Skip to main content

Nádherné Spálňa Colors vyskúšať túto jar

Organické finsihes a tkaniny vziať tropické spálne dreva a bielej na úplne novú úroveň!

Zmena obdobie prinášajú mnoho výhod a pohybujú sa od chladnejších mesiacov do teplejších časov toho názoru, že oveľa viac špeciálne. Áno, slávnosti prázdnin môže byť za nami, ale teraz sa môžeme tešiť na okolitý svet, bez toho, aby sami vešať vo vrstve po vrstve! Čerstvé zelené listy, jasnejšie ráno a slunnější dni pridať novú farbu do vopred tupé sveta a vy môžete urobiť to isté s vašej spálne, ako dobre! To je v poriadku, to je pohľad na najpopulárnejší a módne spálni farbách sezóny a mali by Vám dobre slúžiť po celý zvyšok roka 2019 rovnako. Z jednoduché a podhodnotené, aby výnimočná a elegantná, to je vizuálne potešenie, že by ste nechceli nechať ujsť.

Medzi najlepšie spálne farby pre najbližších mesiacoch patria nádherné kombináciu odtieňov, že každý by sa bavia. Existuje niečo, čo tam pre tých, ktorí chcú len, najmódnejšie ‘výber a tiež ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú ísť po ceste nadčasovú. Či už je to pokojný a adapatable alebo senzačné a štýlový, tieto farby spálňa nebude disspoint vám jeden bit.

Coral na svojom Brilliant Besta

Pantone Color of the Year zažil mnoho majiteľov domov pobehuje okolo nájsť inšpiráciu, ktorá by im umožnila pridať koralov do svojich domovov. Jeden z najlepších miest, ako to dosiahnuť, je spálňa a máte veľa možností tu z čoho vyberať. Ak chcete, veľké šplechnutie koralov v neutrálnej spálni, potom je prízvuk múr je nesporným kráľom. Ale tie menej ženatý s farbou použiť vankúše, akcenty a posteľná bielizeň na svoju prácu bez toho by sa zaviazať, že ju úplne.

Nájsť odtieň koralu alebo broskýň ktoré máte radi

Elegantný a moderný spôsob, ako pridať koralov a odtiene ružovej súčasnej spálne

Majesty of Purple odhalený!

Vždy sme milovali fialová a používať aj v tých najmenších spôsobov je veľký rozdiel do interiéru takmer okamžite. Fialové cíti elegantne a vznešene a prináša nádych prepracovanosti aj tým eklektické spálne. V tomto roku znovu objaviť čaro fialovej ešte raz a to tak používať spolu s bielou, aby sa zabezpečilo, že vyniká vizuálne. Fialové závesy, posteľná bielizeň alebo dokonca dekor doplnky sú ľahko k nájdeniu a lak nie je nikdy príliš ďaleko!

Súčasná spálne v bielej a fialovej je opulentné showstopper

Chic Californian izbu v odtieňoch fialovej s brilantnou osvetlenia

Štrajkujúci spálni, kde strop je tiež fialovej!

Nádherná moderná spálňa s fialovým peľasť steny, závesy a brilantné POPs modrého všade okolo

Ohromujúca Jewel Tones

Ísť po ceste, ktorá je trochu iný, oveľa žiarivejšia a plná temperamentný kúzlo tento rok na jar s spálňou, ktorá je zahalená do šperk tóny. Jewel-tónovaný dekor nemusí byť ľahké nájsť, ale oni sú tou najlepšou voľbou pre tých, ktorí chcú využiť túto jasnejšie cestu. Ak váš izba má neutrálne pozadie, potom sa pridá šperk-posilnil akcenty sa stáva ešte jednoduchšie. Hodiť vankúše v majestátne purpurovej, smaragdovo zelené alebo super rubínovej zabezpečiť, že nemusíte držať sa týchto farieb v dlhodobom horizonte, a môžu byť odložené rýchlo, bez vás to stálo šťastie.

Je neprehliadnuteľné farby v tejto spálni

Použitie výzdoba pridať drahokamy tónovaný krásu do spálne

Použitie lôžkoviny ohlasovať klenot tóny do spálne v tejto sezóne

Kľud bielej a dreva

Dreva a biele spálne sú horúcim trendom, ktorý sme už zdieľaná s vami, a to je jeden farebnú schému, ktoré je viazané na sedieť na vrchole trendov tabuľka bola po celý rok. Ak máte iné farby v miestnosti vo forme akcenty, len presunúť von a vytvoriť zázemie v bielej farbe. Odklon od šedej predávkovania niekoľkých posledných rokov a sústrediť sa na drevo namiesto dať spálne príjemné a pohodlné odvolanie. Postupom času nosia na, pridanie ďalších farieb a akcentuje v súlade s meniace sa trendy by bolo jednoduché a lacné.

Zeleň mimo dodáva sviežosť tohto spálňu v bielej a dreva

Mimoriadne bohatý prístup ku zdobenie dreva v bielej spálni!

Custom DIY čelo pre spálňu v bielej a dreva

Okenné rámy pridať dotyk čierne pokojné spálňu v bielej a dreva

You may also like