Skip to main content

Červené Spálňa tipy a rady

Červené Spálňa tipy a rady

Červená je teplá, žiarivé farby často myšlienka v priebehu prázdnin. Táto voľba farieb môže byť príliš smelé pre niektoré a je obvykle nahradený svojimi farebnými bratrancov-žltej a oranžovej. Avšak, je to krásna farba alternatívou pre spálne, najmä v prípade, že farebnú schému je plánované a používaných s neutrálnym alebo farebným doplnkom. Či už máte v úmysle použiť červenú ako svoj hlavný farby, ako je tento dynamický spálňa navrhnutý DKOR vnútornej Inc.- alebo ako výrazný farebný tón; Tu sú niektoré skvelé nápady a fotografie, ktoré vám pomôžu sa rozhodnúť.

Ako používať červená s šedým

 Ako používať červená s šedej farbe na Spálne

Červenej a šedej dobre spolupracujú; ako je tomu v tejto zábavnej, moderné spálne navrhnutý Savio a Rupa interiér koncepty. Pomocou šedá ako celková voľba farby s akcentmi červenej po celom pridáva len dosť teplo a šmrnc, aby návrh zaujímavý a dobre vyvážené. Tieto akcenty farby môžu byť začlenené do vankúša, lampy, kresby, alebo na území, koberec.

Červená a čierna Spálne Option

 Červená a čierna Spálne Option

Červená a čierna je tradičná farebnej kombinácii, ktorá pripomína klasických pretekárskych vozidiel a 1950 stravníkov. Táto farebná kombinácia bola vykonaná populárne počas éry Art Deco, ktorý ponúkol čisté, leštené povrchovej úpravy pre výrobky, umelecké diela, a interiérov. Jednou z alternatív, ako pridať tento farebný duo spoločne ich použiť náznak červenej a čiernej spolu s ďalšími neutrálnych farbách. Toto farebnú schému je ideálny pre viac mužský vzhľad, ako je tento súčasný spálňa navrhnutý Busybee Design.

Red Wallpaper Idea

 Spálňa s červená tapeta Idea

Red môže byť použitá na vytvorenie kontaktného miesta alebo prízvuk stenu vo vašej spálni pridať ilúziu priestoru alebo zdeformovať, čo činí zvláštne veľkosti miestnosti javí primeraný. Tapeta je skvelou alternatívou pre prízvuk múru; ako je tento tradičný spálňa navrhnutý Vahallan Papers, ktorý používa dva typy zákazkové vzorované tapety-katedrále a Burlington- usporiadané v jedinečnom dizajne. Takže nestratiť vplyv tohto prízvuk múru; návrhár pridal pár prízvuk vankúše, ktoré vyvažujú farebnú schému a celkový dizajn.

Red Posteľné Idea

spálňa s Red Posteľné Idea

Ďalšou alternatívou k pridanie červenú farbu do vašej spálne je prostredníctvom podstielky. Splash farieb na posteli, je skvelý spôsob, ako pridať trochu pop do miestnosti, ktorá je zahrnutá v neutrálnych odtieňoch. Dobrým príkladom tejto myšlienky je v tejto eklektické spálne navrhnutý Fiorella dizajn, ktorý používa červený prikrývka cez posteľ, vankúše a zábavný prízvuk vankúš vytvoriť živý a pokojný spálni.

Červená, čierna a biela spálne Idea

 Červená, čierna a biela spálne Idea

Klasické čierne, biele a červené farebnú schému v lôžkoviny a prízvuk múru je rozdelený do béžovej semišové lôžko a béžovej farby steny. Táto zábavná design by Busybee dizajn je subtílny a jednoduché riešenie, ako urobiť dlhá, nepríjemná veľké spálne vyzerať v teple a útulne.

Red Headboard Idea

 Red Headboard Idea

Okrem použitia červené rámci zvýrazňujúce steny; Inou alternatívou je použiť červenú vnútri nábytku alebo čelo postele, ako je tento krásny spálňa navrhnutý Terry brestov interiérového dizajnu. Solídne červená čelo možno použiť alebo ak chcete pridať trochu náznak červených použitie pruhované alebo vzorovaný designu. Ak sa rozhodnete použiť čelo v inom ako neutrálnom odtieni farby, budete musieť dávať pozor na to, ako doplnky vaše posteľná bielizeň a miestnosť v budúcnosti; pretože budete byť obmedzená na určité farby alebo ich kombinácie.

Francúzsky Inšpirovaný Spálňa Použitie Červená

 Francúzsky Inšpirovaný Spálňa Použitie Červená

spálne designu hip dievčatko by Warline maľby Ltd. je skvelý nápad, ako používať červené a biele spoločne vytvoriť moderný dizajn, ktorý porastie s vaším dieťaťom. Jedinečný a moderný Francúzsky štýl krajiny, ktorá využíva zábavné tapety dizajn, červené čelo, záclony a živé akcenty vytvoriť dokonalý priestor pre malé dievčatko, teenagerskej, alebo hostí.

You may also like