Skip to main content

5 sposobów, aby użyć małego-przestrzeni lustra

Spróbuj zawijanego lustro naprawdę dodać głębi przestrzeni, spróbuj dodać dwa lustra na sąsiednich ścianach. Stwarza to zainteresowanie geometrycznej, z wieloma stopniami refleksji. Więcej otaczające lusterka tylko dodać do skutku. Wraparound lusterka pracować w dowolnym stylu domu. Ale jak na zdjęciu powyżej pokazuje, wraparound lusterka powiązać również z bardzo teksturowanej mur. Teksturowane ściany dodaje oprocentowanie wizualne i kontrast przed eleganckim stylu lustrze. Korzystanie z luster jest jednym z najlepszych sposobów, aby niewielka przestrzeń wyglądają większe, ale nie trzeba się tam zatrzymać.

Czy masz małą przestrzeń człowiek chce wyglądać większe? Prostym sposobem na dodanie przestrzeni wizualnej do pokoju to, że klasyczne oszustwo: dodawanie lustro małą przestrzeń.

Dodanie lustro może dosłownie podwoić przestrzeń wizualnie. Ale zamiast instalowania lustra chcąc nie chcąc, istnieje kilka sposobów, aby korzystać z lusterek, które wyglądają stylowy jeszcze funkcjonalne. Od umieszczenie lustra w niekonwencjonalnych miejscach jak na suficie do korzystania segmentowane pełnym luster ściennych, luster te pomysły są świetne sposoby, aby dodać styl podczas dokonywania pokój wyglądają większe.

Rozszerz lustra w niekonwencjonalny sposób

Mając niewielką przestrzeń może oznaczać jakieś funkowe przestrzenie ścienne, jak dramatyczne mansardowy. W takich przypadkach można mieć lusterka wyciąć specjalnie, aby dopasować przestrzeń.

Korzyści z wprowadzenia lustro małej przestrzeni, takich jak ten w przestrzeni są dwojakie: To tworzy unikalny, funky wygląd, a to oznacza, że ​​o wiele bardziej lustro optycznie poszerzyć obszar. Jeśli chodzi o małe pokoje, to wszystko na temat korzystania każdy ostatni skrawek przestrzeni, a to sprawia, że ​​pomysł na pełne wykorzystanie tego pojęcia.

Umieścić lustra na suficie

Cechą charakterystyczną mniejszych pomieszczeń jest to, że nie może mieć dużo miejsca na ścianie, aby pracować. Co ty masz może zostać podjęta przez najbardziej cenione sztuki lub cenionych zdjęć. Więc jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, warto dodać lustro na suficie. Zdjęcie powyżej pokazuje, w jaki sposób może faktycznie otworzyć przestrzeń od góry.

Wgłębieniu lustro wygląda jak należy w projekcie. W przypadkach, w których zagłębione lustro nie jest to możliwe, na płaskiej lustro bez ramy, która wtapia się w otaczający sufitu.

Użyj pełnej ściany małej przestrzeni lustra

A potem jest stary gotowości ulubiony: lustro pełnej ściany. Są niezwykle skuteczne w ekspansji wizualnej, ponieważ dają wrażenie, że brakuje ścianę i patrząc w całym drugim pokoju.

Jednak nadal można ruszyć z pełnym ścianie małej przestrzeni lustra koncepcji. Jednym z popularnych wybór jest dodanie wzoru siatki, co daje lustro jakiś gładki geometrię. Dodanie awaryjną dotyk do lustra to również świetny sposób, aby go spersonalizować, jak na zdjęciu powyżej.

Użyj dużych, ramy luster

Aby przejść bardziej klasyczny, umieść duży, oprawione lustro na ścianie. Poprzez dodanie ramki do dużego lustra, można włączyć styl pokoju do samego lustra.

Na przykład, rustykalny przestrzeń może używać udzielenie lustro drewniane ramki. Przestrzeń przemysłowa może wykorzystywać ramę metalową. Nowoczesna przestrzeń można wykorzystać cienki, minimalistyczny ramkę. I artystyczną przestrzeń może użyć śmiało kolorowe rama lustra. Prosta rama pozwala na łatwe dostosowywanie na lustro małej przestrzeni.

Spróbuj lustro zawijanego

Aby naprawdę dodać głębi przestrzeni, spróbuj dodać dwa lustra na sąsiednich ścianach. Stwarza to zainteresowanie geometrycznej, z wieloma stopniami refleksji. Więcej otaczające lusterka tylko dodać do skutku.

Wraparound lusterka pracować w dowolnym stylu domu. Ale jak na zdjęciu powyżej pokazuje, wraparound lusterka powiązać również z bardzo teksturowanej mur. Teksturowane ściany dodaje oprocentowanie wizualne i kontrast przed eleganckim stylu lustrze.

Korzystanie z luster jest jednym z najlepszych sposobów, aby niewielka przestrzeń wyglądają większe, ale nie trzeba się tam zatrzymać.

You may also like