Skip to main content

Nõuandeid kaunistama ruumi oma kodus

Seal on lihtsalt midagi ilus tuba, nagu see on Cortney Bishop Design, mis teeb meist ei taha lahkuda maja. Muidugi, seal on suur suur maailm seal-aga kui sa saad igas toas oma maja just, on loomulik, et ootan veeta kvaliteetset aega kodus. Palju valikuid minna kaunis kodu luua, kuid on mõned näpunäited, mis aitavad teil saada kõige välja iga ruumi oma maja.

Veidi värvi, veidi tekstuuriga ja natuke isiksus saab teha maailma erinevus oma kodus. Siin on mõned meie lemmik ideid muuta ruumi ilma palju vaeva.

Keskendu Värvus

Kuigi me oleme suured fännid neutraalne ja valgeks tuba, seal on midagi tilgakese julge värv, mis muudab toa tunne see on õige välja ajakirja levikut. See valgusküllane magamistuba on sisekujundaja Angela Gonzalez on lihtne ja maitsekas, kuid hüppab kollane, sinine ja lilla võtta selle järgmisele tasandile. Alates oma vannituba elutoas, värv on lihtne lisaks iga ruumi oma maja, ja üks, mis muudab tunnete koheselt värske ja uus.

Kasuta Peeglid

Kui soovite muuta oma kodu otsima suurem, ei ole vaja helistada töövõtja. Kaunistus peeglid on lihtne, ilus viis teha ruumi tunne suurem, kergem ja rohkem avatud. See elutuba alates Oh My Dear Blogi on suurepärane näide sellest, kui palju peeglid võib tõesti aidata. Tee suur peegel otse üle või diagonaali oma akna, nii et see võib peegeldada valgust (nii looduslikud kui ka tehislikud, kui sa oled vähe aknad) ja võimaldab ruumi otsima suurem.

Lisa Aksessuaarid Igas toas

Üks lihtsamaid viise lisada ilu oma kodu on katsetada tarvikud ja disaini edasi objektide kohta. See karge, kaasaegne vannituba alates Instagram kasutaja houseofjules tunneb täiesti sidus ja kokku panna-ja kuigi see ei ole täis, knickknacks nagu väljaheide kõrval vann ja haljastuse valamu oleks tunda kodust. Kui kaunistus tarvikud, kaaluge täites tühja ruumi otstarbeka viise-pick objektide sa armastad ja mis toovad teile rõõmu.

Puista Mõned Haljastus

Küsige ükskõik sisekujundaja ja nad ütlevad teile, et üks lihtsamaid viise kaunistab tuba on lisada rohelus või florals-. See jumalik baar korvi Sunny Circle Studio on stiilne omal, kuid vaas eukalüpti tegelikult tõmbab välimuse koos. Täitke tühi nooks ja crannies kodus sise puud, hooajaline kimbud või mõne rahakoti-sõbralik rohelus anda igas toas disainer puudutust.

Omaks Natural Light

Kui sul see, uhkeldama seda. Loomulikku valgust on soovitav põhjusel: see muudab iga ruumi tunne rahustav ja avatud. See eluruum A Beautiful Mess hõlmab põrandast laeni ulatuvad aknad, muutes need keskpunktiks tuba. Kas olete õnn on hulgaliselt loomulikku valgust või sa pead tegema vähem-kui-ideaalse särituse, kunagi unustada oma aknad. Õige kardinad või toone oma toa eest saab muuta välimust koheselt.

Ärge kartke eksperimenteerida

Iga ilus kodu on üks ühine joon: loovust. Igaüks saab täita maja müügisalongi mööbel, kuid tõeliselt fantastiline ruumi, siis on oluline, et lasta oma kujutlusvõime juhtpositsiooni. See söögituba Crystal Ann Interjöörid kraavide traditsioon ja kasutab kaasaegseid nahast loveseat paigutamiseks asemel täielik komplekt toolid.

Uuenda oma Tile

Oma vannituba või köök, kivimaja on üks tähtsamaid elemente ühtse kujundusega. Kui soovite lisada ilu oma köök, vürtsi oma plaat. See uimastamise köök Studio McGee pakub pärlmutter metroo plaatide see pilkupüüdev üleminekut standard piletihind. Keskendudes baasi elemendid tuba, nagu põrandakate, plaatide või värvi värvi, paneb aluse ja võimaldab ülejäänud ruumi disaini särada.

Lisa Texture

Alates ala vaibad padjast ja hubane tekid, tekstiil aitab lõhkuda tuba ja visuaalse huvi (pluss, kes ei armasta tunne super-pehme vaip jalge?). See elutuba alates taastamine Home on kõik me armastame umbes ilus ruumi rohelus, vaheldusrikas valgustus, täiesti kureeritud mööbli-kuid see, et Maroko inspireeritud ala vaipa, et tegelikult võtab selle järgmisele tasandile.

Vähendada peegeldushäirete

Me armastame seda kaasaegse köök on Coco Kelly oma uimastamist disain ja uhke tarvikud, kuid isegi siis, kui teie köök ei ole sama ülevalt alt renoveerimine, kiirpuhastuse võib minna veel pikk tee. See köök loendurid on vaba üleliigsest segadusega, mis muudab ilmuvad suuremad ja kutsuv. Igas toas oma maja, leida võimalusi varjata või vabaneda tarbetuid asju on üks parimaid viise, et aidata luua ilumeel oma ruumi.

You may also like