Skip to main content

5 viisi kasutamine Väike-Space Mirror

Proovi pakke peegel Et tõesti sügavust lisada oma ruumi, proovige lisada kaks peeglid külgnevatel seintel. See loob geomeetriline huvi, mitu kraadi peegeldus. Rohkem ümbruskonna peeglid lisada ainult mõju. Wraparound peeglid töötada ükskõik kodu stiili. Aga nagu fotol kujutatud eelnevalt volditavad peeglid sidumiseks ning koos kõrge reljeefiga seina. Mustriga seina lisab visuaalset huvi ja kontrasti elegantse stiili peegel. Kasutades peeglid on üks parimaid viise, kuidas teha väikese ruumi otsima suurem, kuid sa ei pea peatuda.

Kas teil on väike ruumi meeleheitlikult soovite otsida suurem? Lihtne viis lisada visuaalse ruumi tuba, et klassikaline petma: lisades väikese ruumi peegel.

Lisades peegel võib sõna otseses mõttes topelt ruumi visuaalselt. Kuid selle asemel, peeglite paigaldamist tahes-tahtmata, on mitmeid viise, kuidas kasutada peeglid et vaadata stiilne veel funktsionaalne. Alates asetades peegli tavatu kohtades nagu laes kasutades segmenteeritud täis seina peeglid, need peegel ideed on suuri võimalusi lisada stiilis tehes ruumi otsima suurem.

Laiendada peeglid tavatu viise

Võttes väike ruum võib tähendada mõned funky seina ruumid, nagu dramaatilised kaldus laed. Sellistel juhtudel võiks, sul võib olla peeglid lõigatud spetsiaalselt sobivaks ruumi.

Kasu pannes väike-ruumi peegel nagu seda arvesse ruumi on kaks eesmärki: See loob ainulaadse, funky välimus, ja see tähendab, et palju peegel visuaalselt laiendada ala. Kui tegemist on väikeste ruumide, see on kõik umbes kasutades iga viimane tolli ruumi, ja see mõte teeb täielikku kasutamist, et mõiste.

Pane peeglid laes

Tunnuseks väiksemasse ruumi on, et te ei pruugi olla palju seina ruumi töötada. Mis sul on võib võtta kuni teie kõige väärtuslikum kunsti või hinnaline fotosid. Nii et kui sa leiad end selles asendis, proovige lisada peegel lakke. Ülaloleval fotol kuidas see võib tegelikult avada ruumi ülevalt.

Süvisvalgusti peegel tundub, et see kuulub disaini. Juhul kui süvistatud peegel ei ole võimalik, proovige kindla peegel raamita et sulandub ümbritseva lakke.

Kasuta täielikku seina väikese ruumi peegel

Ja siis seal on vana ooterežiimis lemmik: täielik seina peegel. Need on uskumatult tõhus visuaalse laienemist, kuna need annavad illusiooni, et teil puuduvad seina ja uurime kogu teises toas.

Küll aga saate ikka loominguline täis-seina väikese ruumi peegel mõiste. Üks populaarne valik lisab võrkmustri, mis annab peeglisse mõned läikiv geomeetria. Lisades õnnetud touch peegel on ka suurepärane võimalus personaliseerida seda, nagu foto eespool.

Kasutage suur, raamitud peeglite

Minna rohkem klassikaline, asetage suur, raamitud peegel üks sein. Lisades raami suur peegel, saate lisada stiilis toas peeglisse ise.

Näiteks maalähedase ruumi võib kasutada õnnetud puidust peegli raam. Tööstuslikus ruumi võib kasutada metallraamiga. Kaasaegne ruumi saab kasutada õhuke, minimalistlik raami. Ja esteetilist ruumi saab kasutada julgelt värviline peegel raami. Lihtne raam võimaldab lihtsat kohandamist väike-ruumi peegel.

Proovi pakke peegel

Et tõesti sügavust lisada oma ruumi, proovige lisada kaks peeglid külgnevatel seintel. See loob geomeetriline huvi, mitu kraadi peegeldus. Rohkem ümbruskonna peeglid lisada ainult mõju.

Wraparound peeglid töötada ükskõik kodu stiili. Aga nagu fotol kujutatud eelnevalt volditavad peeglid sidumiseks ning koos kõrge reljeefiga seina. Mustriga seina lisab visuaalset huvi ja kontrasti elegantse stiili peegel.

Kasutades peeglid on üks parimaid viise, kuidas teha väikese ruumi otsima suurem, kuid sa ei pea peatuda.

You may also like