Skip to main content

Creative Ways kasutada Loisteputkivalaistus

Loisteputkivalaistus muutunud tõeliseks lõbus ja loominguline element paljudes kohtades. Kuigi Loisteputkivalaistus kasutatakse tavaliselt alla kapid valguse countertop ruumid ja teiste tavapäraste kasutusviiside inimesed saavad rohkem loominguline see. Samuti lihtsam kui kunagi varem jääda Loisteputkivalaistus peaaegu kõikjal, tänu paindlikule LED ribad, mis tulevad rullides.

Peal, et paljud neist kergesti kinni Loisteputkivalaistus võimalusi tulevad eri värvi. Kas soovite panna valgustus kusagil tavatu nagu laes või soovite värvi valgus, Loisteputkivalaistus on suurepärane lahendus. Loe edasi, et teada saada, kuidas töötada Loisteputkivalaistus mõnes stiilne viisil.

Ülepiirina aktsenti

Üks koht et te ei usu, et panna seda tüüpi valgustus on õigus kuni laes. Aga foto eespool näidatud, kuidas saab kasutada Loisteputkivalaistus aktsent astmelist lae kujunduse. See aitab ruumi geomeetriaga pop.

See on ka hea mõte ruumid, mis võiks kasutada lõõgastav lowlight võimalus, nagu kodukino ruumid või magamistuba. Lihtsalt võttes lae Loisteputkivalaistus kohta oleks teha peent kuma. Võid proovida ka erinevaid värvi valgustus mängida meeleolu.

Näete ka foto eespool kui hästi Loisteputkivalaistus sobib ümber keerukas valgustusseadmete. See tegelikult toimib aktsendi lühter.

Vastavalt trepid

Haara Loisteputkivalaistus all trepid on stiilne ja funktsionaalne. Näete fotol eespool, kuidas mõned lisatakse valgustus loob meeldiva kuma sees samme. Ja see idee töötab all nii katkendlik ja jõudsalt.

Kui soovite rohkem loominguline, kunstilise ruumi, võite kaaluda teeme sama stiili värvilised ribad tuled. Sa võiksid isegi teha riba tuled vastavad aktsendiga värvi ruumis. Või tõesti teha seda pidu, siis võiks kasutada riba tuled, mis muudab värvi.

See idee toimib sees või väljas. Te saate ka saada loominguline väljas Loisteputkivalaistus ideid. Sa võiksid pani selle alla välistemperatuuri või piki väljas kõnniteed. Julgelt nautige seda tõeliselt kohandatud ruumi.

Jooksul kuva riiulid

Teine kasutamine, mis on funktsionaalsed, kuna see on stiilne on paigutada see jooksul kuva riiulid. See toimib hästi komplekti riiulid, nagu näete foto eespool. Probleem komplekt riiulid on, et see võib olla raske saada valgust ruumid. See taustavalgustusega võimalus aitab objektide riiulid standout enam.

See on suurepärane võimalus, kui sa palju reisil või kogumise, nii et teil on palju unikaalseid ja huvitavaid objekte, mida kuvada. Sa võid isegi proovida värvi triibuga tuled ekraanil riiulid, kui soovite rohkem tavatu ruumi.

Loisteputkivalaistus all kapid

Sa tavaliselt näha Loisteputkivalaistus all top kapid, kuid proovige suunamiseks kapid sõna unikaalne võtma seda suundumust. Näete fotol eespool, kuidas mõned pehme valgus lisab lõbus aktsent ruumi.

See idee võib töötada hästi eredavärvilised neutraalne ruumid. Pehme kollane valgustus lisab vihje värvi ruumi ja ei ole muude suuremahuliste värvilised esemed konkureerida valgustus. Kui sa olid välja lülitada laelambid, stiili nagu see ka lõõgastav meeleolu valgustus, eriti vannituba ruumi.

You may also like