Skip to main content

Porady upiększyć każde pomieszczenie w domu

Jest tylko coś o pięknym pokoju, jak ten z Cortney bp Design, która sprawia nam nie chce wychodzić z domu. Oczywiście, nie jest to wielki wielki świat tam, ale gdy pojawi się w każdym pokoju swojego domu tylko w prawo, to jest naturalne, że czekamy na spędzeniu trochę czasu w domu. Wiele wyborów iść do tworzenia piękny dom, ale istnieje kilka porad i wskazówek, które pomogą Ci uzyskać jak najwięcej z każdego pomieszczenia w domu.

Trochę koloru, trochę tekstury, a nieco osobowości może sprawić ogromną różnicę w swoim domu. Oto niektóre z naszych ulubionych pomysłów, aby przekształcić przestrzeń bez większych kłopotów.

Skupić się na kolor

Choć jesteśmy wielkimi fanami neutralnych i bielone pokoi, coś o odrobiną odważnych kolorów sprawia, że ​​pokój czuć się jak to prosto z magazynu spreadu. Ten jasny sypialnia od projektanta wnętrz Angela Gonzalez jest proste i gustowne, ale wyskakuje żółty, niebieski, fioletowy i wziąć go do następnego poziomu. Z łazienki do pokoju dziennego, kolor jest łatwy w użyciu dodatek do każdego pomieszczenia w domu, i jeden, który pozwoli poczuć się natychmiast świeże i nowe.

Zastosowanie Lustra

Jeśli chcesz, aby Twój dom wyglądają większe, nie ma potrzeby, aby wezwać wykonawcę. Zdobienia z luster jest łatwym, piękny sposób, aby każdy pokój wydaje się większy, lżejszy i bardziej otwarty. Ten salon z Oh My Dear blog jest doskonałym przykładem tego, jak wiele lustra może rzeczywiście przyczynić. Umieścić duże lustro albo bezpośrednio po drugiej stronie lub po przekątnej z okna tak, że można go odbijają światło (zarówno naturalne jak i sztuczne, jeśli jesteś mało okien) i pozwolić, że pokój wydają się większe.

Dodaj akcesoria do każdego pokoju

Jednym z najprostszych sposobów, aby dodać piękno do Twojego domu jest eksperymentować z dodatkami i konstrukcja przodu przedmiotów. Ta świeża, nowoczesna łazienka z Instagram houseofjules użytkownik czuje całkowicie spójna i ułożyła, a mimo to nie jest bałagan, knickknacks jak stołku obok wanny i zieleni na zlewie sprawiają, że domowe. Kiedy zdobienia z dodatkami, należy rozważyć wypełnienie pustej przestrzeni w obiektach celowych sposobów-ciebie kochają i które przynoszą radość.

Posypać z zielenią

Zapytaj jakiegokolwiek projektanta wnętrz, a oni mówią, że jeden z najprostszych sposobów, aby upiększyć pokój jest dodanie lub kwieciste zieleni. Ta urocza koszyk bar od Słonecznego Kręgu Studio jest z klasą na własną rękę, ale wazon z eukaliptusa naprawdę ciągnie wygląd razem. Wypełnić puste zakamarki w domu z drzew wewnętrznych, sezonowych bukiety lub jakiś przyjazny dla portfela zieleni dać każdy pokój dotyk projektanta.

Embrace naturalnym świetle

Jeśli masz to, dumą. Naturalne światło jest pożądana z powodu: to sprawia, że ​​każdy pokój czuć uspokojenie i otwarte. Ta przestrzeń mieszkalną od pięknej Mess obejmuje okna sięgające od podłogi do sufitu, przez co czyni je centralny punkt pomieszczenia. Czy masz szczęście wystarczy, aby mieć mnóstwo naturalnego światła albo trzeba pracować z mniej niż idealny ekspozycji, nie zaniedbuj swoich okien. Znalezienie odpowiedniego zasłony lub odcieni dla pokoju można przekształcić wygląd natychmiast.

Nie bój się eksperymentować

Każdy piękny dom ma jedną wspólną cechę kreatywności. Każdy może wypełnić dom z meblami showroom, ale na naprawdę wspaniały przestrzeni, ważne jest, aby pozwolić wyobraźni przejąć inicjatywę. Ten jadalnia z Crystal Ann Wyposażenie rowów tradycji i wykorzystuje nowoczesne skórzaną loveseat dla siedzenia zamiast kompletem krzeseł.

Update Your Tile

W łazience lub kuchni, dachówka jest jednym z najważniejszych elementów spójnej konstrukcji. Jeśli chcesz dodać piękno do kuchni, urozmaicić swoje płytki. Ten niezwykły kuchnia z Studio McGee dysponuje perłowy metra płytki, które znajduje się atrakcyjnym odejście od standardowej taryfy. Skupiając się na elementach bazowych pokoju, jak podłogi, płytki lub farba kolor, kładzie podwaliny i pozwala reszta konstrukcji pomieszczenia świecić.

Dodaj Texture

Od dywaniki rzucać poduszki i przytulne koce, tkaniny pomóc zerwać pokój i dodać zainteresowanie wizualną (plus, który nie lubi czuć się super-miękkiej dywan pod stopami?). Ten salon z Przywracanie Dom ma wszystko kochamy o pięknej pokojowej zieleni, zróżnicowane oświetlenie, doskonale kuratorem meble, ale to nic, że marokańska inspirowane dywan obszar, który naprawdę zabiera go do następnego poziomu.

Zmniejszyć bałagan

Kochamy to nowoczesna kuchnia z Coco Kelly ze wspaniałej konstrukcji i wspaniałych akcesoriów, ale nawet jeśli kuchnia nie ma tego samego remontu od góry do dołu, szybkie czysty może przejść długą drogę. Liczniki tej kuchni są wolne od zbędnego bałaganu, który sprawia, że ​​wydają się większe i bardziej przytulne. W każdym pokoju w domu, znalezienie sposobów, aby ukryć lub pozbyć się niepotrzebnych rzeczy jest jednym z najlepszych sposobów, aby pomóc stworzyć poczucie piękna w swojej przestrzeni.