czy to spokojny i adapatable lub sensacyjne i stylowe, te kolory sypialni nie będzie disspoint Ci jeden bit.

Coral na jego Brilliant Najwyzej

PANTONE Color of the Year widział wiele domów biegają dookoła aby znaleźć inspirację, która pozwoliłaby im dodać koral do swoich domów. Jednym z najlepszych miejsc, aby to zrobić jest sypialnia i masz wiele opcji do wyboru tutaj. Jeśli chcesz duży splash korala w neutralnej sypialni, a potem ściana akcent jest niekwestionowanym królem. Ale tych mniej żonaty do koloru można używać rzucać poduszkami, akcenty i pościel, aby otrzymać pracę bez zobowiązując się do niego w pełni.

Znajdź odcień korali lub brzoskwini, że kochasz

Elegancki i modny sposób na dodanie koral i odcieniach różu do współczesnej sypialni

Majesty fioletu odsłonięty!

Zawsze kochałem fioletowy i używając go nawet w najmniejszym sposobów robi dużą różnicę do wnętrza niemal natychmiast. Fioletowy czuje elegancki i Regal i przynosi powiew wyrafinowania nawet najbardziej eklektycznego sypialni. W tym roku ponownie odkryć magię fioletowy ponownie i tak nie używając go wraz z białym, aby zapewnić, że wyróżnia się wizualnie. Fioletowe zasłony, pościel, a nawet wystrój dodatki są łatwe do znalezienia i praca farba nigdy nie jest zbyt daleko!

Współczesna sypialnia w kolorze białym i fioletowym jest bogaty showstopper

Chic Californian sypialnia w odcieniach fioletu z genialnym oświetleniem

Uderzające sypialni, gdzie sufit jest też fioletowy!

Wspaniały nowoczesny sypialnia z purpurowym ścianie zagłówkiem, zasłony i błyskotliwych wyskakuje niebieski dookoła

Oszałamiająca Jewel Tones

Idź na dół ścieżką, która jest nieco inna, znacznie bardziej błyskotliwy i pełen uroku żywy wiosną z sypialni, które są nanoszone w klejnot dzwonka. Jewel-stonowanych wystrój może nie być łatwe do znalezienia, ale są najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą skorzystać z tej trasy jaśniejszy. Jeśli Twoja sypialnia ma neutralne tło, a następnie dodanie klejnot stonowanych akcenty staje się jeszcze łatwiejsze. Rzucać poduszkami w majestatyczny fioletowy, zielony szmaragd lub niesamowite rubinowy upewnić się, że nie trzeba trzymać się tych kolorów w dłuższej perspektywie i mogą być zamienione na szybko, bez kosztuje fortunę.

Trudno przeoczyć kolor w tej sypialni

Zastosowanie wystrój dodać klejnot-nastrojony piękno do sypialni

Zastosowanie pościel do Usher klejnot dzwonka do sypialni w tym sezonie

Serenity bieli i drewna

Drewno i białe pokoje są gorący trend, że mamy już wspólne z tobą i to jest jeden schemat kolorów, który jest związany siedzieć na szczycie trendów Wykres cały rok. Jeśli masz inne kolory w pomieszczeniu w postaci akcentów, wystarczy przesunąć je i stworzyć tło w kolorze białym. Oddalają się od szarej przedawkowania ciągu ostatnich kilku lat, a skupić się na drewnie zamiast dać sypialni przytulne i komfortowe odwołania. W miarę upływu czasu nosi na, dodając inne kolory i akcenty w zależności od zmieniających się trendów będzie łatwa i niedroga.

Zieleń na zewnątrz dodaje świeżości do tej sypialni w kolorze białym i drewna

Niezwykle bogaty podejście do zdobienia z drewna w białej sypialni!

Niestandardowe DIY zagłówkiem do sypialni w kolorze białym i drewna

Ramy okienne dodają czarnym spokojny sypialnia w bieli i drewna

You may also like