Skip to main content

Guļamistabas Paint Color Idejas: Kāda ir Tava krāsa Personības?

Vai esat ievērojuši, cik krāsas var ietekmēt jūsu garastāvokli? Apsverot guļamistaba krāsu idejas, tiesības guļamistaba krāsojuma izvēle būs milzīga atšķirība, kā jūs jūtaties.

Slavenais psihoterapeits Karls Jungs celmlauzis krāsu psiholoģiju. Viņš bija ieinteresēts krāsās “īpašībām un nozīmēm, un ticēja, ka krāsains māksla bija potenciālu kā instrumentu psihoterapiju.

Kaut arī pastāv noteikumi par to, kādas krāsas ir vislabāk guļamistaba, katram cilvēkam ir savas vēlmes un gaumi. Jums var pievilkt negaidītu krāsu, kas ir īpašības jums ir nepieciešams vairāk savā dzīvē. Aizmirstiet tradicionālos noteikumus. Izvēlieties krāsu, kas jums patīk un krāsu jūsu guļamistaba sienas, griestu, apdare, mēbeles, vai viss, kas padara jūs laimīgs.

Guļamistabas Krāsas Idejas un metodes

Glezna Jūsu guļamistaba ir lēts veids, lai personalizētu jūsu guļamistaba stilu. Lai maksimizētu jūsu guļamistaba krāsu dizainu, krāsu vairāk nekā tikai sienām. Jūs varat nokrāsot jebkuru vietu no guļamistabas griestiem līdz grīdai. Šeit ir dažas Dekorēšanas idejas, kas izmanto krāsas, lai jūsu guļamistaba uz nākamo līmeni:

Sienas Cilnis

Ja jūs sajūta piedzīvojumu, pievienot dziļums pie sienas, pievienojot sienas veidnēs taisnstūra vai kvadrātveida formas pirms krāsošanas. Sienas formēšanas piebilst unikālu trīsdimensiju efektu jūsu guļamistaba. Par Turpretim izvēlēties citu krāsojuma par cilnis.

Stripes un raksti

Par dramatisko efektu, mēģiniet krāsošanas svītra vai vairākas uz jūsu sienām. Stripes nav jābūt vienāda vai vienmēr vertikāli. Svītru var darboties horizontāli vai in modelis.

Metāliska Wall Paint

Ja jūsu istaba ir dabiski tumša, metāla krāsas pievieno siltu mirdzumu jūsu sienām. Tās prasa vairākas mēteļi piemērojams, bet ir vērts gala efektu. Jūs varat atrast viegli izmantot metāla krāsas dažādās krāsās. Sienas attēlā zemāk ir krāsots metāla tērauda krāsojuma.

Krāsas griestiem

Glezna jūsu guļamistabas griestiem var izveidot daudz vizuālo interesi. Par drosmīgu izskatu, nokrāsot savu gultu s galvgali sienas kā nepārtrauktu līniju, kas veic līdz griestiem, veidojot baldahīns efektu, piemēram, attēlu zemāk, vai pievienot svītras uz griestiem, piemēram, melnā un baltā guļamistaba zemāk.

Apgaismojums Effect

Vienkārša DIY projektu, kas padara liela ietekme krāsotu guļamistabā ir sienas slēdzi. Dimmeri ir lēti un palīdzēt izveidot pareizo apgaismojumu, lai uzlabotu garastāvokli. Spēja gaišāku vai aptumšot telpu pēc pieprasījuma ir īpaši noderīgi, ja esat krāsotas savu istabu sienas treknrakstā krāsas.

Kas Guļamistabas Paint Colors saka par jums

Paskaties zem krāsas un izvēlēties savu mīļāko. Mēs ejam, lai apskatīt to, ko jūsu krāsu izvēle stāsta par savu personību vai to, ko jums var būt nepieciešams vairāk savā dzīvē.

pelēks

Ja jūs izvēlējāties pelēkas kā savu favorītu, kas jums patīk minimālisma dizainu un jaunākajām augsto tehnoloģiju sīkrīkiem. Tu esi smagi strādā un ir nepieciešams guļamistabā, kur jūs varat uzlādēt. Par laimi, pelēks ir ne tikai top mūsdienu krāsas krāsu toni no brīža, pelēkās sienas nomierinošas un mierīgs.

dzeltens

Ja jūs pievilkt dzeltena, jūs perfectionist un sapņotājs. Ļoti intelektuālo, jums ir lieliska prātu abstraktām tēmām un biznesā. Tu esi ļoti populārs un likt cilvēkiem justies brīvi savā uzņēmumā. Izvēloties dzeltens saka, jums ir nepieciešams, lai dotu sev vairāk laika atpūsties, domāt un sapņot.

