Skip to main content

Krāšņs Guļamistabas krāsas izmēģināt šo Spring

Organiskie finsihes un auduma šo tropu guļamistaba koka un baltā, lai pilnīgi jaunā līmenī!

Mainot sezonas līdzi daudzajām priekšrocībām un pārvietojas no aukstākos mēnešus siltāku reizes uzskata, ka daudz vairāk īpašu. Jā, svinības Holiday Season varētu būt aiz muguras, bet tagad mēs varam baudīt pasaules ārpuses bez draping sevi slāni pēc slāņa! Svaigas zaļās lapas, spilgtākas rītos un saulaināks dienām pievienot jaunu krāsu iepriekš blāvi pasaulē, un jūs varat darīt to pašu ar savu guļamistabām, kā arī! Tas ir labi, tas ir apskatīt populārākajiem un moderns guļamistaba krāsas sezonas un tie kalpotu jums labi par pārējo 2019, kā arī. No viegli un nepietiekami, lai izņēmuma un šiks, tas ir vizuāls baudījums, ka jūs negribētu palaist garām.

Par labāko guļamistaba krāsas , lai tuvāko mēnešu laikā ietver brīnišķīgu kombināciju nokrāsas, ka ikviens varētu baudīt. Tur ir kaut kas tur tiem, kuri vēlas tikai “trendiest ‘atlasi un arī lieliska iespēja tiem, kas vēlas iet uz leju mūžīgu ceļu. Be tas rāms un adapatable vai sensacionālu un stilīgs, šie guļamistaba krāsas nebūs disspoint jums vienu bitu.

Coral tās Brilliant Best

Pantone ir krāsa gada ir redzējuši daudzi homeowners steidzās apkārt, lai atrastu iedvesmu, kas ļautu tiem pievienot koraļļus, lai savās mājās. Viena no labākajām vietām, lai to paveiktu, ir guļamistaba un jums ir daudz iespēju šeit, lai izvēlētos no. Ja jūs vēlaties liels slampāt koraļļu neitrālā guļamistabā, tad akcents sienas ir neapstrīdams karalis. Bet tie, kuri apprecējās ar krāsu var izmantot mest spilveni, akcenti un gultas, lai iegūtu darbu izdarīt bez pilnībā apņemoties to.

Atrast toni koraļļu vai persiku, kas jums patīk

Elegants un moderns veids, kā pievienot koraļļus un toņos rozā ar mūsdienu guļamistaba

Majestāte Purple atklāta!

Mēs vienmēr esam mīlējuši violeta, un to izmanto pat mazākais veidos padara lielu atšķirību interjeru gandrīz acumirklī. Purple jūtas elegants un majestātisks, un tas rada arī gaisa izsmalcinātība pat visvairāk eklektisma guļamistabā. Šogad atkārtoti atklāt burvību purpura atkal un to izdarīt, izmantojot to kopā ar baltu, lai nodrošinātu, ka tas izceļas vizuāli. Purple pārklāji, gultas vai pat dekora papildinājumi ir viegli atrast, un krasošana nekad nav pārāk tālu!

Mūsdienu guļamistaba baltā un purpura ir pārpilns showstopper

Chic Kalifornijas guļamistaba toņos purpursarkana ar spoža apgaismojumu

Pārsteidzoša guļamistaba, kur griesti ir violeta!

Krāšņs moderna guļamistaba ar violetu galvgali sienu, aizkariem un izcili pops zils visapkārt

Lieliska Jewel toņi

Iet uz leju ceļu, kas ir mazliet atšķirīgs, daudz izcili un pilna žirgts šarmu šī gada pavasarī ar guļamistabu, kas ir drapēti jewel toņus. Jewel-tonēti dekors varētu nebūt viegli atrast, bet tie ir labākais risinājums tiem, kas vēlas izmantot šo gaišāku ceļu. Ja jūsu guļamistaba ir neitrāls fons, tad pievienojot dārgakmens toņos akcentiem kļūst vēl vieglāk. Mest spilveni majestātisks violeta, smaragda zaļas vai lieliski rubīna sarkanā nodrošinātu, ka jums nav pieturēties pie šīm krāsām ilgtermiņā, un tie var mijmaina ātri, bez costing jums laimi.

Ir grūti palaist garām krāsu šajā guļamistabā

Izmantojiet dekors pievienot dārgakmens tonēti skaistumu uz guļamistabu

Izmantojiet gultas ievadīs jewel toņus guļamistabā šajā sezonā

Rāmums White un Wood

Koka un baltā guļamistabas karstā tendence, ka mēs jau kopīgi ar jums, un tas ir viens krāsu shēma, kas ir saistīta ar augšgalā tendenču Diagramma visa gada garumā. Ja jums ir citas krāsas telpā veidā akcentiem, vienkārši novirzīt tos ārā un izveidot fons baltā krāsā. Pārvietot prom no pelēkās pārdozēšanu pēdējos gados, un koncentrēties uz koka, nevis dot guļamistabā mājīgu un ērtu apelāciju. Laikam nēsā uz, pievienojot citas krāsas un akcentus atbilstoši mainīgajām tendencēm, būtu viegli un lēti.

Apstādījumi ārpus piebilst svaigumu šim guļamistabu baltā un koka

Ārkārtīgi pārpilns pieeja dekorēšana ar koksnes balto guļamistabā!

Custom DIY galvgalim guļamistaba ar balto un koka

Logu rāmji pievienot pieskārienu melnu rāms guļamistaba baltā un koka

You may also like