Skip to main content

Spálňa farby farby Myšlienky: Aká je vaša farba osobnosť?

Všimli ste si, ako sa farba môže ovplyvniť náladu? Pri zvažovaní spálne maľovať nápady, bude správna voľba farieb spálne farba mať obrovský rozdiel v tom, ako sa cítite.

Slávny psychoterapeut Carl Jung propagoval poňatie psychológie farieb. Zaujímal sa o vlastnostiach a významov farbách a veril, že farebné umenie má potenciál ako nástroj pre psychoterapiu.

Aj keď existujú pravidlá, aké farby sú najlepšie pre spálne, každá osoba má svoje vlastné preferencie a vkus. Môžete byť priťahované k nečakaným farby, ktorý má vlastnosti, ktoré potrebujete viac vo svojom živote. Zabudnite na tradičné pravidlá. Vyberte si farbu, ktorú milujete a maľovať svoje spálne stien, stropu, obloženie, nábytok, alebo niečo, čo vám robí radosť.

Spálňa maliarske Myšlienky a techniky

Maľovanie vašej spálni je lacný spôsob, ako prispôsobiť vaša spálňa štýl. Maximalizovať svoje spálne náteru konštrukcie, farba viac než len múry. Môžete maľovať akékoľvek miesto zo spálne stropu k podlahe. Tu sú niektoré nápady zdobenie, ktoré používajú farby, aby vaša spálňa na ďalšiu úroveň:

Wall Liatie

Ak máte pocit, dobrodružný, pridať hĺbku do steny pripojením stenou tvarové v obdĺžnikových alebo štvorcových tvarov pred lakovaním. Stena liatie dodáva jedinečný trojrozmerný efekt vašej spálni. Kontrast, zvoliť inú farbu laku na tvarovanie.

Pruhy a vzory

Pre dramatický efekt, skúste maľovať pruh alebo niekoľko na stenách. Stripes nemusí byť jednotná alebo vždy vo zvislej polohe. Pruh môže bežať vodorovne alebo vo vzore.

Metalická farba na steny

Ak je váš izba je prirodzene tmavo kovovej farby pridajte teplé lesk na stenách. Vyžadujú niekoľko vrstiev aplikovať, ale stojí za výsledný efekt. Nájdete ľahko používať kovové farby na palete farieb. Stena v obrázku nižšie je maľovaný v metalickej farbe oceli laku.

maľovať strop

Maľovanie vašej spálne strop môže vytvoriť viac vizuálny záujem. Pre odvážne vzhľad, farba Čelo postele steny vašej posteli ako kontinuálny líniu, ktorá nesie až k stropu, tvoriace s nebesami účinok ako na obrázku nižšie, alebo pridať pruhy na strope, ako je čierna a biela spálne nižšie.

svetelný efekt

Jednoduchý DIY projekt, ktorý robí veľký dopad na maľovaným spálni je múr vypínača. Stmievače sú lacné a pomôže vytvoriť správne osvetlenie zvýšiť vašu náladu. Byť schopný zosvetliť alebo stmaviť izba na vyžiadanie je užitočné najmä v prípade, že ste namaľoval svoje spálni múru v odvážne farby.

Čo Spálňa Farebné prevedenie hovoria o vás

Pozrite sa na nižšie uvedených farieb a vybrať si svoje obľúbené. Ideme sa pozrieť na to, čo váš výber farieb hovorí o vašej osobnosti, alebo čo môžete potrebovať viac vo svojom živote.

šedá

Ak ste zvolili šedú ako obľúbené, páči sa vám minimalistickým dizajnom a najnovšími high-tech. Vy ste tvrdo pracuje a je potrebné ich spálne, kde si môžete dobiť. Našťastie, šedá je nielen najvyšší súčasná farba farebný odtieň okamihu, sivé steny sú upokojujúce a pohodové.

žltá

Ak ste priťahovaní k žltá, ste perfekcionista a rojko. Vysoko inteligentný, máte veľkú myseľ abstraktných tém a obchodu. Si veľmi charizmatický a aby sa ľudia cítili v pohode vo vašej firme. Výberom žltá hovorí, že je potrebné dať si viac času na odpočinok, premýšľať a snívať.

Ak si nie ste istí, o maľovanie celý spálne jasne žltá, skúste tieto tipy:

  • maľovať iba jeden stenový žlť
  • Ísť na zlato vytvoriť bohatú, pozývajúca spálni
  • Použite žlté ako výrazný farebný tón pre lôžkoviny alebo príslušenstvo

oranžový

Milovníci oranžové sú veľmi sociálne a nebojácny. Máte radi dobrodružstvo, cestovanie a stretávanie s ľuďmi. Oranžové spálne Steny sú teplé a vyvolať nadšenie. Je to jeden z najlepších farbách voľby v súčasnom dizajne. Ak ste priťahuje oranžová, je čas pridať trochu zábavy do vášho života (a spálne stien).

Modrá

Modrý môže prísť v rôznych farebných odtieňoch, ale väčšina blue milenci majú niečo spoločné: potrebu pokoja a harmónie. Ak ste sa rozhodli modré, ste lojálni, majú celoživotnými priateľmi a ako rutinná. Modré fanúšikovia dávajú prednosť medzery, ktoré je čisté a organizovanej, tak sa určite maľovať nielen vaše steny, ale aj pridať niečo navyše ukladanie a organizáciu vašej spálne. Budete sa cítiť viac doma a oprel sa v pokojnej, prehľadné modré spálni.

moka

Výberom Mocha znamená, že ste dole na zemi a čestný. Spoľahlivé a veria, ľudia sú vypracované do svojho skutočného ja. Oceníte jednoduché luxus života a lásky, zdobenie svojho domova. Vťahovanie do farebného moka môžu byť tí, že je potrebné spomaliť a vychutnať viac času v prírode.

čierna

Ak čierna je váš výber farieb, ste tajomný a dusno. Prestíž a moc sú pre vás dôležitá. Si silná, nezávislá a pod kontrolou. Ľudia, ktorí sú priťahované k čiernym lásky súkromia – čierna je ideálna farba pre chránené, intímny priestor vašej spálne. Ak ste si vybrali čierny, spýtajte sa sami seba, či je potrebné nastaviť viac hranice svoje osobné a pracovné vzťahy cítiť dané a pod kontrolou.

zelená

Ak zelená bol váš výber farieb, budete ľahko dostať spolu s, pacient a vyhnú drámy. Green je považovaný za najviac relaxačné farbu. Existuje mnoho odtieňov zelenej k dispozícii, z ktorých každý môže vytvoriť bez stresu prostredie. Je váš život trochu chaotický v poslednej dobe? Že môže byť dôvod, prečo ste si vybrali zelenú. Objať ju a vytvoriť pokojný, zen spálni.

Ak chcete tiež ekologicky zelený priestor, zvoliť interiérové ​​farby, ktoré sú s nízkym VOC a chemická zdarma.

Používanie farieb terapiu vo vašej spálni, je tak jednoduché, ako maľovanie stien. Ak uvažujete výrazné farby a chcú zmierniť do vecí, začať v malom. Maľovať jedinú stenu, pridajte pruhy alebo použiť vybranú farbu ako vaše zvýrazňujúce farbu. Podeľte sa s nami, aké farby osobnosť ste si vybral?

You may also like