Skip to main content

Kreatywne sposoby wykorzystania Strip Lighting

oświetlenie Gazy stała się elementem naprawdę zabawne i twórcze w wielu miejscach. Natomiast oświetlenie taśma jest zwykle używany w szafach na światło przestrzeni blacie i innych tradycyjnych zastosowań, ludzie są coraz bardziej kreatywne z nim. Jest to również łatwiejsze niż kiedykolwiek, aby trzymać oświetlenie taśmy dosłownie wszędzie, dzięki elastycznych taśm LED, które przychodzą na rolkach.

Na początku, że wiele z tych opcji oświetleniowych pas łatwe laski są w różnych kolorach. Czy chcesz umieścić gdzieś niekonwencjonalny jak oświetlenie na suficie lub chcesz kolorowy Lekki design, oświetlenie pas jest doskonałym rozwiązaniem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak pracować z oświetleniem taśmy w niektórych stylowych sposobów.

Jako akcent sufitu

Jedno miejsce, nie może myśleć, aby umieścić tego typu oświetlenia jest aż na suficie. Ale zdjęcie powyżej pokazuje, jak można wykorzystać oświetlenie taśmy akcent warstwowych konstrukcji pod sufitem. Pomaga geometrię pop kosmicznej.

Jest to również dobry pomysł dla przestrzeni, które mogłyby wykorzystać relaksujący opcję lowlight, jak pomieszczeniach kina domowego lub sypialni. Tylko o oświetlenie taśmy pułapu pozwoliłoby na subtelny blask. Można też spróbować innego kolorze oświetlenie się bawić z nastroju.

Można również zobaczyć na zdjęciu powyżej, jak również rozebrać oświetlenie pasuje wokół bardziej skomplikowanych opraw oświetleniowych. To faktycznie działa jako akcent do żyrandola.

pod schodami

Umieszczenie oświetlenia liniowego pod schodami jest tak stylowy jak to działa. widać na zdjęciu powyżej, jak niektóre dodaje oświetlenie stwarza przyjemną poświatę od wewnątrz schodach. I ten pomysł działa pod stałych kroków zarówno przezroczyste i.

Jeśli chcesz bardziej twórczy, przestrzeń artystyczną, można rozważyć robi ten sam styl z kolorowymi światłami Gazy. Można nawet zrobić światła taśmy dopasować kolor akcent w przestrzeni. Czy naprawdę je imprezę, można użyć światła taśmy, które zmieniają kolor.

Pomysł ten działa w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Można również rozważyć uzyskanie twórczy z odkrytymi pomysłów oświetleniowych pas. Można umieścić go pod barierki wzdłuż chodników lub na świeżym powietrzu. Czuć się swobodnie bawić się z nim na prawdziwie dostosowane przestrzeni.

Wewnątrz wyświetlacza regałów

Innym zastosowaniem jest to funkcjonalne, jak to stylowy jest umieszczenie go w wyświetlacz półki. Działa dobrze z półkami w zestawie, jak widać na zdjęciu powyżej. Problem z półek ustawionych w to, że może być trudno dostać światło w tych przestrzeniach. Opcja ta ułatwia podświetlany elementy w półkach standout tym bardziej.

To świetna opcja dla jeśli dużo podróżujesz lub zbieranie zrobić, więc masz wiele unikalnych i ciekawych elementów. Można nawet spróbować kolorowych świateł pasek w wyświetlaczu regałów jeśli chcesz bardziej niekonwencjonalne miejsca.

oświetlenie pod szafkami pas

Zazwyczaj zobaczyć oświetlenie szafek taśmy pod górę, ale spróbuj umieścić je pod szafkami przez podłogę do unikalnego spojrzenia na ten trend. widać na zdjęciu powyżej, jak niektóre miękkie światło dodaje zabawa akcent przestrzeni.

Ten pomysł może pracować również w jasnych kolorach neutralnych miejscach. Miękkie żółte oświetlenie dodaje odrobinę koloru, przestrzeni i nie ma żadnych innych dużych kolorowych elementów konkurować z oświetleniem. Jeśli było wyłączyć światła pod sufitem, styl, jak to również zrobić za subtelne oświetlenie, zwłaszcza w przestrzeni łazienki.