Ja neesat pārliecināts par gleznošanu visu jūsu guļamistaba spilgti dzeltena, izmēģiniet šos padomus:

  • nokrāsot tikai vienu sienu dzeltenais
  • Iet uz zeltu, lai izveidotu bagātīgu, aicinot guļamistaba
  • Izmantot dzeltena kā akcents krāsu pakaišiem vai piederumiem

apelsīns

Orange mīļotājiem ir ļoti sabiedriski un bezbailīgs. Jums patīk piedzīvojumu, ceļojumu un satikt cilvēkus. Orange guļamistabas sienas ir siltas un izmantot entuziasms. Tas ir viens no top krāsu izvēle mūsdienu dizains. Ja jūs vērsta uz apelsīnu, ir pienācis laiks, lai pievienotu jautrāku savu dzīvi (un guļamistaba sienas).

zils

Blue var būt dažādos krāsu toņos, bet lielākā daļa zili cienītājiem ir kaut kas kopīgs: nepieciešamība mieru un harmoniju. Ja jūs izvēlējāties zila, tu esi lojāls, ir mūža draugu un kā rutīnas. Blue fani parasti izvēlas vietu, kas ir tīrs un kārtīgs, tāpēc pārliecinieties, ka ne tikai krāsojat sienas, bet arī pievienot nedaudz papildu krātuvi un organizāciju, lai jūsu guļamistaba. Jūs jūtaties kā mājās, un atpūtās mierīgā nepārblīvēta zilā guļamistabā.

mokas kafija

Izvēloties Mocha nozīmē, ka jūs uz leju, uz zemi, un godīgi. Uzticams un pārliecināti, cilvēki ir vērsta uz jūsu patiesu sevis. Jūs novērtēsiet vienkāršas luksusa dzīvi un mīlestību Dekorēšanas jūsu mājās. Tiek vērsta uz krāsu mokas var stāstīt, ka jums ir nepieciešams, lai palēninātu un baudīt vairāk laika dabā.

melns

Ja melnais ir jūsu krāsu izvēle, tu esi noslēpumaina un tveicīgs. Prestige un jauda ir svarīgi, lai jums. Tu esi spēcīga, neatkarīga un kontroli. Cilvēki, kuri ir piesaistīti pie melnā mīlas privātumu – melns ir ideāls krāsu aizsargātajā, intīmo telpu jūsu guļamistaba. Ja jūs izvēlējāties melna, pajautājiet sev, ja jums ir nepieciešams, lai uzstādītu vairāk robežas jūsu personīgo un darba attiecībās sajust balstīts un kontroli.

zaļš

Ja zaļā bija jūsu krāsu izvēle, jūs viegli iztikt ar to, pacientu un izvairīties no drāma. Zaļā tiek uzskatīta par visvairāk relaksējoša krāsu. Ir daudz zaļo nokrāsu pieejami, no kuriem visi var radīt stresa brīvu vidi. Vai jūsu dzīvi mazliet haotisks pēdējā laikā? Tas var būt iemesls, jūs esat izvēlējies zaļā krāsā. Pieņemiet to un rada mierīgu, Zen guļamistaba.

Ja arī jūs vēlaties videi zaļā istaba, izvēlēties interjera krāsām, kas ir ar zemu GOS un ķīmisko bezmaksas.

Izmantojot krāsu terapija savā guļamistabā ir tikpat vienkārša kā krāsošanas sienas. Ja jūs apsverat treknrakstā krāsas un vēlas, lai atvieglotu uz lietām, sāciet mazs. Paint vienu sienu, pievieno svītras vai izmantot izvēlēto krāsu kā savu akcenta krāsu. Dalīties ar mums, kādas krāsas personības jūs izvēlētos?

You may also like