Skip to main content

Przestrzenie medytacji, która zainspiruje Państwa do tworzenia własnych

W domu zawsze powinien być miejscem spokojnych, kojących uczuć, oazą w środku zgiełku świata. Otaczać się przedmiotami, których kochasz, kolorach, które sprawiają, że czujesz się błogie i rodzinnych zdjęć, które przywróci dobre wspomnienia.

Ale co, jeśli uchylenie specjalny kącik lub nawet pokój w swoim domu, który został całkowicie poświęcony banishing stresujące emocje? Medytacja jest doskonałym sposobem, aby to osiągnąć, poprzez skupienie, oddech i wyczyścić umysł. Twoja praktyka medytacji można poprawić poprzez pocieszających otoczenia i przemyślanymi detalami, które można osiągnąć w swoim własnym domu, bez konieczności przechodzenia do studia.

Oto 10 obowiązuje medytacyjne, że będzie Pan mówiąc  Namaste  w żadnym momencie.

Embrace Minimal Wnętrz

Jeśli chodzi o przestrzeń do medytacji, często mniej znaczy więcej, sprawdzone przez ten zakątek opisywany na stronie wnętrze stylista Jason Granta. Dla własnej przestrzeni, zawierają proste poduszek, mały stołek i teksturowane obszar dywan, i jesteś gotowy, aby medytować bez fanaberii, ale elegancki, przestrzeń.

Spotlight twojej osobowości

Przez przestrzeń medytacja czuć się dobrze, to musi się czuć jak ty, prawda? Można dostać naprawdę wygodne, gdy masz tkane w kawałkach, które mają znaczenie dla ciebie, jak radosnym posągu Buddy, ciepłym kocem rzutów i kolorowych dywanów, która jest co przestrzeń i styl życia trener projekt Kelly Anderson zrobił tutaj. Ona również wynalazkiem przekształca miejsce na szczycie schodów do narożnika medytacji, a ona dzieli się wskazówkami w blogu.

Wybierz delikatnych kolorach

Chociaż jasne, wyraziste kolory mogą być zabawa, coś o szepczący, pastelowych barwach, który jest jakże kojące. Nawet jeśli twoje oczy prawdopodobnie zostanie zamknięty podczas medytacji, ważne jest, aby pociesza w przestrzeni tak szybko, jak można usiąść. Sofia od @sofiaparapluie bez wątpienia czuje się swobodnie, kiedy medytuje w tym uroczym zakątku domu. Miej oczy na poduszkach pastel medytacji i innych akcesoriów przy projektowaniu własnej przestrzeni.

Take Your Meditation Przestrzeń Outdoors

To ma sens, aby podjąć praktykę medytacji na zewnątrz, gdzie można rozkoszować się dźwiękami ptaków śpiew i wiatr wieje przez drzewa. Można zaprojektować go jednak chcesz (tylko pamiętaj, aby to wodoodporny, outdoor przyjazne kawałki i materiałów), można też przejść całą-out na popołudnie medytacji z przestrzeni, która jest wyposażonego z sennych tekstyliów, świece i starych kawałków, jak ten stworzony przez Sian Sian kocha.

Zrób to lekkie i jasne

Podczas medytacji, może czuć się dobrze mieć trochę światła słonecznego na skórę i wietrze wpadającym przez okno. Kiedy Tworząc swój róg medytacji, spróbuj umieścić ją obok okna, które jest co Alexandra z Vogue czy biust zrobił w swoim własnym domu. Ona stylu tego narożnika przy użyciu faux dywan, tkany pufa, małą drabinkę i medytacji musi-Wymagania, jak olejek i dyfuzor.

Naśladować profesjonalnym studio

Jeśli masz ulubionego studio gdzie chcesz medytować, można pożyczyć aspektów projektu tego studia i wprowadzają je do swojej przestrzeni. To profesjonalne studio, zdobyty przez Giulia od @mycitynotes, gabloty różowe Himalajów lamp solnych, mnóstwo poduszek medytacyjnych i podłogi z naturalnego drewna, rzeczy, które mogą być łatwo emulowane w domu.

Przemyśleć pokój

Prawdopodobnie masz, że jeden pokój z domu, że nie wiem, jak do dekoracji lub po prostu nie jest wystarczająco wykorzystywany jako den lub biura. Rozważyć przekształcenie go w pełnej skali przestrzeni medytacyjnej, jak ten, który Jessica Robinson z @jessicalouisephotos__ stworzył. Jest słodki i kojący w jasnych kolorach, poduszki, które są gotowe do zabrania w dowolnym momencie i znaczących obiektów pływających na półkach

Go All-Out czeskiej

Artystyczny wystrój naturalnie nadaje się do pomieszczeń medytacyjnych. Można wyciągnąć razem swoje najlepsze kawałki Bohemian skonstruować swój własny porywający róg medytacji, w tym fotelu wzrok, tribal włókienniczym i wzorzyste poduszki. Zainspirować tym stylu bohemy wonderland przez występnych Boheme.

Przytulny It Up

Trzeba mieć na swoją najbardziej komfortowo w swojej medytacji czasoprzestrzeni Po tym wszystkim, czasem siedząc ze skrzyżowanymi nogami, nie czuć dokładnie tak zrelaksowany jak można by pomyśleć. Oferują sobie miękkie miejsce do lądowania przez umieszczenie pluszowe poduszki, poduszki i koce w swojej przestrzeni. Twoja kanapa może nawet pełnić swojej siedzibie medytacji, widziana tutaj przez ten sympatyczny rogu należącego do Alanna Rose.

Tworzenie niefrasobliwe Feel

Przestrzeń medytacja może być tak proste, jak określający poduszkę (lub więcej dla znajomych) w ulubionym pokoju w domu, gdzie zawsze czuję spokój. Istotą medytacji jest usunąć stres ze swojego życia, więc nie tworzyć dodatkowego stresu, starając się doskonalić swoją przestrzeń do medytacji. Poduszki te, stworzone przez X Via Verano, siedzieć swobodnie w rustykalnym pokoju.