Skip to main content

Porady ekspertów na temat Jak urządzić Neutral Living Room

Baw się z neutralnych kolorach

Porady ekspertów na temat Jak urządzić Neutral Living Room

Pomyśl neutralnych kolorach są nudne? Nic nie może być dalej od prawdy. Neutral pokoje mogą być spokój i relaks tak, ale mogą być również zabawa, energiczny i pełen życia. Najważniejsze jest, aby używać różnych odcieni uzupełniających, mix materiałów i grać z wzorami -Tylko jak przy każdej innej palety.

Wzór i faktura

Kiedy zdobienia z neutralnej kolorystyce, to naprawdę ważne, aby przynieść wiele wzorów i faktur. Poprzez potrącenie szorstka miękka, błyszcząca z matowego i gruboziarnistych o gładkiej, to można stworzyć głębię i zainteresowanie, dzięki czemu pomieszczenie bardziej dynamiczny. Myśleć o użyciu tekstur, takich jak pościel, zamsz-tych, aksamity, dzianiny kablowych, owczych i więcej. Gdy chodzi o użyciu tekstur w neutralnym salonie, można prawie nigdy nie ma zbyt wiele. Wzory są podobne, że trzeba stworzyć jakiś kontrast, ale starają się trzymać z regularnych zasad mieszania wzorów.

Stworzyć relaksującą atmosferę

Jeśli chcesz stworzyć doskonały wypoczynek, neutralna kolorystyka może być droga. W tym świeżym jeszcze kojący pokój biorące na terenie posesji dochodowym, duża bielizna w kolorze przekrój wypełnia jeden róg i jest wzmocnione przez zbiór poduszkami. Zauważ, że poduszki są różne odcienie podobnych, lekkich neutralnych – wystarczy stworzyć małe zainteresowanie nie powodując bałagan wizualny. Chociaż nie jest to odcień niebieskiego wliczone jest wystarczająco miękki, że to brzmi jak neutralny (sprytny trik, które mogą być realizowane z niemal każdym pastelowym odcieniu). Obszar ciemnoszary dywan siedzi na fundamencie ciemnego drewna, tworząc trochę kontrastu, a ściany, zabiegi okna i akcesoria są różne odcienie kości słoniowej, beżu i kolor ciemnoszary. Razem tworzą one uspokajająco środowiska sprzyjającego odpoczynek i relaks.

Dodaj wyrafinowania z szarymi

Zaawansowanie jest łatwy do uzyskania przy zastosowaniu obojętnych tony. Na tym zdjęciu, działa szczególnie dobrze dzięki zastosowaniu pojedynczego szarości, który został zaakcentowany z luksusowych szczegóły. Od podłogi do sufitu zasłony, przycisk igłowania i powierzchnie odbijające przyczynić się do wyglądu luksusowy i tworzą atmosferę elegancji. Chociaż szary zwykło się traktować jako ponury i nudny, w ciągu ostatnich 10 lat lub tak postaw około szary uległy zmianie, a to obecnie gorący przejdź do pozycji neutralnej. Bardziej elegancki niż brązowy i bardziej wszechstronny niż kolor ciemnoszary, szary odcień jest elastyczny, że może działać w niemal każdym pomieszczeniu.

Zawierać detale architektoniczne

Jest więcej do zdobienia neutralnych pokoje niż tylko meble i ściany kolorów. Aby dodać zainteresowanie neutralnym pomieszczeniu myśleć o tym detale architektoniczne, takie jak belki stropowe, shiplap, boazerią, ozdobnymi kolumnami i nawet zwykłą ozdobną. Te rzeczy mogą mieć znaczący wpływ na pokoje, które są bez wielu kolorach. Pamiętaj również, że neutralny nie musi oznaczać biały. Destruktu belki drewniane w tym pomieszczeniu zapewnić pewien kontrast do all-biały wystrój podejmowania pokój wizualnie dynamiczne.

Stworzyć rodzinną atmosferę

Neutralny pokój dzienny może być bardzo znośny i przyjazne dla rodzin, o czym świadczy tu o salonie Sidra za. Jednym z powodów, w tym pomieszczeniu ze względu na wykorzystanie ciemniejszych neutralne, takie jak brązowy i czarny, oraz stosowanie wzorów. Tak wielu ludzi kojarzy neutralny z białym, a tam jeszcze sporo dyskusji na temat sposobu definiowania „neutralne”, jeśli chodzi o kolory, ale są one powszechnie uważane za te, które nie robią wygląd na kole barw. Więc neutralny salon może być biały, czarny szary lub odcienie brązu i kolor ciemnoszary. W przeciwieństwie do all-białym pokoju, w pokoju pełnym ciemnych neutralnych zachęca ludzi, aby usiąść i odpocząć bez obawy o coraz rzeczy brudne.

Tworzenie Luxe Look

Pomimo pewnych panujących poglądów, neutralny salon nie musi być nijakie. W rzeczywistości, wszystkie neutralne pokoje mogą być bardzo elegancki, a nawet efektowne. Pokój ten wykorzystuje kombinację elementów do tworzenia efektu. odlewnictwo Stosowanej na ścianach, przycisk igłowania na sofie, a stosowanie refleksyjnych powierzchniach takich jak szkło, lustra, chromu, srebra i wszystkie tworzą luksusową atmosferę. Tylko dlatego, że pokój ma neutralną paletę kolorów nie znaczy, że nie można mieć trochę blasku!

Make it Nowoczesny

Jeśli Twój styl zdobienia pochyla się ku nowoczesny lub współczesny, neutralna kolorystyka jest coś należy poważnie rozważyć. Czarny, biały beżowy, szary i bardzo dobrze nadają się do prostoty i współczesnej połowie wieku nowoczesnym wystrojem. Ale jak zawsze, należy pamiętać, aby zawierać różne tekstury i dźwięki, aby utrzymać go przed upadkiem płaska.

To tkwi w szczegółach

Neutral salony mogą być tak samo ciepłe, wygodne i przytulne, jak ich odpowiedniki bardziej kolorowe. Ale jeśli nie zwracać uwagę na drobne szczegóły, to ryzykujemy kończąc mdłe i nudne przestrzeni. Nawet jeśli ten pokój ma bardzo mało w niej subtelne szczegóły, takie jak ściany z teksturą fabularnego i springbok poduszki zapobiec jego nudne. Zachowuje swoją prostotę, ale nadal jest bardzo wygodne.

Komfort i ciepło

Każdy pokój neutralny, bez względu na to czy jest to jasny lub ciemny, potrzebuje trochę ciepła. Istnieje kilka sposobów, aby tego dokonać. Jednym z nich jest poprzez stosowanie delikatnych tkanin, które czują miłe w dotyku. Myśleć o użyciu aksamity, wełny, a nawet microsuedes chenilles. Innym jest poprzez zastosowanie neutralnych ciepłych podtekstem. Na przykład, jeśli twój neutralny szary jest wybór rozważyć coś z brązowych podtekstów zamiast niebieskiego podtekstem. I wreszcie, aby dodać ciepła, chcesz to niektóre odcienie drewna. Drewno dodaje głębi do dowolnego miejsca tak pop w niektórych tablicach bocznych drewnianych lub krzesła z drewnianymi nogami. Trochę może przejść długą drogę. Jednakże, jeśli drewno nie jest Twój styl ciepłe metali takich jak mosiądz i brąz może również pomóc dodać ciepła.