Skip to main content

Úžasné Spálňa Nápady pre malé slečny

Zdobenie malé dievčatko spálne

Medzi základné-školské roky sú potešením. už nie dieťa alebo batoľa vyžadujúce middle-of-the-nočnú starostlivosť, ale ešte teenager s príslušným postojom, elementárne veku dieťaťa, z väčšej časti, je plný zábavy, lásky a rozmar. Ak máte dcéru v tejto vekovej kategórii, je čas pre ňu majú spálňu, ktorá odráža jej stav ako “nie je malé dieťa už,” napriek tomu si stále zachováva nevinnosť detstva. Tu je dvanásť nápadov na zdobenie spálni, ktorá nadchne akúkoľvek malú dievčatko, počnúc touto roztomilou priestoru od Chango & Co.

Byt Štastný

Citrusy jasný, plný veselých dotyky a takmer tropický vo svojom slnečnom intenzite, tu je super-farebné spálne od Lucy and Company, ktorá sa dostane všetko správne: roztomilé tapety, dobre miloval plyšové zvieratká, veselý hodiť deku, že väzby farebnú schému spoločne a ďalšie zábavné dotyky v rímskej odtieň, retro strieborný knižnica a sklenenými lampami. Ale je to vápno zelená, slnečné žltá, a fuchsie ružový paleta, ktorá kradne prehliadku. Je ťažké nájsť lepšie farebné kombinácie pre malú dievčatko spálni.

Nezabudnite na strop

Môžete maľovať strop v každej izbe, samozrejme, ale je to predovšetkým zábava touch pre detskú izbu. Táto dievčina je miestnosť, objavil na JWS Interiors, je celkom priestor naplnený skvelými prvkami ako luster, visiace na stoličku, a chlpatý koberec, ale je to cirkus stan pruhy na strope, ktorý rozvíriť rozmar.

Zdieľané Spálňa Tipy

Ak máte malé dcéry zdieľanie spálni, dať každé slovo v tom, ako že izba je zariadená, ale byť pripravený zasiahnuť ako posledné slovo. Niektoré deti sa radi prispôsobiť ich časti miestnosti; iní chceli, aby zodpovedali. Len byť istí, že každé dievča má rozlohu jej ukladať obľúbené majetky, a tam je dosť potrebný priestor pre oba robiť domáce úlohy v rovnakom čase. Tento roztomilý priestor od Finnian je Moon Interiéry používa mierové paletu zelenej, modrej a šedej mäkké.

Farebné nemusí znamenať Pink

Veľa detí chcú rainbow-svetlú spálňu, a prečo nie? Ak je vaša dcéra miluje farby, ale nie nevyhnutne všetky ružové, udržiavať podlahy, nábytok a steny (s výnimkou snáď jedna prízvuk múru) neutrálne, a potom ísť divoký na lôžkoviny, malé nábytku a doplnkov. Šialený jasný akcent nástenná je ďalší zábavný touch, ktorý pracuje vo vesmíre dieťaťa, ale je príliš veľa pre spálňu. Tento roztomilý izba bol nájdený na Craft-O-Maniac.

Poskytujú pracovným kútom

nočné domáce úlohy vašej dcéry porastie právo spolu s ňou. Každý školského veku dieťa potrebuje stôl pre doby štúdia. Jednoduchý stôl na čele s veľkou nástenku tu zobrazené je ideálne miesto na štúdium. Ale to, čo robí tento priestorový špeciál je rozkošný stena dekor, a je to snap duplikovať. Stačí len vyplniť priestor nad čelo postele s farebnými a nádherne vzorované tapety. Je to jednoduchý DIY a budete pravdepodobne potrebovať len jednu úlohu papiera.

Stick sa základy Nábytok

Ak máte rozpočet, ktorý umožňuje nový nábytok raz za niekoľko rokov, budete chcieť vybrať Spálňu, ktorá rastie s vašou dcérou. Priestor tu znázornené, je nádherný teraz, čo mladé dievča by sa rád všetky na bodkami a nádherný pes plagát? Základný biely nábytok bude mať manipuláciu zrelšie paleta, posteľná bielizeň a doplnky, keď dorazí dospievania žiadny problém.

rozpočet Dotyky

Má vaša dcéra má princezná chute, ale váš rozpočet je trochu menej kráľovskej? Žiadne starosti, môžete ľahko pridať pekné dotyky bez stráviť šťasteny. Vezmite tip z tejto miestnosti nachádza na C Magazine a zdobia jednoduchý poschodovou posteľou s množstvom farebných strapcami. Ďalej pridajte zbierku zábavné a farebné vankúšiky, a potom zavesiť páperové boa na stene. Voila, spálňa je pripravená pre vaše malé princezné, a váš bankový účet je stále nedotknutá.

Používať dospelý Color

Niet pochýb o tom, že mnohé malé dievčatká milujú všetko ružové, ale to neznamená, že dievčenské izba má vyzerať ako továrne žuvačka. Spálne z Steele Street Studios ukázaný tu ukazuje, ako dobre neutrálne môže pracovať v dievčenskej spálni. Nádherné svietidlo, zábava zástavkou pútač, a polka dot lôžkoviny pridať len toľko rozmar do vesmíru, ale celkový vzhľad je pomerne sofistikované.

Malá princezná

Sú Ariel Popolušky a Belline najlepšími priateľmi svoje dcéry? Vie milovať každý Disney Princezná a sníva o príchode na plese v tekvica preprave svoje vlastné? Ona nie je sám, veľa princeznej Disney boli miloval cez niekoľko generácií dievčat. Existuje snáď lepší spôsob, ako vyzdobiť svoju izbu, než sa plne Nástenný výjav zo svojich obľúbených animovaných postáv? Môžete si najať muralist vytvoriť one-of-a-druhu konštrukcie, alebo kúpiť tapety polostrova, ktorý možno ľahko aplikovať na vlastnú päsť.

DIY Whimsy

Tu je ďalšia miestnosť, ktorá by vzrušenie len o nejaké dievčatku, ale nebude zlomiť svoj rozpočet. Pekné kvetinové posteľná bielizeň, police naplnené dobre miloval bábik a vypchatých zvierat, a atraktívnym farebným schémou to všetko prispieva ku scéne, ale je to papier brmbolcom kvetmi až k stropu a Faux motýle streaming cez stenu a okná, ktoré turn priestor na wow. Ak si nechcete kupovať podobné papierové pretties, je to dosť jednoduché, aby sa vaše vlastné. Pozrite sa na tieto pokyny pre kutilov papierovými kvetinami a Washi páskových motýľov.

Mieri k Teens

Jeden z najviac populárnych farebných schém pre preteen dievčenské spálni je ružová, biela a čierna. Vezmite jeden pohľad na izbe ukázaný tu, a uvidíte, prečo: je to perfektná zmes prepracovanosti, nevinnosť, a výstrednosť. Palicu s čiernou a bielou na podlahy a nábytok, a môžete ľahko zmeniť motív, ak vaša dcéra sa nakoniec rozhodne, že je príliš starý na ružové.

You may also like