Skip to main content

5 Secrets Radot Romantic Feng Shui Guļamistaba

5 Secrets Radot Romantic Feng Shui Guļamistaba

Kad jūs domājat par Feng Shui, romantika nedrīkst būt pirmā lieta, kas nāk prātā. Feng Shui principi ir visu par uzlabot mūsu dzīves telpu – tostarp guļamistabā. Par Feng Shui elementi ir domāti, lai izceltu pareizo enerģiju, (vai Chi’i), lai katrā istabā mūsu mājās. Krāsas un elementi šī prakse koncentrēties uz daudzās jomās mūsu dzīvi, tai skaitā ģimenes harmoniju, radošuma un romantika. Labā ziņa ir tā, ka jūs varat izveidot Feng Shui guļamistaba ar tikai dažiem vienkāršiem izmaiņas.

Lūk, kā Feng Shui elementi var radīt romantisku un relaksējošu VIBE jūsu guļamistaba.

1. Sāciet ar romantisku Feng Shui guļamistaba krāsu shēmu

Par Feng Shui krāsas paredzēti, lai uzlabotu mīlošs attiecības mājās ir, nav nejauši, tās pašas krāsas, mēs jau asociējas ar romantiku. Tradicionālās Feng Shui guļamistaba krāsas ir sarkanā, rozā un baltā krāsā. Tas nav   praktiski, lai izdaiļot jūsu guļamistaba šādā ierobežotā krāsu paleti, bet nomierinošas neitrālu krāsu palete ar Feng Shui krāsas akcentiem ir brīnišķīgs veids, kā iekļaut tos. Lūk, kā izmantot šīs romantiskās krāsas savā guļamistabā dekoru:

  • Izvēlēties mākslas darbu ar sarkanām vai rozā akcentiem, lai uzlabotu savu romantisku guļamistaba krāsu shēmu.
  • Pievieno dažas mest spilveni vai greznu iemest Feng Shui romantisku krāsas.
  • Sveces var ne tikai uzlabot savu krāsu shēmu, bet arī pievienot romantisku sajūtas.
  • Svaigi ziedi sarkanā vai rozā ir īpaši izdevīga, lai sasniegtu romantisku Chi’i (enerģijas) savā guļamistabā.
  • Padomā tikai vienkāršu sarkanā, rozā vai baltā Feng Shui krāsu paleti savā guļamistabā. Lai izveidotu harmoniju, jūs varat izvēlēties toņos, kas atbilst jūsu krāsu shēmu, piemēram, persiku, rūsas vai ziloņkaula.

2. Izmantojiet Feng Shui romantisks simbolika savā guļamistabā

Ir vairāk, lai Feng Shui par krāsām un mēbeļu izvietojumu. Kad runa ir par jūsu guļamistabā, ir dizainu un simboliem, domājams, lai uzlabotu romantisku enerģiju.

  • Rotā pa pāriem. Par “pāriem” simbolika ir svarīgi Feng Shui guļamistaba dizains. Images vai figūriņas gulbjiem, mandarīnpīle, pa pāriem, ir īpaši labvēlīgs.
  • Mākslas darbs, kas izraisa mīlestību un attiecības. Vai jūs rāmis laimīgu fotoattēlus ar savu citi nozīmīgi, lai jūsu sienām, vai pakārt klasisko mākslu, kas attēlo mīlošs attiecības, šāda veida sienas māksla ir jābūt romantisku Feng Shui.
  • Izvairieties no mākslas un dekori, kas liecina nepatīkamas emocijas vai zaudējumus.
  • Ģimene fotogrāfijas ir brīnišķīgi citās jomās māju, bet nav uzskatāma par labvēlīgu romantisku Feng Shui guļamistabā – tas ir telpa romantisku fotogrāfijas, kas atbalsta jūsu attiecības.

3. Pievienojiet romantisku guļamistaba apgaismojums

Visvairāk romantisks guļamistabas ir relaksējoša, un apgaismojums ir liela daļa no tā. Katru guļamistaba ir nepieciešama pamata virsgaismas tīrīšanai, pārģērbjas un atrast lietas. Jūsu romantisks guļamistaba apgaismojums ir vēl viens slānis gaismas, kas nosaka noskaņojumu jūsu romantisku Feng Shui guļamistaba.

Naktsskapītis apgaismojums var nākt no galda lampas, brā un šūpoles rokas lampas, vai karājas piekariņi pār saviem nightstands. Lai sasniegtu romantisku gaisotni, izmantojot apgaismojumu, jūsu gultas lukturi jābūt aptumšojami un mīksta. Jūs varat pievienot papildu romantisku apgaismojumu ar LED svecēm, kuras var iegādāties ar taimeri un tālvadības, lai bezrūpīgai apgaismojumu. Jūs varat arī safasēti smalku stīgu gaismas savā guļamistabā, lai pilnīgi romantisku izskatu, gadu.

4. Izvēlieties romantisku un greznu gultas veļu

Jūsu gultas veļa ir vissvarīgākais elements romantiskā guļamistabā. Feng Shui elements mīlestība ir Zeme – tas nozīmē, ka gultas veļa ar dabīgiem audumiem un neitrālu krāsu var uzlabot romantisku enerģiju savā guļamistabā. Romantiskākajām gultas veļa vajadzētu justies romantisks un grezns uz tausti, pat tad, ja tie nav dārgi. Aizpildiet savu gultas veļu ansamblis ar mest segas un spilveni, kas krāsas Feng Shui romantika.

5. Feng Shui jūsu guļamistaba ar romantisku akcentu dekoru

Brīnišķīgi Noslēpums, lai gūtu labumu no Feng Shui jūsu mājās, ir, ka tas darbojas jebkurā apdares stilu. Tavs akcents dekori nav jābūt Feng Shui tēmu, tas var būt kāds stils izvēlaties, lai jūsu guļamistaba. Jūsu mērķis panākt romantisku guļamistaba ir apzināti izvēlēties katru gabalu dekoru, un uzdot sevi, ja tas uzlabos relaksējošu un romantisko jūs cerību sasniegt, izmantojot Feng   Shui. Visvairāk romantisks guļamistaba dekori aicina Jūs kavēties un atpūsties.

You may also like