Skip to main content

5 tajomstvo pre Vytvorenie romantický Feng Shui Spálne

5 tajomstvo pre Vytvorenie romantický Feng Shui Spálne

Keď si myslíte, Feng Shui, môžu romantika nemusí byť prvá vec, ktorá príde na myseľ. princípy Feng Shui je predovšetkým o posilnenie svojej životný priestor – vrátane spálne. Prvky Feng Shui sú určené, aby sa na správnu energiu (alebo Chi’i) pre každú miestnosť v našom dome. Farby a prvky tejto praxe sa zameriavajú na mnohých oblastiach nášho života, vrátane rodinnej harmóniu, kreativitu a romantiky. Dobrou správou je, že môžete vytvoriť Feng Shui spálne s niekoľkých jednoduchých zmien.

Tu je návod, ako môže Feng Shui prvky vytvára romantickú a príjemnú atmosféru pre vašu spálňu.

1. Začnite s romantickým Feng Shui spálne farebnej schémy

Feng Shui farby určené na posilnenie láskyplné vzťahy doma sú, nie náhodou, že rovnakej farby, ktoré my už spájať s romantikou. Tradičné Feng Shui spálne farby sú červené, ružové a biele. Nie je to   praktické ozdobiť spálňu tak obmedzené palete farieb a, ale upokojujúce neutrálne paleta farieb s Feng Shui farebnými akcentmi je skvelý spôsob, ako začleniť. Tu je návod, ako používať tieto romantické farby v spálni dekor:

  • Zvoliť kresby s červenými alebo ružovými akcenty, aby posilnili svoje romantické spálne farebnú schému.
  • Pridajte niekoľko vankúše alebo luxusné hodiť do romantických farbách Feng Shui.
  • Sviečky môžu zlepšiť nielen svoju farebnosť, ale tiež pridať romantickú atmosféru.
  • Čerstvé kvety v červenej alebo ružovej sú obzvlášť výhodné pre dosiahnutie romantickú Chi’i (energia) vo vašej spálni.
  • Premýšľať nad rámec jednoduchej červené, ružové alebo biele Feng Shui palety farieb vo vašej spálni. Ak chcete vytvoriť harmóniu, môžete zvoliť odtiene, ktoré sa hodia farebnú schému, ako je broskyňa, hrdza alebo slonová kosť.

2. Pomocou Feng Shui romantické symboliku vo vašej spálni

K dispozícii je viac ako Feng Shui farby alebo nábytku umiestnenie. Keď príde do vašej spálne, tam sú vzory a symboly myšlienka zvýšiť romantickú energiu.

  • Dekorácie v pároch. Symbolika “dvojky” je Feng Shui spálne designu dôležité. Obrazov alebo figúrky labute, mandarínskej kačice, v pároch, je obzvlášť priaznivé.
  • Umelecké diela, ktorá evokuje lásku a vzťahy. Či už rám šťastné fotografie s vašou ďalších významných pre vaše steny, alebo zavesiť klasické umenie, ktoré líči láskyplné vzťahy, tento druh umenia múru je pre romantickú Feng Shui.
  • Vyhnúť umenia a výzdobu, ktorá naznačuje nepríjemné emócie alebo stratu.
  • Rodinné fotografie sú úžasné v ostatných častiach domu, ale nie sú považované za priaznivé pre romantické Feng Shui spálne – to je priestor pre romantické fotografií, ktoré podporujú váš vzťah.

3. Pridajte romantické spálni osvetlenie

Najromantickejšie izby sú relaxačné a osvetlenie je veľká časť toho. Každá izba potrebuje základné stropné osvetlenie pre čistenie, obliekanie a hľadanie vecí. Váš romantická spálňa osvetlenie je ďalšia vrstva svetla, ktorá určuje náladu pre svoju romantickú Feng Shui spálne.

Nočné osvetlenie môže pochádzať zo stolové lampy, svietnikov a kyvných ramien lámp, alebo visí prívesky nad svojimi nočnými stolíkmi. K dosiahnutiu romantickú atmosféru vďaka osvetlenie, vaše nočné svetla by mala byť stmievať a mäkký. Môžete pridať ďalšie romantické osvetlenie s LED sviečky, ktoré môžu byť predávané s časovačom a diaľkovým ovládačom, pre bezproblémovú náladovým osvetlením. Môžete tiež dať do chúlostivej reťazec svetiel vo vašej spálni pre absolútne romantický vzhľad, celoročne.

4. Vyberte si romantické a luxusné posteľná bielizeň

Vaše posteľná bielizeň sú najdôležitejším prvkom v romantickej spálni. Feng Shui element lásky je Earth – to znamená, že posteľná bielizeň v prírodných vlákien a neutrálnych farieb môže zvýšiť romantickú energie vo vašej spálni. Najromantickejšie posteľná bielizeň by malo cítiť romantické a luxusným na dotyk, a to aj v prípade, že nie sú drahé. Dokončiť svoj posteľná bielizeň súbor s projekčnou prikrývok a vankúšov vo farbách Feng Shui romantiky.

5. Feng Shui vaša spálňa s romantickým dekorom prízvuku

Nádherné tajomstvo prináša výhody Feng Shui do vášho domova je, že to funguje v každom zdobenie štýle. Váš prízvuk dekor nemusí byť Feng Shui tematikou, to môže byť v akomkoľvek štýle si vyberiete pre vašu spálňu. Váš cieľ pre dosiahnutie romantické spálni je vedome zvoliť každý kus dekor, a spýtajte sa sami seba, či to zlepší relaxačné a romantický štýl dúfate dosiahnuť pomocou Feng   Shui. Najromantickejšie spálne výzdoba vás pozýva k leňošeniu a odpočinku.

You may also like