Skip to main content

Amazing Guļamistabas Idejas mazas meitenes

Dekorēšanas maza meitene ir guļamistaba

Ar pamatskolas skolas gadi ir prieks. Vairs zīdainis vai toddler nepieciešama vidējā-of-the-nakts aprūpe, bet vēl nav pusaudžu ar atbilstošu attieksmi, tad pamatskolas vecuma bērnu, lielākoties, ir pilns ar jautrību, mīlestību un iegriba. Ja jums ir meita, kas šajā vecuma kategorijā, ir pienācis laiks, lai viņa ir guļamistaba, kas atspoguļo viņas statusu “nav bērnu vairs,” taču joprojām saglabā nevainību bērnības. Šeit ir divpadsmit idejas dekorēšanai guļamistaba, kas saviļņos jebkuru maza meitene, sākot ar šo adorable telpu no Chango & Co.

Iegūt laimīgu

Citrusy spilgti, pilns jautrs pieskaras, un gandrīz tropu savā sunshiny intensitāte, šeit ir super-krāsains istabu no Lucy and Company, kas izpaužas visu pareizi: gudrs tapetes, labi patika mīkstās rotaļlietas, jautrs mest segu, ka saites krāsu shēmu kopā , un vairāk jautri skar romiešu ēnā, retro sudraba grāmatu skapis, un stikla lampām. Bet tas ir laima zaļš, saulains dzeltena, un fuksijas rozā palete, kas nozog parādīt. Ir grūti atrast labāku krāsu kombinācija maza meitene guļamistaba.

Neaizmirstiet griestiem

Jūs varat krāsas griestiem jebkurā guļamistabā, protams, bet tas ir īpaši jautri pieskarties bērna guļamistabā. Šī meitene istaba, atrasti JWS interjerā ir diezgan telpa piepildīta ar lielu skar, piemēram, lustra, karājas krēsls un pinkains paklājs, bet tas ir cirks, telšu svītras uz griestiem, kas kick up iegriba.

Koplietošanas Guļamistabas padomi

Ja jums ir mazi meitas koplietošanu guļamistaba, dod katram ko darīt un kā, ka telpa ir iekārtota, bet jābūt gatavam solim kā gala vārdu. Dažiem bērniem patīk personalizēt savu sekciju telpā; citi, piemēram, lai atbilstu. Tikai pārliecinieties, ka katrai meitenei ir platība uzglabāt viņai mīļākās mantas, un ir pietiekami daudz galda vietas, gan darīt mājasdarbu, tajā pašā laikā. Šis burvīgais telpa no Finnian Moon Interiors izmanto mierīgu paleti zaļā, zilā, un mīksti pelēks.

Krāsains nav Mean Pink

Daudz bērni vēlas varavīksnes spilgti guļamistaba, un kāpēc gan ne? Ja jūsu meita mīl krāsu, bet ne vienmēr viss rozā, saglabāt grīdas, mēbeles un sienas (izņemot varbūt vienu akcentu sienas) neitrāla, un tad doties savvaļā uz gultas, mazo mēbeles un aksesuāri. Traks spilgts akcents sienas ir vēl viens fun touch, kas darbojas bērna telpā, bet ir pārāk daudz, lai guļamistabā. Šis burvīgais numurs tika atrasti Amatniecības-O-Maniac.

Nodrošināt pētījumu zona

Jūsu meitas nakts mājasdarbu uzdevumus augs labi kopā ar viņu. Katrs skolas vecuma bērnam nepieciešams galds uz studiju laiku. Vienkāršs galda fasādi ar lielu dēļa šeit redzams ir lieliska vieta pētījumā. Bet kas padara šo istabu īpašu, ir glītu sienas dekoru, un tas ir nieks dublikātu. Vienkārši aizpildiet telpā virs galvgalī krāsains un lieliski rakstainu fonu. Tas ir viegli DIY, un jūs, iespējams, nepieciešams tikai viens papīra rulli.

Stick ar Mēbeļu pamati

Ja jums ir budžets, kas ļauj jaunas mēbeles, ik pēc pāris gadiem, jūs vēlaties izvēlēties guļamistabas komplektu, kas aug ar savu meitu. Telpa šeit redzams ir apburošs, tagad-kāda jauna meitene nebūtu mīlestība visi polka punktiņi un brīnišķīgu suns plakātu? Pamata balts mēbeles nebūs problēmu apstrādi nobriedušāks palete, gultasveļa un piederumi, kad pusaudžu gados ierodas.

Budžeta Glāsti

Vai jūsu meita ir princešu gaumi, bet jūsu budžets ir nedaudz mazāk dižens? Neraizējieties, jūs varat viegli pievienot skaistos pieskaras bez izdevumiem laimi. Veikt galu no šajā telpā atrodas uz C Magazine, un rotā vienkāršu divstāvu gulta ar daudz krāsains pušķi. Pēc tam pievienojiet kolekciju jautrības un krāsains mest spilveni, un pēc tam pakārt spalvu boa uz sienas. Voila, guļamistaba ir gatavs jūsu maz princese, un jūsu bankas konts joprojām ir neskarts.

Use Grown-Up Color

There’s no denying that many little girls love all things pink, but that doesn’t mean a girl’s room has to look like a bubblegum factory. The bedroom from Steele Street Studios shown here demonstrates how well neutrals can work in a girl’s bedroom. The wonderful lighting fixture, fun pennant banner, and polka dot bedding add just enough whimsy to space, yet the overall look is rather sophisticated.

Little Princess

Are Ariel, Cinderella and Belle your daughter’s best friends? Does she love every Disney princess and dream of arriving at a ball in a pumpkin carriage of her own? She’s not alone—the many princesses of Disney have been loved through several generations of girls. What better way to decorate her room than with a full-wall mural of her favorite animated characters? You can hire a muralist to create a one-of-a-kind design, or buy a wallpaper mural that is easy to apply on your own.

DIY Whimsy

Here’s another room that would thrill just about any little girl, but isn’t going to break your budget. The pretty floral bedding, shelves filled with well-loved dolls and stuffed animals, and the appealing color scheme all add to the scene, but it’s the paper pompom flowers up on the ceiling and the faux butterflies streaming across the wall and the windows that turn the space into a wow. If you don’t want to buy similar paper pretties, it’s easy enough to make your own. Check out these directions for DIY paper flowers and washi tape butterflies.

Heading Towards the Teens

One of the most popular color schemes for a preteen girl’s bedroom is pink, white, and black. Take one look at the room shown here, and you’ll see why: it’s the perfect blend of sophistication, innocence, and quirkiness. Stick with black and white on the flooring and the furniture, and you can easily change the theme if your daughter eventually decides she’s too old for pink.

You may also like