Skip to main content

Red Guļamistabas padomus un konsultācijas

Red Guļamistabas padomus un konsultācijas

Sarkanā ir silts, dinamiskas krāsas bieži domāja par brīvdienu sezonā. Šī krāsa iespēja var būt pārāk drosmīgs vieniem un parasti aizstāj tās krāsu brālēniem-dzeltenā un oranžā krāsā. Tomēr, tas ir skaists krāsu alternatīva guļamistabas, jo īpaši tad, ja krāsu shēma tiek plānotas un izmanto ar neitrālu vai krāsu papildina. Vai jūs plānojat izmantot sarkano kā savu galveno krāsu izvēle, piemēram, šo dinamisko guļamistaba projektējis DKOR Interjeri Inc.- vai kā akcents krāsu; šeit ir dažas lielas idejas un fotogrāfijas, lai palīdzētu jums izlemt.

Kā lietot Red ar Gray

 Kā lietot Sarkana ar pelēku krāsu uz Guļamistaba

Sarkanā un pelēks strādā labi kopā; piemēram, šajā jautri, moderna guļamistaba projektējis Savio un Rupa Iekšlietu koncepcijas. Izmantojot pelēkas kā vispārējo krāsu risinājums ar akcentiem sarkanu visā piebilst tieši tik daudz siltumu un pizzazz lai saglabātu dizaina interesantu un labi sabalansēts. Šīs krāsas akcentiem var iekļaut mest spilveni, lampas, mākslas darbu, vai apgabalā paklājs.

Sarkanā un melnā guļamistaba variants

 Sarkanā un melnā guļamistaba variants

Sarkanā un melnā ir tradicionāls krāsu kombinācijas, kas mums atgādina klasisko sacīkšu automašīnu un 1950 pusdienām. Šī krāsu kombinācija ir populārs Art Deco laikmets, kas piedāvā tīrus, pulēta apdari produktiem, mākslas darbu, un interjeru laikā. Viena alternatīva par to, kā pievienot šo krāsu duetu kopā ir izmantot mājienu sarkano un melns, kopā ar citiem neitrālas krāsas. Šī krāsu shēma ir ideāls vairāk vīrišķīgu izskatu, piemēram, šo mūsdienu guļamistaba projektējis Busybee Design.

Red Wallpaper Idea

 Guļamistaba ar Red Wallpaper Idea

Sarkans var izmantot, lai izveidotu kontaktpunktu vai akcenta sienas savā guļamistabā, lai pievienotu ilūziju par telpu vai foreshortening, kas padara nepāra izmēra numurs parādās samērīgs. Wallpaper ir lieliska alternatīva par akcentu sienas; piemēram, šo tradicionālo guļamistaba projektējis Vahallan dokumentos, kas izmanto divu veidu pasūtījuma rakstainu tapešu katedrāles un Burlington sakārtoti unikālu dizainu. Tātad ne zaudēt ietekmi šī akcentu sienas; dizainers pievienoja dažas akcents spilveni, kuras bilance krāsu shēmu un vispārējo dizainu.

Red Gultas Idea

guļamistaba ar Red Gultas veļa Idea

Vēl viena alternatīva pievienojot sarkano krāsu, lai jūsu guļamistaba, ir no gultas. Slampāt krāsu uz gultas ir lielisks veids, kā pievienot mazliet pop, lai telpā, kas ietvēra neitrālos toņos. Labs piemērs šī ideja ir šajā eklektiski guļamistabā projektējis Fiorella Design, kas izmanto sarkano pārklājs, spilveni un jautri akcentu spilvens radīt dzīvīgu un rāms guļamistaba.

Sarkans, melns un balts Guļamistabas Idea

 Sarkans, melns un balts Guļamistabas Idea

Klasiskā melnā, baltā un sarkanā krāsu shēmu ietvaros gultas un akcentu sienas tiek sadalīti ar smilškrāsas zamšādas gultas un smilškrāsas sienas krāsu. Šī fun dizains ar Busybee Dizains ir smalks un vienkāršs risinājums, kā padarīt garš, neērts izmēra guļamistaba izskatās silts un mājīgs.

Red galvgaļu Idea

 Red galvgaļu Idea

Bez tam, izmantojot sarkanu ietvaros akcentu sienas; otra alternatīva ir izmantot sarkanā ietvaros mēbelēm vai galvgali, piemēram, šī jaukā guļamistaba projektējis Terrat Elms Interjera dizains. Ciets sarkans galvgalim, var izmantot, vai, ja jūs vēlaties pievienot mazliet mājienu sarkano lietošanai, svītrainu vai rakstu dizainu. Ja jūs nolemjat izmantot headboard tādā krāsā, kas nav neitrāla ēnā, jums ir jābūt uzmanīgiem, kā jūs piederumi jūsu gultas un telpu nākotnē; jo jūs tikai par dažiem krāsas vai kombinācijas.

Franču iedvesmots Guļamistaba Izmantojot Red

 Franču iedvesmots Guļamistaba Izmantojot Red

Šī hip maz meitenes guļamistaba dizains ar Warline gleznošana Ltd ir lieliska ideja par to, kā izmantot sarkanā un baltā kopā, lai izveidotu modernu dizainu, kas augs ar savu bērnu. Unikāla un mūsdienu franču lauku stilā, kas izmanto jautru fonu dizains, sarkans headboard, aizkari un dzīvīgu akcentu, lai izveidotu perfektu istabu maza meitene, teen, vai viesiem.

You may also like